Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Izabella Sierakowska chce \"fabryki snów” na Podzamczu

Utworzony przez kluk, 3 października 2010 r. o 18:49 Powrót do artykułu
Sierakowska niech sobie kupi kapcie i uda na uniwersytet trzeciego wieku.Jak go ukończy to może spróbować szczęścia w wyborach u Lucyfera na starszą smołową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech się położy i pośpi jak się obudzi to pogadamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak dla mnie super. Zapraszamy na : http://www.prezydentlublina.com/ wszystko o kandydatach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł świetny sam będąc dzieckiem bywałem z rodzicami w teatrze i ze swoim dzieckiem tam bywałem, Jestem za ! Uderz w stół to nożyce się odezwą uderz w pustą głowę do zadudni jak dzwon. Jak się nie posiada wiedzy na temat funduszy unijnych to lepiej się nie odzywać aby się nie błaźnić to do sztabowców PO produkujących się ciężko na forum. Można pozyskać duuuże pieniądze na dofinansowanie a z jakich działań poszukajcie sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł! Jestem zaskoczona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem milo zaskoczona. Ten kandydat jako jedyny ma realne pomysły na miasto Lublin:) glosuje na panią Izę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem szczerze że byłam sceptycznie nastawiona do tej kandydatki ale z upływem czasu jej propozycje mnie przekonują, jako jedyna przedstawia konkrety modułowe przedszkola czy remonty dróg w weekendy, a teraz teatr andersena, moim zdaniem to strzał w dziesiątkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, pomysł rzeczywiście dobry - tylko, że to kolejna myśl rzucona bez analizy ekonomicznej. Kandydatka sama przyznała, że nie ma pieniędzy na zagospodarowanie obiektu. Z kolei o PPP mówią wszyscy - ale dotąd nikomu się ono w Lublinie nie udało. Czy uda się znaleźć partnera to przedsięwzięcia niekomercyjnego i nierokującego zysków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak , fabryka snow, jak zwykle zostanie w sferze snów - niech sie drogami zajmie i rozwojem lublina a nie snami. Do licha z takim prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, chcieć to wszyscy kandydaci chcieli. Co zrealizowali ? Widzimy gołymi oczami. Puste słówka, obietnice, zero aktywności..Bo tu się nie da !!! Ano nie da się, dopóki będa rządzić partyjniackie oszołomy, uwiązane w partyjne, koteryjne sieci. Dopóki nie dadzą nam kandydata z desantu, odległego o mile miasta, bezpartyjnego menadżera, dopóty będziemy skamleć i wstydzić się, że pochodzimy z Lublina...Biedne miasto, nie zasłużyło na taką poniewierkę. Paniom i Panom nauczycielom,byłym i obecnym, kandydatom na urząd prezydenta, wypowiadam wojnę ! Do szkół uczyć, na emeryturę, byle nie do koryta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pomysł godny trzeba dać szanse może kobieta zrobi porządek czas na zmiany trzeba wykorzystać szanse głosuje na tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł bardzo ciekawy, może coś się ruszy w Lublinie. Pomysły bardzo oryginalne ale bez problemu można je wcielić w życie. A podzamcze powinno się stać wizytówką Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw zapytajmy co zrobiła dla Lublina Pani Sierakowska przez wszystkie kadencje w sejmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani ma mój głos!! W końcu ktoś zabrał się sensowanie za ten smród i brud na podzamczu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja i tak zagłosuję na Lecha Sprawkę http://www.facebook.com/pages/Lech-Sprawka/128745373842024
