Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Izabela Sierakowska kandydatką na prezydenta Lublina

Utworzony przez Klibar, 22 sierpnia 2010 r. o 10:50 Powrót do artykułu
Ta Pani lepiej niech się zajmie swoimi Zajazdami i urządzaniem wesel- mało jeszcze jej! Ma takie pojecie o problemach Lublina co ponad połowa mieszkańców tego miasta. Każdy mieszkaniec Lublina dobrze wie co trzeba zrobić, tutaj potrzeba człowieka z jajami co weźmie się do roboty a nie będzie tylko mówić i doprowadzi do zmniejszenie liczby Urzędników- kolesiostwa, znajomki i bezproduktywne zajmowane dodatkowych miejsc pracy!jednym słowem zrobi porządek w tym całym BAŁAGANIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani lepiej niech się zajmie swoimi Zajazdami i urządzaniem wesel:) Ona ma takie pojęcie o problemach Lublina co ponad połowa mieszkańców tego miasta. Tutaj potrzeba człowieka z jajami co weźmie sie do roboty a nie tylko będzie mówić i nic nie robić. Nowy Prezydent powinien wziąść się za zmniejszenie biurokracji a zwiększenie oraz przyspieszenie realizacji. Zmniejszenie liczby Urzędników, skońćzyć z kolesiostwem , znajomkami i tworzeniem nowych miejsc bezproduktywnych dla swojaków za podatników pieniądze. 1.Strefa Felin- kompromitacaja- za mały obszar planiści zaprojektowali- efekt- duży Inwestor nie zainteresowany np Husgvarna. 2. Podzamcze- straszy brudem i PKS, chyba tylko Lublin z większych miast ma osobno PKP od PKS. 3. Plac Litewski- od kilku lat tylko planują i makiety urządzają , kadencja za kadencją mija 4. Dziurawe drogi- łata na łacie- nowe nawierzchnie na palcach u ręki można policzyć- efekt mamy gorsze drogi niż na wsiach, nie trzeba daleko spoglądać- wystarczy spojrzeć na gmine Strzyżewice 5. Wydano duże miliony na projekt stadionu piłkarskiego z funkcją żużla- kto taki stadion dzisiaj planuje- ktos powinien beknąć za wydane te pieniądze!!!! 6. Planują i projektują drugi plan a terenów Cukrowni nie kupili jeszcze- minęły lata a w dalszym ciągu ani stadionu żuzla ani stadionu piłkarskiego- EURO 2012 za dwa lata a Lublin nie zarobi na tej imprezie- brak bazy sportowej! 7. Górki Czechowskie- temat stary jak świat- teren zarasta 8. Brak AQUAPARKU w tak dużym mieście i wiele innych spraw o których szkoda pisać- bezrobocie nie spada, zarobki jedne z najniższych w Kraju, MPK jedne z najdroższych w Kraju- jednym słowym obłęd i Bałagan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, nie wiem o co chodzi z tymi zajazdami, bo z tego co mi wiadomo Sierakowska takiej działalności nie prowadziła i nie prowadzi, ale ciągle ktoś o tym wspomni czyli ta plota się przebiła i funkcjonuje, no już trudno (tak jakby prowadzenie działalności gospodarczej było czymś złym, ech ) Nie znam zbyt dobrze Pani Sierakowskiej, ale co mogę powiedzieć, to to że jeśli ona coś obieca, to zrobi wszystko by to zrealizować. Naprawdę wierzę, że jako prezydent zmieni w końcu to miasto. Na pewno nie będzie figurantem czy popychadłem jak dotychczasowi włodarze. Ratusz naprawdę będzie zarządzany silną ręką - a bez tego Lublin nie pójdzie do przodu. Popieram Sierakowską!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że Krzysztof Żuk jest w stanie pogodzić wszystkie opcje swoim kandydowaniem, ma wiedzę o doświadczenie, a przede wszystkim nie boi się pracować. Ma swoją wizję nowoczesnego miasta metropolii i wie jak to zrobić!!! Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dość już tej pani i ciągle, jak idą wybory, tych samych gęb w telewizji. Raz na 4 lata następuje dziwna reaktywacja Sierakowskiej ku parciu do władzy. Po okresie uśpienia i marazmu nagle na 2 miesiące zaczyna ją być widać i słychać jak kwili nad losem Lublina. Wystarczy zapytać, co ta pani zrobiła dla Lublina - a no nic nie zrobiła. Jej w ogóle nie widać i nie słychać w sejmie, a zainteresowanych odsyłam na stronę sejmową tam można zobaczyć ile ciekawych spraw dla miasta poruszyła w sejmie Pani Sierakowska ( ja nie doliczyłem się żadnej ). Ponadto nie podobało mi się jak żarliwie broniła swego kumpla Pana Gallanta, który z WUP-u uczynił swój folwark kolesi i lizusów. Przed wyborami potrafi tylko gadać i gadać a nie robi kompletnie NIC. Ponadto jest już w taki wieku , że niech idzie wreszcie na zasłużoną emeryturę a nie kandyduje na prezydenta. W ogóle Lublin nie ma szczęścia do prezydentów, najpierw wielki imć Pan Pruszon - mega reformator zakazów telefonów komórkowych w Ikarusach MPK, teraz Wasilewski, który