Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak otrzymać odpust zupełny w Roku Wiary?

Utworzony przez POKUTNIK, 24 października 2012 r. o 18:55 Powrót do artykułu
ROK ŚW. (irniętej) WIA (g) RY : K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli JAK MOŻNA (z) BAWIĆ LUDZI nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! W owym czasie (spekta KUL arny okres filmu " EWANGELIA I BUNT ") powstała psycho PAT yczna teoria: księ ŻULKOWI MOZNA TAK NAOPOWIADAĆ NA SPOWIEDZI, że będzie walił konia w konfesjonale ! Jak wyglądają Święte Lata Wia (g) ry pokazują strony xxx z udziałem Aminencji , księ ŻULKÓW i Zakonnic . Brat Naczelny "D.W." w lutym 2012 r. dostał Pokutę i zaszyfrował nazwę Związku i stronki XXX. Prezentują je inne fora, które nie dały sie udob RUCHAĆ księ ŻULOM . Zestaw zawiera 33 pozycje, a z każdej z nich rozwijają się KULejne. W Kościele STAN WOJENNY i PRIMA APRILIS trwają wiecznie – wiecznie z kimś walczą i wszystkich oszukują ... Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. oraz z opuszczonymi KROPKAMI między literami - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM, a będziecie (z) BAWIENI... Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO : K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przelew na konto nie wystarczy? Nie mam czasu na bzdety,pracuję,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zwykli ludzie udzielają odpustów w imieniu Boga? A sami potem lądują pijani na latarniach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy chrześcjanin w domowym zaciszu poprosi Boga o przebaczenie i pewniej je otrzyma niż wg procedury bufona, który się ma za "vice boga" ważniejszego od samego Boga. Przecież skoro biskup zarządził, to Bóg musi słuchać. Bezczelność przewyższająca Himalaje, ale "kieckowe" typy tak już mają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 napisał:
Przelew na konto nie wystarczy? Nie mam czasu na bzdety,pracuję,
Może masz numer konta bakowego - u mnie z czasem tez kiepsko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie grzeszę - nie zabijam, nie kradnę itd. to po grzyba mi potrzebny odpust Boży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to jedynie słuszną partię zastąpiła jedynie słuszna wiara, metody indoktrynizacji narodu pozostały te same. Towarzysze "ochoczo" uczęszczali na zajęcia Wieczorowego Uniwersytetu Marksizmu-Leninizmu a teraz hierarchowie watykańscy dokonują indoktrynacji poprzez udział Wiernych w projekcie "odpust zupełny w Roku Wiary". Jedni i drudzy kształtują "Prawdziwego Polaka" by im dobrze służył. A mówi się, że człowiek to istota rozumna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jednym zgadzam się z o.Rydzykiem który mówi że "dzięki dużej ilości głupców, nieliczni mogą żyć w dostatku".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...