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoją drogą to zastanawia mnie fakt, dlaczego DW zajmuję sie tylko jedną kandydaturą a o innych nie pisze osobnych atykułów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że populistyczne hasła łatwo padają na podatny grunt. Pani Izo jest Pani w polityce ponad 20 lat,lubelskim posłem prawie tyle samo. Co Pani zrobiła dla Lublina jako posłanka???? Krzyczeć na wszystkich tak jak na ostatniej debacie to Pani potrafi doskonale, ale i tak nic z tego nie wynika. nie powedziała Pani nic konkretnego. Zero przygotowania merytorycznego. Inteligenty wyborca nie połknie populistycznych haseł. obawiam się jedynie, że tych inteligentnych jest mało - przykład Samoobrona - polityka krzyku i populistycznych haseł, aż strach pomyslec, że tyle czasu byli w aktywnej polityce i pisowskim rządzie....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IZUNIU TYLE LAT PRZESIEDZIAŁAŚ I PRZEPIERDZIAŁAŚ W SEJMOWY WYGODNY FOTEL NIC DLA LUBELSZCZYZNY NIE ZROBIŁAŚ, NIUDACZNIKU BRAŁAŚ PENSJE POSELSKĄ I DODATKI, ŻEROWAŁAŚ NA NAIWNOŚCI WYBORCÓW I PODATNIKÓW, PORA TEMU DAĆ KRES!!!! W TEJ SAMEJ SALI SIEDZIAŁ Ś.P. POSEŁ GOSIEWSKI POPATRZ ILE ZROBIŁ DLA KIELECCZYZNY, POSŁOWIE Z BIAŁOSTOCCZYZNY CZY TEŻ Z INNYCH REGIONÓW POLSKI NP RZESZOWSZCZYZNY. TYLKO NIEUDACZNICY Z LUBELSKIEGO SIEDZIELI I SRALI POD SIEBIE, JAK WAM NIE WSTYD, GDZIE MACIE HONOR TERAZ PCHAĆ SIĘ DO KORYTA, STAŃ PRZED LUSTREM I POPATRZ JAK WYGLĄDA PASOŻYT!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
IZUNIU TYLE LAT PRZESIEDZIAŁAŚ I PRZEPIERDZIAŁAŚ W SEJMOWY WYGODNY FOTEL NIC DLA LUBELSZCZYZNY NIE ZROBIŁAŚ, NIUDACZNIKU BRAŁAŚ PENSJE POSELSKĄ I DODATKI, ŻEROWAŁAŚ NA NAIWNOŚCI WYBORCÓW I PODATNIKÓW, PORA TEMU DAĆ KRES!!!! W TEJ SAMEJ SALI SIEDZIAŁ Ś.P. POSEŁ GOSIEWSKI POPATRZ ILE ZROBIŁ DLA KIELECCZYZNY, POSŁOWIE Z BIAŁOSTOCCZYZNY CZY TEŻ Z INNYCH REGIONÓW POLSKI NP RZESZOWSZCZYZNY. TYLKO NIEUDACZNICY Z LUBELSKIEGO SIEDZIELI I SRALI POD SIEBIE, JAK WAM NIE WSTYD, GDZIE MACIE HONOR TERAZ PCHAĆ SIĘ DO KORYTA, STAŃ PRZED LUSTREM I POPATRZ JAK WYGLĄDA PASOŻYT!!!
Popieram !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I chce dodać ze fabryke snów to pani poseł zbudowała knajpe Bide koło Lublina (formalnie stoi na kogoś innego ) ! Wykorzystuje biednych pracowników - toć to jak obóz pracy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pomysł na nową lokalizację Teatru im. Andersena. To czyściutka i świadoma demagogia lub świadome wprowadzanie ludzi w błąd w celach otumanienia wyborczego. Cały budynek , o którym mówi Sierakowska został zbudowany na podmokłych terenach . Fundament wsparty jest na drewnianych palach, które charakteryzyjąsię tym,że jeżeli są zanurzone w wilgotnej ziemi bez dostępu powietrza to doskonale są zakonserwowane i mogą utrzymywać budynek. Ostatnio nastąpił znaczny opad wód gruntowych i pale gniją.Cała konstrukcja siada i jedynie rozsądnym wyjściem jest niestety rozbiórka. To po pierwsze i najważniejsze. Po drugie, pani Sierakowska coś plecie o współpracy z prywatnym kapitałem. Czy ma przedsiębiorców za idiotów i myśli ,że znajdzie się ktoś kto wyrzuci pieniądze w błoto, kiedy nawet nikt nie chciał budować aqwaparku , który mógł przynosić nawet pewne korzyści. Po trzecie, przy obecnym stanie prawnym takiej współpracy spróbował prezydent Poznania Grobelny i dostał w sądzie wyrok w zawieszeniu/ wg mnie za niewinność i chęc zrobienia coś więcej dla Poznania/. Więc niech ta krzykliwa i pusta kobieta najpierw pozna lubelskie problemy i nie sieje tu głupiej i mającej się nijak do rzeczywistości demagogii. Trzeba się znać też na fizyce, prawie i ekonomii aby myśleć o kierowaniu miastem. "Dobrymi" i nie realnymi chęciami jest wybrukowana droga do piekła. Nam potrzeba ludzi kompetentnych a nie tandetnych krzykaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...