Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Imprezę rozliczy prokurator

Utworzony przez mak, 3 grudnia 2007 r. o 18:57 Powrót do artykułu
Ale afera!!! Podpowiem wam coś, to nie jedyny przypadek! Drogie Zapyziołki! Pisać o czyms, to trzeba najpierw cokolwiek "na temat" wiedzieć. Otóż projekty finansowane z EFS - ogólnie rzecz biorąc - są ciut inne niz sobie wyobrażacie, stawki, koszty itd, itp. Jeżeli Pan Prokurator chce koniecznie śledztwo przeprowadzić, to od razu wszystko, sto kilkadziesiat umów o dofinansowanie - tylko w ZPORR. Do tego SPO i inne. Miłej zabawy Panie Prokuratorze, bo że to będzie tylko zabawa to na 100% jestem pewien. Tak pilnowanych rozliczeń wydatków jak w lubelskim WUP, to chyba nawet ABW nie umie. Panie redaktorze, to nie WUP wymyslił, polecam lekturę dokumentów źródłowych ZPORR, tu są standarty i stawki EUROPEJSKIE! Pokażcie mi szkołę, która zapłaci np. wykładowcy jęz. obcego - kurs podstawowy - do 130 zł za godzine lekcyjną, zna Pan taką? Ja nie. Za 60-80 zł/godz nie znajdzie Pan wykładowcy. Posiłek dla beneficjentów to wydatek rzędu nawet 30 zł na osobę. Wynagrodzenia personelu nazwijmy go administracyjny... nie napiszę bo się Panu w głowie zakręci. I to wszystko finansuje EFS!!! nooo, w 75%. W PO Kapitał Ludzki będzie 85%. Skąd wiem? Pisałem projekt, pracowałem przy realizacji... EUROPA proszę pana, EUROPA, a nie zapyziała Lubelszczyzna i jej zapyziały Dziennik... PS. a mam jeszcze pytanie: z tych artykułów widać, że to na zlecenie. Nie pytam na czyje ale ciekaw jestem kto miałby byc nowym? Pewnie Pan wie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo sie zikrzysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi przedmowco póki co żyjemy w Polsce i do niedawna w najbiedniejszym regionie Unii Europejskiej więc nie pisz bzdur o stawkach europejskich.Jeżeli już to w Europie tej cywilizowanej nie płaci się za usługi w sanitariatach, to wszystko jest wliczone w cenę wynajmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapyziolek napisał:
bo sie zikrzysz
spoko, najwyżej padnę ze śmiechu... a tak swoją drogą, to nie dziwi was, że w tych artykułach, za każdym razem, kiedy Pan Redaktor pisze "WUP" to jak w automacie wyskakuje mu -samo chyba- J. Galant. Kiedyś był Ludwik, co to mawiał "Francja, to ja". Czyzby Redakcja kreowała dyrektora na monarchę? Cd. rozliczenia. Jeżeli wydatki zostały zrefundowane, to miejcie pretensje do instytucji nadrzędnej, w tym przypadku "Warszawki"! Zroumiem, jeżeli Ministerstwo nie przyjmie rozliczenia i wydatki niekwalifikowalne obciążą konto WUP, wtedy odpowiedzialność i ewentualnie zwrot, ale tak jak tu? Eeeee, kogoś pogięło... Podpowiem wam coś, są organizowane przez WSEiI kursy pisania i zarządzania projektami. Pan dr Marek Białach wyłoży wam wszystko, polecam, może przestaniecie bzdury wypisywać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mak napisał:
spoko, najwyżej padnę ze śmiechu... a tak swoją drogą, to nie dziwi was, że w tych artykułach, za każdym razem, kiedy Pan Redaktor pisze "WUP" to jak w automacie wyskakuje mu -samo chyba- J. Galant. Kiedyś był Ludwik, co to mawiał "Francja, to ja". Czyzby Redakcja kreowała dyrektora na monarchę? Cd. rozliczenia. Jeżeli wydatki zostały zrefundowane, to miejcie pretensje do instytucji nadrzędnej, w tym przypadku "Warszawki"! Zroumiem, jeżeli Ministerstwo nie przyjmie rozliczenia i wydatki niekwalifikowalne obciążą konto WUP, wtedy odpowiedzialność i ewentualnie zwrot, ale tak jak tu? Eeeee, kogoś pogięło... Podpowiem wam coś, są organizowane przez WSEiI kursy pisania i zarządzania projektami. Pan dr Marek Białach wyłoży wam wszystko, polecam, może przestaniecie bzdury wypisywać...
. I CO ZATKAO KAKAO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...