Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak PKS kpi sobie z pasażerów

Utworzony przez zizu, 25 lipca 2008 r. o 06:35 Powrót do artykułu
Nie tylko tak sobie kpi. Przykładem moze być informacja o promocyjnych cenach biletów do warszawy, studencki ma kosztować o 8 rano 12,50 zł a przy kasie okacuje sie ze kosztuje 16,80 zł... To jest dopiero drwina z pasażerów. Niech pks zajmie się jeżdżeniem a nie budowaniem galeriii handlowych w dworcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Piotr-Krajecki, może lepiej wrócić do starej pracy /emerytury?/, przecież to co pan wygaduje woła o pomstę do nieba i wskazuje pańską nieudolność w sprawach zarządzania firmą transportową! Dysponując odpowiednim programem i danymi z innych firm o godzinach odjazdu z dworca PKS Lublin stworzenie rozkładu jazdy zajmuje.... około 4-ech godzin! Trzeba jedynie odrobinę dobrej woli i profesjonalisty na stanowisku, ale widocznie obu tych rzeczy pan nie posiada. Kończ pan, wstydu oszczędź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się nie ma rozkładu w necie. Przed chwilą sprawdzałem żeby tak na wakacje nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedaki nie potrafią sobie poradzić z Internetowym rozkładem jazdy. Jeszcze śmieszniej sprawa wygląda z tabliczkami przystankowymi. Przykładem jest przystanek na AL. Kraśnickiej przy skrzyżowaniu z Bohaterów Monte Cassino. Rozkład aktualizowany był ostatnio w 2005 roku. Od tamtego czasu 3/4 kursów zmieniło swoje godziny lub zostało zlikwidowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strona jest w przebudowie od 6 miesięcy a najlepsze jest to że na rozkładzie o 19.30 jest autobus do kazimierza i pani w informacji to potwierdziła i sobie postałem do 19.50 nic nie przyjechało więc poszedłem do dyżurnej a ona z rozbrajającym uśmiechem powiedziała że tego kursu nie ma bo pks puławy go zawiesił ale mam o 20.40 z tym że ona nie jest pewna czy też będzie firma krzak zawsze będzie krzakiem powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mam wspolnego z PKS-em czy transportem w ogole pan Piotr-Krajecki? Nigdy ani przez moment nie zajmowal sie tym.Postawila go na to stanowisko Platforma Obywatelska to i trwa. Pytanie tylko jaki z tego beda mieli pozytek pracownicy PKS i padsazerowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal...mało powiedziane!Próbowałem kupić bilet tam i powrót do Giżycka w kasie czynnej o godz.9.00 28.07.08 "pani kasjerka" nie wiedziała czy taki autobus jest z Giżycka tylko odesłała do okienka informacj,a sama siedziała przed komputerem.Nikogo oprócz mnie nie było przy okienku kasowym.Zapytałem czy nie może tego sprawdzić w swoim komputerze,na co usłyszałem w "perelowskim tonie" tam jest informacja to powiedzą.Poszedłem do okienka informacji gdzie czekałem aż 3 osoby uzyskają informacje/prawdopodobnie też odesłane przez tę kasjerkę/.Po uzyskaniu informacji w okienku informacji jeszce raz do tej samej kasjerki wróciłem żeby jej powiedzieć,że taki autobus jest z Giżycka i dopiero wtedy otrzymałem kupiony bilet.Pytanie 1.Po co komputery w kasie a przy nich matoły? pytanie 2.Dlaczego w całej Polsce,nawet gminne przystanki można znaleźć w internecie tylko Lublin nie ma rozkładu jazdy PKS w internecie.I KTO ZA TO PONOSI WINĘ? Kwestia następna:lubelskiemu PKS-owi nie opłaca się w okresie wakacyjnym utrzymywać bezpośredniej lini Giżycko Lublin,a oddziałowi HRUBIESZÓW opłacało się współpracować z oddziałem w Mławie i utrzymywać codzienną komunikację na trasie Hrubieszów/przez Lublin/ do Węgorzewa przez Mikołajki Giżycko i powrót.TYLKO LUBESKIEMU PKS "się nie opłaci"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal to mało powiedziane baba w kasie nie chciała mi sprzedać na wakacje biletu ze zniżką studencka powiedziała że mnie ta zniżka nie obowiązuje bo nie ma szkoły.. Chociaż na legitymacji nie pisze ze 10 miesiecy mnie tylko ulga obowiązuje.. Na legitymacje maja sprzedawac przez cały rok!!!!!!!!! A nie problemy stwarzaja.. A do tego te przerazajace ceny biletów :[ Załamka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...