Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inwestycje w Lublinie: Kto otworzy biuro w Gray Office

Utworzony przez KIKA, 20 grudnia 2010 r. o 11:02 Powrót do artykułu
Zastanawiam się czy Redaktor jest taki ciemny czy nie rozumie czegoś. Jeżeli firmy przeniosą się z innych części Lublina swoje siedzimy do tego budynku to nie powstanie 500 miejsc pracy tylko zostanie przeniesionych 500 miejsc pracy. No może powstanie ze 20 miejsc pracy dla sprzątaczek, ciecia z ochrony chociaż to i tak usługi zewnętrzne będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy aby na pewno nowych miejsc pracy , czy te 500 miejsc to nowozatrudnieni od "zera" na umowy o pracę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć największy pracodawca to Szpital,UMCS i reszta "budżetówki".Czyżby tworzono nowe wydziały kontroli i stąd te miejsca pracy..........?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nawet jak powstanie te kilka nowych miejsc pracy , to za najniższą krajową , plus ewentualnie 200 pln premii "pod stołem " , umowa czasowa na 3 miesiące , a najlepiej samozatrudnienie w ramach własnej działalności . Kilku menegirów do trzymania ludzi za mordy dostanie parę tysiączków. I tak kwitną kolejne obozy pracy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez tu NIE BEDZIE NOWYCH FIRM , tylko ISTNIEJACE, ktore PRZEPROWADZA soe z INNYCH MIEJSC w Lublinie i okolicy!! Wiec to tylko ZGROMADZENIOE KOLEJNYCH TLUMOW w to MIEJSCE Lublina !!ZADNYCH NOWYCH 9 no, moze pojedyncze ) MIEJSC PRACY NIE BEDZIE !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MACIE RACJĘ, nic dobrego z tego nie wyniknie, żadnych zysków nie będzie więc ja to bym to zburzył.
majka napisał:
przecież tu NIE BEDZIE NOWYCH FIRM , tylko ISTNIEJACE, ktore PRZEPROWADZA się z INNYCH MIEJSC w Lublinie i okolicy!!
A skąd masz te rewelację? Tego nie wiem, ale nawet jeśli to może na miejsce tych firm w INNYCH rejonach lublina pojawią się inne firmy? Generalnie jak firma zmienia siedzibę to dochodzi parę osób bo po co mieli by ją zmieniać?
Ostatnio edytowany 20 grudnia 2010 r. o 13:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie tacy pesymiści jak WY tworzą wiejski lubelski krajobraz... Bez przyszłości i bez ambicji, ciągle narzekający... Ja nie trolowałem w necie z neostrady tylko sam otworzyłem własną firmę z dotacji unijnych. Jak się chce to można i nie trzeba za najniższą krajową na czyjś garnuszek zasuwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam to du.... siedze dalej w irlandii az cos sie w tym lublinie ruszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny imigrancie w Lublinie też są geje.Możesz wracać!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka_prawda napisał:
To właśnie tacy pesymiści jak WY tworzą wiejski lubelski krajobraz... Bez przyszłości i bez ambicji, ciągle narzekający... Ja nie trolowałem w necie z neostrady tylko sam otworzyłem własną firmę z dotacji unijnych. Jak się chce to można i nie trzeba za najniższą krajową na czyjś garnuszek zasuwać
... i inni za najniższą zasuwają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...