Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko żebyś chociaż pieniądze dla Województwa potrafił tak wyczarować....Tylko czekać jak wyśmieją nasze Województwo na całą Polskę:/ Panowie z PO - koniec już z robieniem nam obciachu, wasz czas dobiega końca
Ostatnio edytowany 7 lutego 2010 r. o 12:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech tam zostanie! Świetnie reprezentuje nasze Województwo-raz jak ubrany w strój kucharza(strona internetowa UM) cała Polska się śmiała a teraz klaun!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MET napisał:
Boże....ale obciach....żenada...Człowieku - ty chyba tylko do tego się nadajesz...Tylko żebyś chociaż pieniądze dla Województwa potrafił tak wyczarować....Tylko czekać jak wyśmieją nasze Województwo na całą Polskę:/ Panowie z PO - koniec już z robieniem nam obciachu, wasz czas dobiega końca
bo kupe zrobisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonała alegoria jego rządów: On daje gębę a robotę robi ktoś inny... Marionetka i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo zabawny występ, który świadczy tylko o dużym poczuciu humoru p.Grabczuka. Popieram! Czy polityk ma od razu znaczyć smutas i powaga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby od tego choć jedna dziura ubyła w naszych drogach sklasyfikowanych jako najgorsze i najbardziej niebezpieczne w UE. Do wyborow POzostalo okolo 299 dni. Juz wkrotce bedziecie mieli za prezydenta kolejnego magika... Na ten przyklad w dziedzinie potwierdzania dokumentow to David Copperfield w swoich umiejetnoisciach przy tym "sztukmistrzu" blednie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszak lubelscy urzędnicy to największy kabaret w UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tylko tytułu - jak to "został magikiem"? Przecież zawsze był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ten filmik będzie wielokrotnie pokazywany w nadchodzącej kampanii samorządowej. Mam też nadzieję, że w czasie występu magikowi nie zginął portfel z kieszeni w spodniach. :-)
Ostatnio edytowany 7 lutego 2010 r. o 12:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mamy chleba, to mamy choć igrzyska!! Ale to, że marszałek się umie bawić to dobrze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się podobało, za to gdyby pan iluzjonista wybrał sobie za cel Jarka Kaczyńskiego to pewnie do końca życia spowiadałby się za to przed sądem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabczuk w roli błazna jest zdecydowanie lepszy niż w roli marszałka. Tak trzymać Sebastianie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm pozbył się błazna przekazując go do Lublina. Niech Lublin się cieszy, że ma takiego błazna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odzywają się krytykanci i eunuchy (pewnie z Pis-u). Moim zdaniem prawdziwy facet musi być zabawny nawet jak jest na stanowisku, to świadczy tylko o klasie mężczyzny. Wszyscy potrafią tylko krytykować a do roboty nie ma nikogo. Polityka mnie guzik interesuje ale umiem docenić klasę człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Odzywają się krytykanci i eunuchy (pewnie z Pis-u). Moim zdaniem prawdziwy facet musi być zabawny nawet jak jest na stanowisku, to świadczy tylko o klasie mężczyzny. Wszyscy potrafią tylko krytykować a do roboty nie ma nikogo. Polityka mnie guzik interesuje ale umiem docenić klasę człowieka.
Niestety bardzo się mylisz. Za chwilę okaże się, że wybudowanie lotniska to wielka ściema. W przypadku tej ekipy mamy do czynienia wyłącznie z PR a nie pracą. To wszystko magia i czym dalej to przedstawienie trwa, tym krach będzie bardziej dotkliwy. Ekipa chełmiaków jest totalnie niekompetentna i niewydolna. I to wszystko. Nie ma to żadnego związku z polityką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie najbardziej kompetentni są tylko lublinianie, wykształceni, doświadczeni.. a najbardziej Wasilewski, Pruszkowski.., lublinianie doprowadzili Lublin i Lubelszczyznę do rozkwitu... a teraz będą tylko zgliszcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo podobał mi się występ marszałka. Niewielu ludzi potrafi zachować się w każdej sytuacji. Doceniam poczucie humoru i niezadzieranie nosa. A tym wszystkim chełmskim i nie tylko zazdrościuchom życzę, żeby byli lepsi, to moze i do nich w końcu usmiechnie się szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabczuk nie popisał się jako Prezydent Chełma.Chełmianie dali mu czerwoną kartkę w ostatnich wyborach. Mam nadzieję, że w najblizzych wyborach straci stanowisko Marszałka. Lublinianie powinni pogonić chełmskich nieudaczników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...