Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak Cezary Gajda uciekł z policyjnej więźniarki

Utworzony przez bhcbcb, 11 marca 2009 r. o 14:27 Powrót do artykułu
mmmm, niezle ciacho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZEGO CHWASTA NIE ZASTRZELILI ,NIE MAJA BRONI CZY CO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 lat za kradzieże a Samson siedział 4 za zniszczenie psychiki wielu dzieci.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA COS TAKIEGO POWINIEN POLECIEĆ I KOMENDANT POLICJI W LUBLINIE I KOMENDANT SŁUŻBY WIĘŻIENNEJ W TYM WSIOWATYM MIĘŚCIE!!CO PRZYCZYNA TEJ NIEUDOLNOŚCI TO KRYZYS,CHA,CHA??!!POLSKA TO DALEJ DZIKI KRAJ NA WSCHODZIE UE,Z KTÓREGO NIEMCY LEJĄ W SWYCH DZIENNIKACH!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to z daleka śmierdzi zmowa pewnie dał policjantom w łapę przecież widzieli jak ucieka i pewnie słyszeli ze jest coś nie tak i nic nie zrobili!!!!! jeden mógł pilnować reszty a drugi ruszyć w pościg ALE CZEMU NIC NIE ZROBILI O TO JEST PYTANIE!!!!!?????? NA PEWNO SŁYSZELI I WIDZIELI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=...p;action_id=411 JUZ GO ZŁAPALI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarek to dobry dzieciak.... powinien isc na prezydenta.... haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
CZEGO CHWASTA NIE ZASTRZELILI ,NIE MAJA BRONI CZY CO ?
JAK BYŚ ZNAŁ TROCHĘ CZŁOWIEKA TO BYŚ NIE pier***IŁ GŁUPOT. A W ŁEB TO SOBIE JEBNIJ SAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fama: ziom czarka napisał:
czarek to dobry dzieciak.... powinien isc na prezydenta.... haha
ŻEBYŚ WIEDZIAŁ ŻE TO DOBRY CHŁOPAK. ŻADEN BANDZIOR! WIEM CO PISZE, BO GO ZNAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znacie go więc się nie wypowiadajcie na jego temat... Nic takiego nie zrobił a że chciał zasmakować trochę wolnosci, ja sam bym uciekł jeśli by miał możliwość. To dobry chłopak. pzdr Czarek od dobrych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie znacie go więc się nie wypowiadajcie na jego temat... Nic takiego nie zrobił a że chciał zasmakować trochę wolnosci, ja sam bym uciekł jeśli by miał możliwość. To dobry chłopak. pzdr Czarek od dobrych ludzi
WIEM CO PISZE BO WŁAŚNIE GO ZNAM I TO OD URODZENIA. I JAK WIDZĘ ŻE KTOŚ PISZE GŁUPOTY NAD KTÓRYMI SIĘ NIE ZASTANOWIŁ TO MNIE KREW ZALEWA! POWIEM TO JESZCZE RAZ CZAREK TO DOBRY CHŁOPAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sławek napisał:
WIEM CO PISZE BO WŁAŚNIE GO ZNAM I TO OD URODZENIA. I JAK WIDZĘ ŻE KTOŚ PISZE GŁUPOTY NAD KTÓRYMI SIĘ NIE ZASTANOWIŁ TO MNIE KREW ZALEWA! POWIEM TO JESZCZE RAZ CZAREK TO DOBRY CHŁOPAK
JABY BYŁ DOBRY CHŁOPAK TO BY RACZEJ NIE SIEDZIAŁ W PIERDLU, CO TY CZŁOWIEKU WIESZ O DOBRYCH LUDZIACH? AKURAT TAK SIĘ SKŁADA, ŻE TEŻ GO ZNAM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry nie dobry, gnojek aby kłopotów ludziom narobił i spowodował ogromne koszty całej akcji poszukiwawczej dla podatników. a jeśli by mądry był to do domu by nie jechał, kretyn nad kretyny z niego!!! i dobrze że od policji porządnie wpierdziel dostał po zatrzymaniu. rozboje robił, i wypadki po pijaku więc nie ma co go żałować, śmierdziuch i pasożyt społeczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czaro to super ziomek... jak go nie znacie to nie wypowiadajcie sie na jego temat swojemu krzywdy nie robi !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...