Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Iwona K. oszukiwała ludzi, by żyć jak milionerka. Mogli stracić nawet 10 mln zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2017 r. o 14:44 Powrót do artykułu
Hm... 90 osób, 10 mln zł co wychodzi, że średnio jej powierzyli 111 tys zł. Tyle ja zarabiam przez 2 lata. Zawsze myślałem, ze biznesmeni to mądrzy ludzi i z rozwagą inwestują swoje pieniądze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od razu na pal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej zachlanni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pieniądze trafią do Iwonki,czy towarzystw ubezpieczeniowych,to jeden karabin. Z tą różnicą,że Iwonka,a nie towarzystwo będzie bogatsza.Dla inwestorów żadna różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha zysk na poziomie 20% w obecnej gospodarce nie wzbudzał podejrzeń??? Jak ktoś by mi oferował ponad 10% to już bym coś podejrzewała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laska z Opola L. Iwona Kania tatuś policjant tak córcie wychował!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiedzi ze trzy lata a w tym czasie kasa na szwajcarskich kontach nabierze procentów.Jacy ludzie potrafią być naiwni :)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi jedno jak dziewczynina po zawodówce w Opolu Lubelskim została "wielką finansistką". Może ona byłatylko słupem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie którym lekko przyszło,lekko poszło.Ten kto ciula ciężko zapracowane pieniądze lokuje w pewnych bankach.Beztroska kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A RODZINKA KOLO KOSCIOLA MIESZKA ALE WSTYD PEWNIE PROBOSZCZA TEZ PRZEKRECILA HI HI HI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam lokatę w banku i wynegocjowałem "aż" 2,8%. Gdyby ten bank podczas negocjacji zaoferował mi nagle 7%, uciekłbym od podejrzanego oszusta jak najszybciej. A tutaj 20% i to nie wydawało się tym ludziom podejrzane?? No to mają za swoje, pazerni i głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już w podstawówce naciągała koleżanki na kosmetyki z avonu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhahahahahah naiwnych nie sieja oni sie rodza ; ale to kazdmu moze sie przytrafic ; TYLKO TA NASZA CECHA NARODOWA ; CHCIWOSC, ZACHLANNOŚĆ nie daje spac; i panienka po niskich szkoach przerobila niejednwgo chlopka roztropka madrale ; nawet moja suczka sie hahahahhahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dobrze wam tak chytrusy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bizneswoman" jakich mało :d już wiadomo skąd miała na finansowanie innych fanaberii jak np. prowadzenie Renomy w Puławach, gdzie dla stu osób robiła koncert zespołu za 12 tys. :D Nosił wilk razy kilka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na taka kase po ktora siegnela od innych to wyglada nie jak milionerka a jak sluzaca milionerki - brzydka, zaniedbana i fatalnie ubrana...kobieto bylo troche w siebie zainwestowac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom chciwość przesłania zdrowy rozsądek. Tego typu oszuści żerują na ludzkiej chciwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie brzydka suka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie rozumieją zasad kapitalizmu. każda inwestycja jest ryzykowna. Czy broker odpowiada za to, że akcje, które kupił dla inwestora spadły ? podobno ta pani przyjęła inwestycje klientów ale niestety były one nietrafione. Powinni ją uniewinnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...