Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak w szkołach leczą zęby uczniom? Lublin jest pod tym względem wyjątkowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 września 2017 r. o 14:38 Powrót do artykułu
W szkołach nie leczą Używają słabego sprzęty i materiałów. Leczenie w szkole to fikcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc z 14 38 napisal; leczenie w szkolach to fikcja; Ciez sie bracie, ze zyjez teraza nie za komuny wtedy to byl prymityw; "leczenie" bez znieczulenia, nico wiekszy ubytek to odrazu usuniecia w mojej szkole sredniej i podstawowej nie bylo dentysty, byla tylko higienistka! Wystarczy tylko spojrzec a stan uzebienia dzsiejszych 50-60 latkow aby, dojsc do wniosku na jakim poziomie byla owczesna opieka dentystyczna.Normalnie ludziom w glowach sie przewraca od dzisiejszego dobrobytu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku, w szkole był dobrze wyposażony gabinet stomatologiczny, świetny personel i dobrze zorganizowana opieka stomatologiczna dla wszystkich uczniów. Aż kiedyś burmistrz z PO z pomocą dyr. szkoły wygonili to poza szkołe, zlikwidowali stołówkę szkolna (też dobrze wyposażoną), bo trzeba było wszystko doprowadzić do upadku. Jak w całej Polsce przemysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko chodzi do drugiej klasy szkoły podstawowej i w zeszłym tygodniu dentystka zabierała dzieci i przeprowadzała przegląd dentystyczny. U mojego dziecka nie stwierdzono żadnych ubytków. Dziecko dwa dni po przeglądzie zaczęło się uskarżać na ból zęba. Poszliśmy do stomatologa, okazało się że są 4 zęby z próchnicą... jak był w takim razie przeprowadzany przegląd w szkole, że stomatolog nie widziała żadnego zepsutego ząbka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...