Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Intensywne prace w centrum Lublina. Tak się zmienia deptak [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2018 r. o 20:47 Powrót do artykułu
Kocham moje miasto i cieszę się że pięknieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się stało z dziennikarstwem? Przestańcie bezmyślnie promować to bizancjum i spróbujcie spojrzeć na tę hucpę z racjonalnego punktu widzenia. Ta "stara nawierzchnia" wytrzymałaby jeszcze wiele lat, a już na pewno znacznie dłużej niż to, co będzie wyfasowane pod egidą tandeciarza-betoniarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOWE - STARE - TREFNE FONTANNY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbiednieszy region w calej unii... zal straconej unijnej kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie co, ja bym chciał, żeby na nowym chodniku były tak co 10 metrów takie okna czasu, czyli wygrzebane doły z jakimiś niepotrzebnymi starymi przedmiotami i żeby można było tam zaglądać i podziwiać bo to jest mega nowoczesne no i w ogóle i w szczególe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie nie będzie mi wstyd zapraszać gości na spacery po Lublinie. Jeszcze tylko potrzeba trochę kasy i nadzoru na leprze sprzątanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, że bedzie można tam parkować jak w calym mieście, gdzie popadnie, trawnik, chodnik, deptak. Bez różnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że stare latarnie były bardziej klimatyczne - nowe wyglądają jak z ikei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 ***s://***youtube.com/watch?v=nkextb65vns
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka uwag o samorządach, długach i demokracji ***s://***youtube.com/watch?v=nkextb65vns
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co to? Nikt tam nie chodzi... Nic się nie dzieje...Trupiarnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 maja !!!! Data nieprzekraczalana ! Trzeba bylo zaczac na jesieni a nie wszysstko pod wybory robić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze szybciej bo nie mam jak dojść na kebab do super zwieracza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cebulakom wszystkoprzeszkadza. Boicie się że będzie ładnie i elegancko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czasu likwidacji ruchu kołowego na deptaku, brakuje mi tam samochodów. Czy nie można wrócić do tego? Tyle miejsca pod parkingi się marnuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymarłe centrum staje się muzeum.Ktos trafnie to określił mianem patelni pewnego zakompleksionego pana z prowincji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zul napisał:
A cebulakom wszystkoprzeszkadza. Boicie się że będzie ładnie i elegancko?
 Nie wszystko co jest nowe, nowoczesne musi się podobać każdemu. Starówk powinna wyglądać jak starówka. Teraz będzie to pasowało jak kwiatek do kożucha. Drogo i tandetnie- ale najważniejsze ,że ktoś zarobi- no nie??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dusigrosz napisał:
zul napisał:
A cebulakom wszystkoprzeszkadza. Boicie się że będzie ładnie i elegancko?
Nie wszystko co jest nowe, nowoczesne musi się podobać każdemu. Starówk powinna wyglądać jak starówka. Teraz będzie to pasowało jak kwiatek do kożucha. Drogo i tandetnie- ale najważniejsze ,że ktoś zarobi- no nie??.
 To prawda o gustach się nie dyskutuje ale deptak to nie starówka, to raz, dwa to na pewno nie będzie wyglądał tandetnie. tandetnie wygląda teraz, przed przebudową a trzy to są mendy którym się nic nie podoba, wszystko jest źle i na wszystko szkoda pieniędzy. Obwodnica - źle, nowe ulice - źle, nowy most - źle, ekologiczna elektrownia, spalarnia zwłok, nowy stadion, aqua lublin, nowe domy, remony Placu litewskiego i wiele innych inwestycji - źle. Najlepiej nie robić nic, niech Lublin będzie prowincjonalnym, zapyziałym, śmierdzącym kresami grajdołem. Będzie swojsko i wsamraśnie ale tylko dla cebulaków, bo większość mieszkańców chce aby ich miasto się rozwiało i piękniało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebudowa dobrego deptaka za 13 mln PLN Symbolem KOńca rozrzutnego Prezydenta z LUblina. Jaśnie Pan ze Swidnika lubi wydawć pieniądze z kredytu na koszt gminy i podatnika! A gdzie miliony za niewybudowanie hotelu przez Plazę, gdzie pieniadze na przebudowe skrzyzowania od nwestora, za zmiany planow Górek kosztem środowiska i zdrowia mieszkancow, etc. Ile rocznie kosztuje utrzymanie stadionu dla .... ligowego zespolu pilkarskiego lub raz w roku koncertu Italo Disco?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...