Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak ws. \"pomostówek\" głosowali lubelscy posłowie

Utworzony przez GK77777, 19 grudnia 2008 r. o 11:38 Powrót do artykułu
TO,ŻE LUBELSKIE PiSIORY BĘDĄ GŁOSOWAC ZA LECHEM K. BYŁO PEWNE,BO JAREK DYKTATOR TUPNĄŁ I KAŻDY GŁOSOWAŁ JAK WÓDZ KAZAŁ, NAWET JAK BYLI BY INNEGO ZDANIA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLECIKOTY NATOMIAST GŁOSOWALI PRZECIWNIE JEDNAK RÓWNIEŻ ZGODNIE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napieralski ale ci łyso, nie!! Brawa dla Olejniczaka! A nieuk przewodniczący niech wraca do Szczecina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUSKOMATOłKI POZBAWILI 750 tys osób emerytur pomostowych dlaczego o tym sie nie mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też chcę pomostówkę, co za porąbany kraj, daje pomostówkę tylko tym grupom pracowniczym co mają silne związki zawodowe. A co z pozostałymi parcownikami, to nie ludzie. Tak samo jak z podwyżkami wynagrodzenia, procentowe. No i mam. 3 procent od 800 zł a 3 procent od 2-3 tys. to chyba jest różnica. ten co mił dużo to ma dalej jeszcze więcej, i to jest sprawiedliwość. Aż mi niedobrze na to oszustwo. Tak samo i z pomostówkami. Jedni orzą po 3-40 lat a inni po 15 latach leżą do góry tyłkiem. Zabrac wszystko a emerytury po 30-35 latach dla wszystkich i nie będzie kłamstwa. kombinatorstwa itp. Natomiast podwyżki wynagrodzenia, rent czy emerytur, kwotowe a nie procentowe. Bo ten co wpierdzielał szynkę to dalej będzie ją jadł,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epoka 21 napisał:
TUSKOMATOłKI POZBAWILI 750 tys osób emerytur pomostowych dlaczego o tym sie nie mówi
I bardzo dobrze zrobili !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
750 tys. głosów mniej w wyborach dla PO i SLD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
750 tys. głosów mniej w wyborach dla PO i SLD
ale parę mmilionów ludzi pracujących będzie za. Nierobom hak w smak. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel_28 napisał:
ale parę mmilionów ludzi pracujących będzie za. Nierobom hak w smak. Tyle w temacie.
Jedna prost rada, którą mam nadzieje zrozumiesz, bo nie wymaga zbyt dużego intelektu. Jeżeli na zadany temat nie ma się nic do powiedzenia, to lepiej głosu nie zabierać. Po co się ośmieszać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jedna prost rada, którą mam nadzieje zrozumiesz, bo nie wymaga zbyt dużego intelektu. Jeżeli na zadany temat nie ma się nic do powiedzenia, to lepiej głosu nie zabierać. Po co się ośmieszać ?
Co to jest prost? ja mam nadziejĘ, że ty rozumiesz, co piszesz. Ja nie mam zamiaru na nierobów i tępaków ciężko pracować, wg zasady "mi się należy". Dokładnie powinieneś zastosować swoją metodę. Bez pisowskiego zacietrzewienia, po prostu morda w kubeł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też nie mam zamiaru pracować na nierobów, albo dostajemy wszyscy po 15 latach pracy pomostówki albo nie. Jak ktoś uważa, ze wykonuje uciążliwą pracę niech zmieni na inna napewno nie będzie mniej uciążliwa a jedynie za tymi pracownikami nikt się nie wstawi. Wszystkim w tym kraju się nalezy za darmo tylko pracującym uczciwie nie. Pijak dostaje z opieki społecznej za leżenie pieniądze, no bo on jest chory a moc pracowa, obibokowi też opieka daje itp. Podnieść do 1 tys. 500 zł najniższą krajową i adekwatnie do przepracowanych lat pracy winny by wynagrodzenia a leni po 15 latach pracy do pracy..... pracy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie informuję, że w przygotowaniu są projekty wprowadzenia całkiem nowych emerytur pomostowych dla urzędujących 8 (słownie: osiem) lat pracowników samorządowych oraz dożywotnie uposażenie posłów! Osiem to znacznie mniej niż piętnaście czy dwadzieścia. I to nikogo nie oburza? Ale to się robi po cichutku. I kto to wymyślił? Koalicjanci PO i PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...