Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak się sprawdza strefa płatnego parkowania w Lublinie

Utworzony przez fiej, 4 października 2012 r. o 22:22 Powrót do artykułu
I tak ma być. Centrum dla interesantów, a nie całe zastawione przez urzędasów. Chcesz wozić dupsko samochodem to płać. Na całym świecie tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosic, kosic, jeszcze raz kosic. Nauczyc buractwa cywilizacji. Strefa platnego parkowania powinna juz dawno istniec. Wkoncu centrum oddycha. Dziekuje Panie Prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie widać kto wozi dupsko i staje na trawnikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny,skladaj rezygnacje...g...no pan robisz dla srodmiescia...pie..dzisz w stolek za nasze podatki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONIECZNIE TRZEBA ZMIENIĆ KOLOR PARKOMATÓW NA ŻÓŁTY ORAZ ZROBIĆ DODATKOWE OZNAKOWANIE NA WYSOKOŚCI OKOŁO 2,5 m. OBECNA KOLORYSTYKA TO JEDNA WIELKA PORAŻKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest to do końca prawda co napisano w artykule. Centrum nie jest takie puste, wbrew pozorom stoi dużo aut, ale fakt że ze znalezieniem miejsca nie ma problemu. Niemniej zdarzają się parkingi dość gęsto zastawione, z pojedynczymi wolnymi miejscami. Dziwi mnie natomiast totalny brak zapowiadanych kontroli - jeżdżąc po centrum nie widzę żadnych kontrolerów, za to dużo aut w ogóle bez biletów, blokujących bezprawnie miejsca. Weźcie się za to bo inaczej nie ma sensu!! A bilet za złotówkę, dziwicie się że nie ma wzięcia?? Bo jak można było ustalić tak idiotyczne zasady, że wyjechać ze strefy na nim można, ale wjechać to już nie!! Błazenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fiej, idź "fiać" gdzie indziej... Tutaj tylko smrodzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jesteście poj...... PO już wam całkiem mózgi sprało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo nareszcie ktoś pomyślał czy zawsze musi robić to PO. Brawo Panie prezydencie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A buractwo wyległo na trawniki!! Mało chamom blokowania pieszym przejść na chodnikach - to jeszcze te resztki zieleni muszą rozjeździć. Ale dzicz plugawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bełz napisał:
A buractwo wyległo na trawniki!! Mało chamom blokowania pieszym przejść na chodnikach - to jeszcze te resztki zieleni muszą rozjeździć. Ale dzicz plugawa!
Toć to urzędnicze szydło wyszło z worka. Sami by obywatela zaje.bali jakby marchewkę sprzedał na chodniku, a im to się wydaje, że można sie na trawnik wpakować. Słoma i tak z butów wystaje. Myślą, że się nie zabłoci od takiego parkowania po paru dniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że powstała strefa jest OK, ale brak parkingów "P+R" to już typowo lubelska głupota urzędnicza. Te parkingi wcale nie muszą powstawać tuż za granicą strefy ale tak jak to dzieje sie w bardziej cywilizowanych miastach przy węzłach komunikacyjnych. W naszym przypadku to mogą być końcowe przystanki MPK, np. pętle trolejbusowe na Majdanku i przy Al. Kraśnickich, okolice dworców PKS, PKP (teren po cukrowni już jest cały zagospodarowany?). Zrobić sensowen połączenia MPK a wtedy bilet za 1 zł wraz z kwitem z parkingu "P+R" będzie miał sens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fiej napisał:
I tak ma być. Centrum dla interesantów, a nie całe zastawione przez urzędasów. Chcesz wozić dupsko samochodem to płać. Na całym świecie tak jest.
Urzędasy przeważnie mają swoje parkingi. To nie oni zastawiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i patrzcie jeździ taka bambaryła Jeepem pewnikem V8, które pali 30L na mieście, a szkoda mu 2zł na bilet. o tym pisałem wczoraj... ludzi jest stać tylko są negatywnie skąpi, bo to już nie jest oszczędzanie a deb***izm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe LU... buraki z bełżyc i okolic w takich sytuacjach wychodzi skąd jest większość LU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Zuk Niech Pan obnizy abonament miesieczny do 50 zl to wowczas wielu kierowcow z niego skorzysta, a 150 zl co miesiac? to jest smieszne? nigdy w zyciu nie dam wam zarobic takiej kwoty! Checie 150 zl to bedziecie mieli zakorkowane miasto poza strefa. Mnie osobiscie nie stac wydawac 200 zl na paliwo (dojezdzam spod Lublina) i dodatkowo 150 zl dlatego bede stawial poza strefa a potem ide 15 minut piechotka Nie mam wyboru, gdybym byl z Lublina to bym skorzystal z roweru niz z tej pseudo komunikacji miejskiej. Dlatego niech was mieszkancy naucza ze nie podwyzszycie sobie poborow naszym kosztem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety za 1zł są bez sensu. Owszem, gdybym mogla dojechać do miasta ze swojego osiedla za złotówkę, to na pewno bym z tego skorzystała. A tak... w godzinach szczytu strefę szybciej się przejdzie na piechotę i nie trzeba się kisić w autobusie. Ja nie wiem, kto w ogóle liczył, że ludzie z tego skorzystają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bede stawial poza strefa dopoki pan prezydent nie rozszerzy strefy na cale miasto, ciesze sie bardzo ze wasz pomysl sie nie sprawdzil i nie zarobicie na ludziach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Bilety za 1zł są bez sensu. Owszem, gdybym mogla dojechać do miasta ze swojego osiedla za złotówkę, to na pewno bym z tego skorzystała. A tak... w godzinach szczytu strefę szybciej się przejdzie na piechotę i nie trzeba się kisić w autobusie. Ja nie wiem, kto w ogóle liczył, że ludzie z tego skorzystają?
Ja wole isc piechota tak jak i Ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pppppppp napisał:
Brawo nareszcie ktoś pomyślał czy zawsze musi robić to PO. Brawo Panie prezydencie.....
Za co ty dziekujesz? ze cie miasto robi w konia? zal mi ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...