Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Internat przy Magnoliowej do likwidacji

Utworzony przez obser, 9 grudnia 2009 r. o 11:09 Powrót do artykułu
Syn mój tam mieszkał i bardzo dobrze wspomina pobyt i kadrę.Teraz mieszka w molochu ale o to chodziło miastu żeby spędzić wszystkich do jednego kołchozu.Na Magnoliowej mieli jak w domu a na Pogodnej jak w hotelu robotniczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram obsera - takie same wspomnienia (miłe) ma mój syn z pobytu na Magnoliowej. Teraz jest na Słowiczej, gdzie wychowawców rekrutowano chyba z poprawczaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze internat jest przy ul. Magnoliowej 8.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z 'obserem'Mój syn mieszka na Słowiczej,ale żle sie tam czuje.Mówi ,że koledzy z gimnazjum to jedna wielka wulgarna'FALA'-jeszcze gorsza jak kiedyś w wojsku.Kilku kolegów syna zostało usuniętych z internatu,ale pozostała większość to patologia-rzeczywiście jak z POPRAWCZAKA.Chyba jednak zabiorę dziecko,bo nie zanosi się na poprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba "ojciec dyrektor" ma rację.Mój syn gimnazjalista tam mieszka,ale o swoich kolegach mówi bardzo powściągliwie i niechętnie.Mam wrażenie,że jakby się czegoś bał,a to może być tzw.fala.Magnoliowa to było całkiem co innego-pozytywnego.WIELKA SZKODA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teren potrzebny kościołowi,więc likwifacja internatu konieczna. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacowy napisał:
Teren potrzebny kościołowi,więc likwifacja internatu konieczna. Amen
na 99% internat będzie nalezał do klubu piłkarskiego Wieniawa Lublin, który od kilku lat trenuje na pobliskim boisku i korzystal z szatni w tym obiekcie. Informacja pewna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...