też niewiele robi a niedługo ma być Pani Sierakowska. Ludzie wybierzmy wreszcie kogoś z jajami, jak np Pan Ferenc w Rzeszowie, którego rządy widać namacalnie w mieście a nie tylko wielkich nierobów i leni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytaj wystąpienia Pani Sierakowskiej w sejmie i powiedz mi co namacalnie zrobiła dla miasta, bo obiecywać to każdy głupi potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierzcie mnie :0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPONUJE ZDZISŁAWA P. NA PREZYDENTA I KRZYSZTOFA P. NA ZASTĘPCE TO ZA 4 LATA DOGONIMY TUROBIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście po Bartłomieju skończy się sezon ogórków , będą rzeczowe i poważne tematy w prasie.Skończą się takie informacje jak ta że ta pani chce być prezydentem Miasta Lublin.Jak można pchać się na takie stanowisko nie mając doświadczenia w pracy z ludźmi i w gospodarce.Gardłowanie o aborcji w tym przypadku nie wystarczy.Również zapewnienia że ktoś inny,fachowiec będzie wykonywać pracę też mnie nie zadowala.Po co pośrednik niech startuje fachowiec.A tak naprawdę to powinien być rozpisany konkurs a nie poparcie ludzi których wiedza o sprawie jest taka sama jak tej pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie lubicie tej pani to proszę wskazać alternatywę.I nie kaszańcie o Żuku,bo pokazał ile zrobił jako minister i wiceWasil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ta pani jest posłanką na Sejm RP, to w jaki sposób chce pogodzić (gdyby została prezydentem Lublina) dwa stanowiska? Zgadnijcie, które by bardziej zaniedbywała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieważne kto , ważne zeby rozbił to bractwo wzajemnej adoracji z pod znaku porażki obywatelskiej. bo to ścerwo cofnie lublin do XIX wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Annonim napisał:
Jeśli ta pani jest posłanką na Sejm RP, to w jaki sposób chce pogodzić (gdyby została prezydentem Lublina) dwa stanowiska? Zgadnijcie, które by bardziej zaniedbywała.
najpierw się doucz a później pisz takie brednie, w przypadku gdy zostanie prezydentem składa mandat poselski geniuszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Annonim napisał:
Jeśli ta pani jest posłanką na Sejm RP, to w jaki sposób chce pogodzić (gdyby została prezydentem Lublina) dwa stanowiska? Zgadnijcie, które by bardziej zaniedbywała.
zanim napiszesz coś głupiego i się ośmieszysz poczytaj troszkę poszperaj w necie.... a tak zmierzając do sedna nie można łączyć stanowiska w samorządzie (z wyboru) z mandatem poselskim, senatorskim, to taka podstawowa wiedza jeżeli chodzi o społeczeństwo obywatelskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach zazydzania i ponownej komunizacji w Lublinie propaguje sie na to wazne stanowiski zatwardziala,prawdziwa zydowska komunistke-p.Rebeke Sommer vel Sierakowska.Zydostwo juz calkowicie przejmie wszystkie stanowiska w administracji miasta.Glupota mieszkancow Lublina nie zna granic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale strach przed Sierakowską. Frustraci z PiS-u i Platfusy więcej jadu, więcej jadu. Iza w kampanii skopie wam tyłki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze wszyscy krzyczą na Sierakowską,a czy znacie kogoś,kto ma wyraźne kompetencje do kierowania miastem Lublin,pewnie nie;tu nie chodzi o korzenie czy rodowód,lecz właśnie kompetencje.Po drugie takich ludzi jak np.Wojciech Szczurek-prezydent Gdyni nie ma wielu,którzy znaliby się na zarządzaniu miastem,więc jesteśmy tutaj skazani na polityczne,a nie kompetencyjne wybory-więc czy IS czy jakiś głąb z PISu lub innego PO,raczej nie zmieni pozycji Lublina na arenie Polski(obym się mylił).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nie widze lepszego kandydata na prezydenta LUblina.....Wstyscy zarzucaja jej ze duzo gada malo robi...a popatrzcie sobie na odtychczasowe wladze Lublina. Przeciez w tymn miescie nic sie nie dzieje, to miasto utrzymuje sie jedynie dzieki studentom.... Bede dumny kiedy Pani Iza Sierakowska zpstanie Pania PREZYDENT!!! Wiem ze na nia Lublin moze liczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może kiedy Pani Iza zostanie prezydentem Lublina w końcu coś się ruszy! Widać, że ma konkretne plany i chęci do działania. Myślę, że warto będzie jej zaufać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój głos na pewno pójdzie do Pani Izy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...