Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inspekcja pracy skontrolowała sklepy i hipermarkety

Utworzony przez yjkfghvgmhn, 2 czerwca 2013 r. o 20:19 Powrót do artykułu
Brawo. To teraz jeszcze skontrolujcie wszystkie call centres w Lublinie i te założone przez lubelskich cebulaków w Warszawie:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze WIERZEJKI błagam.Tylko zróbcie to skrupulatnie a znajdziecie piękne kwiatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! 365 dni w roku a oni skontrolowali 21 sklepów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chore. Mam 19-naście lat i chciałabym sobie jakoś dorobić do kieszonkowego, jakoś odciążyć rodziców, emerytów. Ja rozumiem, że nie mogą mi dać lepszej umowy, ale wykorzystywanie nas, młodych osób do zapie*dalania za śmieszne pieniądze, bez żadnego ubezpieczenia (poza tym od wypadków w pracy), nic.  w dodatku dzisiaj dowiedziałyśmy się razem z koleżankami z firmy, która nas zatrudnia pozbawia nas przerwy, dając nam zmiany 5-godzinne. Ja rozumiem, że to tylko 5 godzin, ale kiedy jest w Tesco tłumy ludzi, zachrzan jak mało gdzie (szczególnie, że rok temu zrobili jedną kolejkę do wszystkich prawie kas), to jeszcze płacą pensje jak byle komu. Liczyłam dzisiaj, że jeżeli pracowałabym po 6 godzin dziennie, przez 25 dni to zarobiłabym 900 zł. Może i dla maturzystki to dużo, ale jak widzę, że niektórzy pracują tak już jakiś czas, to jak oni mają sobie odłożyć do emerytury, czy zapracować na dziecko?!  To jest PARANOJA!!! To jest wyzysk człowieka przez człowieka. Ta praca to ciężka harówka, a w dodatku ludzie którzy przychodzą często nas, kasjerów traktują jak półgłówków, idiotów i imbecyli, a nie liczą się z tym, że my naprawdę ciężko pracujemy, a tylko dlatego, że nie ma dla nas nigdzie indziej miejsca. Ludzie po prostu nas nie szanują.  Szlag mnie trafia jeżeli pomyślę, że po studiach będzie problem by gdzieś dostać pracę.  Zabezpieczeniem jest to, że chcę bardzo iść na weterynarię, a gabinet mogę otworzyć w domu.    Wkurza mnie również to, że ludzie po 4 kierunkach nie mogą od dwóch lat znaleźć roboty. Zastanawiam się czasem, czy praca w Cocomo nie byłoby najlepszym wyjściem. Jedynie co powstrzymuje wiele kobiet to szacunek do samych siebie i jakieś hamulce.   Ludzie ludziom zgotowali ten podły, głodowy los. Kocham nasz kraj, ale zawodzi mnie jego stan po całości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna zmiana pracy na kasie - 6 godzin. przerwę kasjerki mają po 5 godzinach. jak za nią nie zapłacić? to proste - skrócić zmianę do 5 godzin. hipermarket do perfekcji doprowadził wyzysk człowieka przez człowieka. śmieciowe umowy, żadnych świadczeń. a dzisiejszy świat? harujący za grosze młodzi ludzie nabijają kieszenie wyzyskiwaczom. do tego zagranicznym. chory kraj. chory i bez jakichkolwiek perspektyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. To teraz jeszcze skontrolujcie wszystkie call centres w Lublinie i te założone przez lubelskich cebulaków w Warszawie:-)
Nie ma sensu, bo tam ludzie nie pracują na umowe o pracę więc prawo pracy ich nie obejmuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przychodzi zapowiedziana kontrola z inspekcji pracy do sklepu,na zapleczu przygotowane przez właściciela dokumenty.Inspektorzy sprawdzają jest ok. Wychodzą .Obsługi nawet nie zapytali "jak leci"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma tesco w Białej Podlaskiej.... to jal go skontrolowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:wacko: wózki sklepowe, zardzewiałe, zasyfione , cały rok na dworze, do tego wkłada sie tam dzieci z butami, a potem ja  kładę tam pieczywko, ziemniaczki , baby i inne artykuły spożywcze, to jakby do kabla włożyć!!!! <_< 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skontrolujcie Bidę-błagam a też znajdziecie piękne warunki pracy! :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A,może, inspektorzy z Lublina skontrolowali by Społem w Białej Podlaskiej ,pod kątem czasu pracy,odbierania dni wolnych za pracę w niedzielę, wolnego za remanenty itp.. Inspekcja Pracy w Białej Podlaskiej ,jakoś nie umie, sobie z tym poradzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie inspektorzy "kontrolowali" w kanciapie szefa przy zastawionym stole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale odkrycie.. Inspekcja spała wcześniej czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były pracownik. Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Czy to w zakładach mięsnych czy też w jej sklepach firmowych. Powszechny mobbing, kary za byle co, nie zapłacone nadgodziny to codzienność. Do tego jeszcze niska jakość wędlin, czy omijanie procedur sanepidowskich. Masakra! Wszędzie tylko rodzina Zdanowskich  i ich klakierzy, zatrudniani bez kwalifikacji nadrabiają chamstwem, tam tylko oni mają dobrze.Pozdrawiam Kamil    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prowadzę sklep i u mnie również była inspekcja, ale na szczęście byłem dobrze przygotowany, ponieważ współpracuję z panem daniele kaparukiem i zajmuje się on sprawami papierkowymi. miła i konkretna osoba, która we wszystkim pomoże. polecam zajrzeć ******danielkaparuk.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...