Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak się żyje na łańcuchu - happeningi na ulicach polskich miast

Utworzony przez 16F9OB, 3 października 2009 r. o 18:13 Powrót do artykułu
Do Świdnika zjechało czeskie lub słowackie wesołe miasteczko. Mają dwa psy. Może by organizatorzy happeningu przyjechali i dla przykładu wzięli tych karuzelażay na te łańcuchy na których trzymają swoje psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o podanie dokładnej lokalizacji tego " wesołego" miasteczka. Chodzi o adres. Irena Szafrańska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro się tymi łańcuchami przykuli do budto może niech się nie odpinają -tak będzie lepiej....aaaa jeszcze jedno i niech nie starają się szczekać,również i to niech zostawią profesjonalistom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadam suczkę ur.22.08.2009 , czarna , troszkę puchata bardzo łagodna, chętnie oddam dobrym ludziom , nie chcę oddawać do schroniska , nie mam sumienia by to zrobić. Udało mi się oddać 3 pieski ale suczki nikt nie chciał. Po prostu muszę ją oddać bo już mam w domu psa i sukę a trzeci pies w domu to niestety dla mnie za dużo. Na terenie Lublina gwarantuję dowóz suczki. Jeśli chodzi o ewentualne fotki suczki , proszę pisać na adres : balopel@o2.pl , najchętniej jest widziany w mailu kontaktowy nr. telefonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się Dżekson przykuje do tego łańcucha, to proszę nie podczepiajcie go później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyszłą niedzielę proponuję organizatorom aby zaprotestowali przeciwko łańcuchom, na których nieludzko traktowane krowy skubią sobie trawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek z działek napisał:
Posiadam suczkę ur.22.08.2009 , czarna , troszkę puchata bardzo łagodna, chętnie oddam dobrym ludziom , nie chcę oddawać do schroniska , nie mam sumienia by to zrobić. Udało mi się oddać 3 pieski ale suczki nikt nie chciał. Po prostu muszę ją oddać bo już mam w domu psa i sukę a trzeci pies w domu to niestety dla mnie za dużo. Na terenie Lublina gwarantuję dowóz suczki. Jeśli chodzi o ewentualne fotki suczki , proszę pisać na adres : balopel@o2.pl , najchętniej jest widziany w mailu kontaktowy nr. telefonu
trzeba było pilnować suczkę aby dawała w dni bezpłodne albo stosowała antykoncepcję jeżeli daje w każde dni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się trzyma Husky w bloku, w trzydziestoparostowpniowe upały - to nie jest maltretowanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irena Szafrańska napisał:
Bardzo proszę o podanie dokładnej lokalizacji tego " wesołego" miasteczka. Chodzi o adres. Irena Szafrańska
Na samym początku ul Racławickiej patrząc od ronda ze śmigłowcem. Po prawej stronie, zaraz za supermarketem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...