Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na razie brak komentarzy, twój może być pierwszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy miał założone buty. Samobójca nie koniecznie by je zakładał przed skokiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiało strasznie wiać, albo nie źle manewrował w locie, że upadł na chodnik... Na mój gust jakby skoczył, spadłby na trawnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Plagego samo menelstwo mieszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proste pytanie.czy okno bylo zamkniete, czy otwarte??? przez zamkniete okno sie nie da przeciez wyskoczyc. nie wmowicie nikomu, ze chlopak wyskoczyl, a potem wrocil i zamknal za soba okno??? ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla prokuratury najwygodniej jest przyjąć wersję samobójstwa, bo tym darmozjadom nie zależy na odkryciu prawdy, nie baczą przy tym na uczucia - rodziny, kolegów, sąsiadów tylko od razu podają do wiadomości publicznej, że to samobójca, pomimo małej ilości informacji w artykule jest tam jedna ważna rzecz, która moim zdaniem powinna przynajmniej podkopać teorię samobójstwa - jego ojciec mówi że "– O pierwszej w nocy słyszałam, że ktoś woła Mateusza przez okno – mówi. – Mateusz krzyczał. Powiedziałam mu, żeby nigdzie nie szedł. I położyłam się spać. Potem syn musiał wyjść z bloku."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Na Plagego samo menelstwo mieszka.
Wypraszam to sobie!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***e. Gdyby to było morderstwo a prokuratura to na głos przyznała, wtedy dwa razy trudniej byłoby znaleźć a potem zatrzymać sprawców niż wtedy gdy się ich uspokoi oficjalnym komunikatem że podejrzewają samobójstwo. Tak się robi i zdziwilibyście się ilu sprawców ciężkich przestępstw udało się zatrzymać dzięki takiej dezinformacji która potrafi trwać przez wiele miesięcy aż do zatrzymania podejrzanych... Tu nie trzeba być z branży jak ja, tu wystarczy trochę pomyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn krzyczy do kogoś z okna... a matka się nawet nie ruszy i nie pojdzie do jego pokoju- dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
menelsto powiadasz... hmm a u Ciebie to zapewne same zakonnice i ksieza... zenada... wyglada na to, ze skoczyl z butelka piwa... lezala kolo ciala rozbita... taka wersja jest wygodna dla proroka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plagego, Pogodna, Rudlickiego - to czarna dziura Lublina, menelstwa i łobuzerii jest tam więcej niż ptaków na drzewach. Nie twierdzę, że Mateusz też do nich należał, ale mógł się komuś narazić. Poza tym. Kto bez wyraźnej potrzeby wychodzi z domu w takiej dzielnicy o 1 w nocy? I to w dodatku po jakimś nawoływaniu pod oknem? Albo znał dobrze tych co go wywołali, albo był na tyle naiwny, że nie zdawał sobie sprawy z niebezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej nie mogło być samobójstwo bo on rzeczywistsze leżał by na chodniku a jak leżała obok niego butelka po piwie to musiał ktoś go pobić a okno jak on rzeczywiście wyskoczył to powinno być otwarte i powinien być bez butów a jak było zamknięte i nie było żadnych śladów to na pewno to nie było samobójstwo ja słyszałam jak on jęczał ale zaraz ucichło to.A jeśli chodzi o menelstwo to bzdura jest parę osób nie przyjemnych ale to na każdym osiedlu są więc nie trzeba się tym kierować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedały to ku*** nie bronowice a czarną dziurę lublina masz w du*** deb***u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był mój brat , ehh ale sprawę szybko zakąńczyli ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...