Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Instrukcja obsługi psa

Utworzony przez jax, 7 kwietnia 2014 r. o 08:20 Powrót do artykułu
Taka instrukcja przydałaby się mojemu sąsiadowi, którego pieseczek choć malutki to daje czadu na całą klatkę przed 6 rano, kilka razy w ciągu dnia i późnym wieczorem. Mam wrażenie, że sąsiad zapomniał, że mieszka w bloku i powinien jakoś poskromić pieseczka, żeby nie umilał nam swoim jazgotem życia...Lubię pieseczki, ale staje się to już irytujące....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka instrukcja przydałaby się mojemu sąsiadowi, którego pieseczek choć malutki to daje czadu na całą klatkę przed 6 rano, kilka razy w ciągu dnia i późnym wieczorem. Mam wrażenie, że sąsiad zapomniał, że mieszka w bloku i powinien jakoś poskromić pieseczka, żeby nie umilał nam swoim jazgotem życia...Lubię pieseczki, ale staje się to już irytujące....
Jak ci się nie podoba mieszkanie w bloku, to się przeprowadź do willi z ogrodem. Mi przeszkadzają studenci za ścianą, którzy stale robią balangi oraz jeden sąsiad, który lubi głośno uprawiać seks. Poza tym jest teszcze jedna baba, która stale siedzi w oknie, podgląda wszystkich i puszcza "w obieg" wszystko co zaobserwowała i jedni tacy, co chyba nigdy nie sprzątają, bo jak otworzą okna to wali jak z obory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...