Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Jak nie musimy, to nie wyjeżdżamy\". Żuk o Lublinie w Warszawie

Utworzony przez Słupszczanka, 28 listopada 2013 r. o 17:38 Powrót do artykułu
Lublin jest cudny. Jak ja bym chciała mieszkać w Lublinie. Zazdroszczę Wam pięknych autobusów, jednakowo pomalowanych i nie oklejonych dookoła reklamami. Tyle się u Was dzieje , szczególnie na niwie kultury. Jest się czym chwalić i być dumnym, że się mieszka w takim mieście. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk o Lublinie w Warszawie samochody????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dobre! Dawno się tak nie uśmiałem! Nie wyjeżdżamy? A może zostały same niedojdy a reszta już dawno wyjechała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za homer siedzi obok prezydenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak na szybko policzyłem - z mojej klasy w liceum (kończyłem w latach 90-tych) w Lublinie nie mieszka co najmniej 1/3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda żukowa ma się super!!! Codzienne zaczarowywanie rzeczywistosci !!! Takie praktyki są rodem z poprzedniej epoki i nijak się mają do prawdy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie lepiej żeby na spotkaniu promującym nasze miasto powiedział że jest ono pełne malkontentów, nieudaczników życiowych i pierdoł które potrafią tylko siedzieć i narzekać.   Nie ukrywajmy że Lublin jest w chwili obecnej miastem rozwijającym się bardzo mocno, 12 lat zastoju inwestycyjnego niestety zrobiło swoje (8 lat prezydentury nic nie robię Andrzej Pruszkowski + 4 lata nic nie potrafię Adam Wasilewski). Nie dziwcie się więc że mamy teraz to co mamy, czyli dworzec PKS zawalony syfem i budami w których można kupić wszystko od kiełbasy po kosmetyki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie lepiej żeby na spotkaniu promującym nasze miasto powiedział że jest ono pełne malkontentów, nieudaczników życiowych i pierdoł które potrafią tylko siedzieć i narzekać.
    proponuję zapoznać się z planami budowy sieci dróg i połączeń kolejowych na najbliższe 10 lat, niestety Lublin coraz bardziej przypominać będzie urokliwy zakątek aczkolwiek na końcu ślepej uliczki, skoro nie ma szans na tranzyt wschód -zachód to długoterminowym celem powinno być dążenie do wymuszenia powstania osi drogowej północ-południe może w koalicji z Rzeszowem i Białymstokiem   a jeszcze jedna rzecz największymi MALKONTENTAMI są inwestorzy, bo nie są socjalistyczni eurokraci zapychający dziury publicznymi pieniędzmi tylko biznesmeni chcący zarobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja przyjechałam tu kilka lat temu i zostałam, świadomie! Dobrze mi się tu mieszka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na emigracji w UK. Do Lublina przylatuję 3-4 razy do roku. Miasto się bardzo zmienia, nowocześnieje, rozwija, remontuje w bardzo szybkim tempie, jak i cała Polska zresztą. Szkoda, że wciąż nie mogę wrócić ze względu na fatalne zarobki, nie tylko w moim rodzinnym mieście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest duzy problem z miejscami pracy. i bardzo duzy problem z dobrze opłacanymi miejscami pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zdaniem prezydenta stolica woj. lubelskiego rozwija się dynamicznie i ma się czym pochwalić. - Lublin ma genialny rynek, jeśli chodzi o wykwalifikowaną siłę roboczą. - Mamy blisko 90 tys. studentów i blisko 20 tys. absolwentów, rocznie. Według niego miasto ma przewagę nad innymi w Polsce."   .... a dlaczego : 1) Liczba zameldowanych mieszkańców Lublina od lat się zmniejsza 2) Liczba faktycznie mieszkających w Lublinie jest jeszcze mniejsza (totalna emigracja) 3) Jedyne co funkcjonuje w Lublinie to budżetówka (zero PKB) i markety 4) Płace są na poziomie 1 - max 2 tys. PLN netto 5) Umowa o pracę (na czas nieokreślony) to cud boski 6) Liczba studentów też leci na pysk ... przykład KUL-u z tego roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Lublinie od czterdziestu lat i przez ten czas miasto bardzo się zmieniło. Dużo podróżuję po świecie i jestem dumny z mojego miasta, że coraz to większymi krokami goni za wielkimi miastami Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zdaniem prezydenta stolica woj. lubelskiego rozwija się dynamicznie i ma się czym pochwalić. - Lublin ma genialny rynek, jeśli chodzi o wykwalifikowaną siłę roboczą. - Mamy blisko 90 tys. studentów i blisko 20 tys. absolwentów, rocznie. Według niego miasto ma przewagę nad innymi w Polsce."   .... a dlaczego : 1) Liczba zameldowanych mieszkańców Lublina od lat się zmniejsza 2) Liczba faktycznie mieszkających w Lublinie jest jeszcze mniejsza (totalna emigracja) 3) Jedyne co funkcjonuje w Lublinie to budżetówka (zero PKB) i markety 4) Płace są na poziomie 1 - max 2 tys. PLN netto 5) Umowa o pracę (na czas nieokreślony) to cud boski 6) Liczba studentów też leci na pysk ... przykład KUL-u z tego roku
3) bzdura 4) bzdura 6) fakt, ale tak jest w całym kraju - NIŻ zarzyna uczelnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że zorganizowali to w Warszawie. Promując miasto nie można zamykać się wyłącznie do jego granic i odbiorcy wewnętrznego bo to wtedy żadna promocja.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem Lublin powinien wychodzić z promocją poza granice miasta. Przecież największe polskie miasta,takie jak Kraków, Poznań czy Wrocław promują się również u nas! Tegoroczna kampania promująca Carnaval Sztukmistrzów w dużych miastach Polski (w tym w Gdańsku, z którego turyści mogli przylecieć samolotem) doprowadziła do zwiększenia turystów w Lublinie. Mam nadzieję, że prezydent dalej będzie inwestował w promowanie naszego miasta w kraju i na świecie - bo warto!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem Lublin powinien wychodzić z promocją poza granice miasta. Przecież największe polskie miasta,takie jak Kraków, Poznań czy Wrocław promują się również u nas! Tegoroczna kampania promująca Carnaval Sztukmistrzów w dużych miastach Polski (w tym w Gdańsku, z którego turyści mogli przylecieć samolotem) doprowadziła do zwiększenia turystów w Lublinie. Mam nadzieję, że prezydent dalej będzie inwestował w promowanie naszego miasta w kraju i na świecie - bo warto!
  Hehe, ale się wstrzeliłaś. To samo przed sekundą napisałem. Tak myślących pewnie jest dużo więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo jeszcze jest do poprawienia ale za Żuka wreszcie idziemy w dobrym kierunku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zdaniem prezydenta stolica woj. lubelskiego rozwija się dynamicznie i ma się czym pochwalić. - Lublin ma genialny rynek, jeśli chodzi o wykwalifikowaną siłę roboczą. - Mamy blisko 90 tys. studentów i blisko 20 tys. absolwentów, rocznie. Według niego miasto ma przewagę nad innymi w Polsce."   .... a dlaczego : 1) Liczba zameldowanych mieszkańców Lublina od lat się zmniejsza 2) Liczba faktycznie mieszkających w Lublinie jest jeszcze mniejsza (totalna emigracja) 3) Jedyne co funkcjonuje w Lublinie to budżetówka (zero PKB) i markety 4) Płace są na poziomie 1 - max 2 tys. PLN netto 5) Umowa o pracę (na czas nieokreślony) to cud boski 6) Liczba studentów też leci na pysk ... przykład KUL-u z tego roku
  1) trend bardzo często europejski, trochę wiedzy z demografii nie zaszkodzi, niz demograficzny plus modne w dzisiejszych czasach osiedlanie się poza granicami miasta, wystarczy przeczytać jak spore oblężenia ma Turka, Piaski czy Głusk (gmina), aby wyciągnąć wnioski. Oczywiście emigracja do stolicy i za granice trwa, ale która stolica nie wchłania ludzi? A który kraj posocjalistyczny nie przeżywa emigracji na zachód?   2) częściowo odpowiedź znajduje się w punkcie 1   3) poza budżetówką w Lublinie jest sporo firm, brak jest natomiast ogromnych inwestorów, typu IBM, Amazon, VW, którzy mam nadzieję w naszym mieście się pojawią   4) Zależy jakie płace, w IT ok 4000 tys.   5) to akurat problem kraju a nie miasta   6) no niż demograficzny to akurat wina prezydenta raczej nie jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się lepiej wypowiadać nie będę. Słuchajcie znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizacja-polozenia Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...