Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inspekcja pracy podaje Jesz Burgera do sądu

Utworzony przez malone, 27 września 2010 r. o 14:01 Powrót do artykułu
i bardzo dobrze bo takich gnojów nalezy eliminować jako pracodawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... no i skończyło się rumakowanie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech....to sobie zrobili reklame...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadza się - jak ktoś nie umie uczciwie prowadzić interesu, tzn. zapewnić godziwe warunki pracy swoim pracownikom, wypłacać godziwej pensji to niech lepiej siedzi u innego pracodawcy na etacie, zdecydowane STOP wyzyskowi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to czekam teraz na komenty obroncow jeszburgera!!!! nadal bedziecie tam jadac??? SMACZNEGO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty napisał:
no to czekam teraz na komenty obroncow jeszburgera!!!! nadal bedziecie tam jadac??? SMACZNEGO!!!!
Jak im dowalą taką wysoką karę to szybko pożegnają się z biznesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie potwierdziły się natomiast informacje z programu z udziałem pani Gessler, jakoby pracownicy nie otrzymywali pensji - dodaje." Może już zmienili pracowników? Nie wierze, nikt by nie chwalił się przed telewizją że nie dostaje wypłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na co tych dwóch "byznesmenów" liczyło???? Tylko na kasiorę nic nie dając od siebie? Za brak pokory i posłuchu trzeba ponosić konsekwencje.Zamknijcie te budę,wynajmijcie lokal komuś innemu z pomysłem to lepiej na tym wyjdziecie "byznesmeni".Was czas już minął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co zauważyłem, większość osób tam jadających to tylko zagraniczni studenci, albo osoby nie znające sprawy. Dobrze, że ta padlina pada - kto nie szanuje pracowników i klientów prędzej czy później tak właśnie skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe, nie czepiajcie się chopaki się dopiero uczą, nie wiedzieli że trzeba płacić ZUS a pracownicy powinni mieć ważną książeczkę zdrowia itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpłat do ZUS i badań lekarskich dla pracowników nie da się antydatować, ani sfabrykować w pięć minut. Natomiast podpisy pracowników, na liście płac da się jak najbardziej zrobić. Wystarczy tylko "poprosić" pracownika o podpisanie listy płac z datą wcześniejszą. Jasne jest, że jak pracodawca nie opłacał ZUS-u to tym bardziej nie płacił pracownikowi. Jakby miał kasę to nie robłby sobie długów w ZUS-ie, bo to ma krótkie nogi. Chyba że ktoś tak zna się na prowadzeniu biznesu jak słoń na balecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puścić z torbami!
Ostatnio edytowany 27 września 2010 r. o 15:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miasto tacy biznesmeni, niestety... POWINNISMY OGLOSIC BOJKOT TEJ SPELUNY, NIECH PADNIE,NIE BEDZIE PRZYNOSIC WSTYDU!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli prawdą jest program Pani Gessler, to właściciele powinni zmienić profesję.Na absurd zakrawa jednak sposób działania "inspekcji pracy" jeśli to jest jej szczyt możliwości.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troche szkoda chlopakow, ale gastronomia nie jest dla wszystkich. mysleli ze jak juz otworzyli swoj lokal to wielcy restauratorzy niestety otwarcie restauracji to pikus w porownaniu z tym co dzieje sie pozniej ze to robota 24 na dobe. wiem cos o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myśle że to celowe działanie ŁYSEGO brata by wysterowac brata z interesu!!!wpuscic ŁYSEGO na salony on pokaże jak sie bawic i prowadzic interes łysy ŁYSY ŁYSY ///MOGĘ CIE ZATRUDNIC DO ZBIERANIA HARACZU TWARZ MASZ IDEALNĄ I WYGADANY JESTES !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś
Ostatnio edytowany 27 września 2010 r. o 16:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś zaprasza program telewizyjny, działa wbrew jego zaleceniom i redaktorce mówi, że zmiany to jej widzimisię (niezależnie od tego czy ma rację, czy nie) to czego się spodziewa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Bodek trza będzie bejcę sprzedać żeby opłacić karę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zrobili sobie dobrze właściciele tego lokalu ! Pewnie teraz sobie plują w brodę ,że wzięli udział w tym programie TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...