Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
prowincjonalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie pięknie, chyba pierwsza koncepcja mi bardziej odpowiada, ale druga też jest fajna, świetnie, ale jak jest dobry prezydent to tak być musi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze bedziecie pisać na te,mat planów, wizyalizacji, projektów. Już koło 4 lat jak czytam na stronie dziennik i co raz kolejny news rodem z d....y na yten temat, dajcie spokój, napiszcie jak zaczną coś robić. Bo w tym temacie, można tylko kpić z dziennika że jak już nie ma o czym pisać to odgrzewa w mikrofali tak starego kotleta że tylko suchary Karola są twardsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można też zadać pytanie ile razy jeszcze pojawią się nowe plany przebudowy, konkursy, przetargi. Ile pieniędzy zostanie rozp...e na nigdy niezrealizowane koncepcje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedłużenie deptaka na Krakowskim Przedmiśsciu i zrobienie z ul. Kapucyńskiej ślepej uliczki spowoduje zakorkowanie Narutowicza, Hempla, Kołątaja i cześciowo Okopowej . Miasto czeka w przyszłości delikatnie mówiac mały paraliż komunikacyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę na to i bardzo mi się podoba z 2 małymi wyjątkami! A może WIELKIMI? Dlaczego Marszałek na Kasztance stoi na uboczu a nie w samym centrum placu, na wyniesieniu, za fontannami? Czyż miejsce to nie jest przeznaczone dla Marszałka gdzie u stóp będą biły mu źródła z fontann? Miejsce obok baobabu niech pozostanie placem na imprezy gdzie gromadzić się będzie młodzież (koncerty, imprezy), gdzie nikt nie będzie miał problemu z bliskością pomnika i zapewnieniu mu odpowiedniego poszanowania. Trzeba go przenieść w lepsze miejsce do zielonych altanek, a nie zostawiać ni to na środku ni to na uboczu. Niech patrzy wprost na pomnik Czechowicza. Co robią te autobusy i samochody pod Europą? Nie będzie ciągu pieszego od Bramy Krakowskiej aż po 3 Maja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być? Jaką funkcje ma pełnić plac? Toż to pustynia z umierającym "baobabem"! Widoki jak na zdjęciach będą oglądać tylko przelatujące gołębie, z pozycji człowieka jest to niemożliwe. O ile deptak żyje, przynajmniej gdy ciepło, to taki plac skazany jest na martwotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i już jakieś dwa mochery trawę depczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukikuki napisał:
i już jakieś dwa mochery trawę depczą...
Lepsze mochery jak lemingi z POmrocznością jasną lub chorobą filipińską. Oba pomysły do przyjęcia, mam tylko obawy o życie/ożywienie Placu przy wychodzeniu małego handlu z deptaka i centrum. Gastronomia i sezonowe ogródki same nie dadzą rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z poprzednią koncepcją zabetonowania placu? Teraz mamy kolejne dwie? A po co, przecież i tak nic z tego nie bedzie. Lublin - miasto koncepcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto za te koncepcje płaci? Za poprzednie projekty kto zapłacił??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------------------------------GIEŁDA MILIONÓW NA PLACU LITEWSKIM...-------------------------------Kie dy wreszcie zostanie zorganizowany TEN JEDEN KONKRETNY KONKURS NA PROJEKT MODERNIZA CJI PL. LITEWSKIEGO ? . Tyle milionów już Ratusz wydał na... "projekty bezsensowne", że może to przekroczyć koszt Modernizacji Pl. Litewskiego !. Dlatego nazwałem, to co się teraz dzieje ..."Giełdą Milionów" . STOP ! , STOP ! , STOP ! DOŚĆ OTUMANIANIA LUBLINIAN I UTRATY FUNDUSZY ! . Gdzie są wcześniejsze PROJEKTY które uzyskały akceptacje Lublinian ? . Dyskusja została ZAKOŃ CZONA ustaleniem NIE BETON TYLKO PARK ZIELENI ! . I po co to w nieskończoność ciągnąć ? . Z obecnych propozycji zaiteresowanie może wzbudzić Koncepcja "PARK" I " TARASY" i tyle i aż ty le !. Aby NIE wydać następnych setek tysięcy , proponuje Ratuszowi zorganizować KONKURS Z JUŻ POSIADANYCH PROJEKTÓW . Wybierzemy z tych POSIADANYCH PROJEKTÓW TEN JEDEN NAJ LEPSZY I NAJBARDZIEJ ZIELONY I ... DO ROBOTY BO NIE DOŻYJEMY KOŃCA TEJ MODERNIZA CJI PL.LITEWSKIEGO !. LUBELSKIE DZIECI NA WAS PATRZĄ , CZY NIE JEST WAM WSTYD ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny, ale brak budzika w zamian zegarów od cholery!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zmieniać! zadnych projektów i wizualizacji ze które mam płacic(podatnicy) a tym bardziej za niepotrzebne przetargi oraz realizacje takie jak np. stadion na Krochmalnej. Nie zgadzam się na to żeby jakiś wykonawca(PREZES) żył ponad stan(woził sie A8, śmigał na Majorke, zarł obiad za 150zł,etc...) a ja mam wiecej płacic za śmieci, bilety mpk, jezdzic po dziurawych ulicach i uwazać na fruwajace folie, papierki, kubeczki w parku. MIASTA NIE STAĆ NA TAKĄ INWESTYCJE!!! ps. po co mi krawat skoro nie mam koszuli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Układ alejek w stylu amerykańskim, wystarczy nadać im jeszcze nazwy. Pierwsza, druga ... . Tymczasem ruch pieszy nie lubi zakretów pod kątem prostym. Potrzebne są alejki po przekątnej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź dla malkontentów. Te koncepcje są w ramach już podpisanego kontraktu na projektowanie. W ramach umowy architekt miał przygotować koncepcje i one nic nie kosztują więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko po jaką cholerę przedłużają deptak aż do ul. 3 Maja? Co za głupota!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...