Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak budowa stadionu podkrada wodę z Bystrzycy

Utworzony przez wodnik, 7 sierpnia 2013 r. o 20:53 Powrót do artykułu
brawo afera na całego ! wstydzę się państwa które na wyrażenie zgody potrzebuje 1 miesiąca "pozwolenie wodnoprawne" głupota jakich wiele w tym doskonale poukładanym kraju. lepiej jest brać uzdatnioną wodę z sieci do podlewania dróg to wtedy jest zgodnie z prawem i wszystko cacy  krew mnie zalewa ze ten czytelnik ma takie problemy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypompowują wodę z rzek a nie dziwimy się, że potem ryb nie ma. A co na to "honorowi dawcy krwi dla komarów"?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze niech czytelnik zajmie sie wazniejszymi sprawami, chyba od paru beczek, :P  wody w bystrzycy nie zabraknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory kraj... czyż woda nie jest dla ludzi ? niedługo będzie trzeba pytać o pozwolenie na wypicie szklanki  wody z kranu... No więc zgodnie z prawem wchodząc do rzeki, zanurzając się mocze sobie gacie w wodzie i jestem przestępcą! bo pobrałem wodę nielegalnie! 1000 zł mandatu 3 miesiące w zawieszeniu na 4 lata + koszty rozprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo afera na całego ! wstydzę się państwa które na wyrażenie zgody potrzebuje 1 miesiąca "pozwolenie wodnoprawne" głupota jakich wiele w tym doskonale poukładanym kraju. lepiej jest brać uzdatnioną wodę z sieci do podlewania dróg to wtedy jest zgodnie z prawem i wszystko cacy  krew mnie zalewa ze ten czytelnik ma takie problemy 
Dziwisz się temu? Przecież woda z kranu to rachunek, miasto zarabia. Jak pobierają z rzeki, kasy nie ma. I tylko o to tutaj chodzi, o nic więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uprzejmie donoszę..." Świat schodzi na psy. Żyć się odechciewa. Jaka jest szkodliwość społeczna czynu jakiego dopuścił się mieszkaniec Głuska podlewając ogródek wodą z rzeki? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowczo protestuję przeciwko kradzieży wody z rzeki Bystrzyca. Odkąd rozpoczęto budowę stadionu stale obserwuję obniżający się poziom wody co ma wplyw na ekosystem tej rzeki. Nie może być tak że kto chce pobiera wodę z rzeki bez wymaganych zezwoleń i zgody Urzędu Ochrony Środowiska. Powtarzam stanowczo protestuję przeciwko takim praktykom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedno skoro już muszą polewać te drogi by się nie kurzyło niech wykorzystują deszczówkę na pobieranie której nie trzeba pozwoleń lub niech pobierają sobie wodę z zalewu bo tam jest jej więcej i ubytek jej nie naruszy aż tak bardzo ekosystemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra. To już niedługo potrezbne będzie pozwolenie do podrapania sie po d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak budowa stadionu podkrada wodę z Bystrzycy Co za idiota to pisał? Pierwszy raz przeczytałem, żeby "Budowa" coś kradła!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowniczowie Budimexu jesteśmy z wami to nie jest przestępstwo ????ale wyrwał się do tablicy przeciwny budowie stadionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapuś i konfident. Wzór komucha idealnego.dv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jadąc do pracy ścieżką rowerową zaobserwowałem, że beczkowóz, który na pewno należy do jednej z firm budujących stadion napełnia lub opróżnia zawartość zbiornika – napisał do nas nasz Czytelnik."-widzisz synku,tak wygląda kapuś.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do polewania drogi, jednej drogi taka wielki beczkowóz !?. Przecież w tym monstrum mieści się kilkadziesiąt tysięcy litrów wody. Oni to używają do wyrobu betonu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiwat kapusie! :-\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowczo protestuję przeciwko kradzieży wody z rzeki Bystrzyca. Odkąd rozpoczęto budowę stadionu stale obserwuję obniżający się poziom wody co ma wplyw na ekosystem tej rzeki. Nie może być tak że kto chce pobiera wodę z rzeki bez wymaganych zezwoleń i zgody Urzędu Ochrony Środowiska. Powtarzam stanowczo protestuję przeciwko takim praktykom.
jak będą mieli pozwolenie to wedłóg Ciebie ten twój ekosystem nie będzie zagrożony????? gratuluję rozumowania, mundry jak Maćków kot co świczke zjodł i po cimku siedzioł. deb***izm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uprzejmie donoszę..." Świat schodzi na psy. Żyć się odechciewa. Jaka jest szkodliwość społeczna czynu jakiego dopuścił się mieszkaniec Głuska podlewając ogródek wodą z rzeki? 
Myślę,że szkodliwość niewielka chyba że Pan z ul. Głuskiej podlewa wodą pobraną z rzeki warzywka w dwóch pokaźnych szklarniach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapuś i konfident. Wzór komucha idealnego.dv
popieram są większe problemy niż takie głupoty, A ta "cysterna" bardziej wygląda jakby coś spuszczała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do polewania drogi, jednej drogi taka wielki beczkowóz !?. Przecież w tym monstrum mieści się kilkadziesiąt tysięcy litrów wody. Oni to używają do wyrobu betonu !!!
beton pajacu przyjeżdża gotowy w groszkach, na jakim świecie Ty żyjesz?? Epoka kamienia łupanego?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALESZ KONFITURA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...