Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
panie prezydencie, rozgonić te gówniarzerię, albo przyjąć w zimie na praktyki - wolontariat do zdm niech odsnieżąją chodniki bez soli, zobacza jak to wygląda w praktyce. Niech pokażą swoje dokonania zawodowe, gnojki znad konsoli xbox.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chciałam tylko zauważyć, że Lublin to nie tylko Centrum. Dzięsiąta, Bronowice, itd. to także Lublin. Czuby to dzisiaj większa sypialnia niż Czechów, ale z racji, że powstawały, rozrastały się w ostatnich latach, więc tam jezdnie i chodniki są w miarę w dobrym stanie, ale stare dzielnice są zaniedbane pod każdym względem. Patrzyłam na Nowy Świat, gdzie powstało wiele nowych bloków, a sama ulica o nieco dziwnym kształcie jest w miarę zadbana, ale brak jest koszy na śmieci. Zrobiono ścieżkę rowerową nie wiadomo po co, gdyż jest tylko z jednej strony, a co z powrotem? Może warto było wykorzystać do tego boczne uliczki, które gdyby były jednokierunkowe rozwiązałyby wiele problemów? A jak wyglądają te boczne uliczki? Jak mi miasto z lat 50-tych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ułatwić życie kierowcom??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten łysy sqwiel juz calkiem rozmontuje przemieszczanie sie po Lublinie.Scieżkami i sygnalizacją zblokował jazde samochodem a teraz jeszcze będzie macil na chodnikach. Niedłuo lańcuchami powyznacza sposob chodzenia a za przeskoczenie straż lysego bedzie mandaty trzepać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej anty piesze rozwiązania. Czemu nikt nie mówi o usunięciu rowerzystów z chodników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ulatwic zycie kierowcom? Proste. Zakazac ruch pieszego. Chodniki zamienic na bezplatne parkingi. Jesli jakis pieszy pojawi sie na chodniku - karac mandatem. Piesi jak chca sie poruszac to samochodem. Bedzie co prawda wiecej korkow ale bedzie po naszemu. No i swiatla dla pieszych niech sie zawsze pala czerwone. A jak kierowca zechce wyjsc z samochodu jak juz dojedzie do celu to tez go karac. Konsekwentnie. Zero ruchu pieszego. Nie utrudniac zycia kierowcom. Im wiecej spalin i samochodow w miescie tym lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a od Kiedy Pani Kurowska jest ekspertem od pieszych? to że się podpięła pod inicjatywę Rok Jana Gehla i później startowała do Rady Miasta z jego hasłem Miasto dla Ludzi z list Wspólnego Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ułatwić życie kierowcom??
życie kierowcom nagminnie ułatwiają osoby odśnieżające chodniki przy Kunickiego - uczą kierowców refleksu i panowania nad kierownicą - rzucając śnieg z łopat wprost pod koła, także na szyby (bo to przecież nie zakład zegarmistrzowski i precyzja jest zbędna). I tak rok w rok, gdy spadnie sporo białego, ciężkiego puchu. Kierowca się uczy zimowej jazdy i to za darmo (upsss.. mechanika i lakiernika nie biorę tu pod uwagę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne, że wśród postulatów nie ma nic o zaniechaniu układania chodników ze śliskiej kostki, której teraz wszędzie wokół pełno - dobre toto tylko dla ortopedów i chirurgów, bo mogą nabierać większej praktyki przy zwichnięciach, skręceniach, potłuczeniach i złamaniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej anty piesze rozwiązania. Czemu nikt nie mówi o usunięciu rowerzystów z chodników.
bo chodników już nie ma -> przerobiono je na ścieżki rowerowe, a tam rowerzysta ma prawo bytu (pieszy natomiast może zostać ukarany mandatem). Nie ma wyjścia, chcesz, czy nie, trzeba przymusowo iść na kurs latania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza rada dla pieszych: W najbliższych wyborach POgonić Łysonia i wybrać rodowitego Lublinianina to wtedy wróci do Lublina normalność a nie klaka i samochwalstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zly wpis - chodniki przerobiono na ścieżki rowerowe. Nieprawda. Chodniki przerobiono na nielegalne parkingi. Miejscami trudno przejść. Trawniki zamieniono na parkingi. Syf i błoto. Kultura...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smietniki sa potrzebne zeby wyrzucac tam smieci, rowniez psie odchody bo należy je zbierac a nie zostawiac na chodniku( jak to tlumacza każdy tak robi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk to zawsze ;pomyśli o wszystkich, gdyby nie ten człowiek to nie wiem co by dalej z naszym Lublinem było, pokazał, że da się, że można to miasto obudzić z marazmu, w którym tkwiło tyle lat. Ja dziękuje i kolejnych tak udanych, nasatwionych na rozwój naszego miasta życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie juz spokój tym rowerzystom, więcej empatii, pozabijali by sie , wszyscy sie zmieszczą na dordze, wiecej spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami mam wrażenie,ze w innym mieście mieszkamy, jak czytam te komentarze, parkingi źle, ścieżki rowerowe źle, teraz nawet na pieszym się obrywa, a prezydent musi wszystkich godzić, jakby nie miał ważniejszych spraw na głowie. Tego nam brakuje wyrozumiałości i życzliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za poprzednich prezydentów  absolutnie nic w Lublinie się nie działo. Teraz zmiany sa ogromne i prezydent nie zapomina o nikim jak widać. Swoją  drogą pracowity facet z Niego musi być, jak tak czytam codziennie prasę. Ciężka robota, a widać, że ma ambicje, misję i walczy. Pogratulować Panie Prezydencie. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za poprzednich prezydentów  absolutnie nic w Lublinie się nie działo. Teraz zmiany sa ogromne i prezydent nie zapomina o nikim jak widać. Swoją  drogą pracowity facet z Niego musi być, jak tak czytam codziennie prasę. Ciężka robota, a widać, że ma ambicje, misję i walczy. Pogratulować Panie Prezydencie. Tak trzymać.
    to racja, a roboty nie zazdroszcze są tacy ktorzy docieniaja i doceniac beda w kolejnych wyborach moj glos jak zwykle Żuk ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej spokoju mnie agresji (najczęściej zauważam u kierowców niestety), po co tak sie spieszyć i denerwować, jak każdy podejdzie na spokojnie to i tematu nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej spokoju mnie agresji (najczęściej zauważam u kierowców niestety), po co tak sie spieszyć i denerwować, jak każdy podejdzie na spokojnie to i tematu nie będzie
    podpisuję się i  UŚMIECH bym jeszcze dorzuciła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...