Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak zmieni się nazwa ulicy. Nie Chiary Lubich ale Sławinek?

Utworzony przez krzesimir, 23 marca 2010 r. o 20:14 Powrót do artykułu
W tym kraju nikt nie liczy się ze społeczeństwem a wręcz traktuje się ludzi jak nienormalnych . Przecież to mieszkańcy tej ulicy powinni zdecydować o nazwie a nie jacyś porąbani radni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiory i to wg was jest samorządność , to mieszkańcy tak biorą własne sprawy we własne ręce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj mieszkańcy,trochę myślenia by się przydało.Pomyślcie w ten sposób.Niech ulica nazwie się chiary lubich.Nową ulicę trzeba poświęcić.Zaprosi się arcypapę,wiadomo,że nie wypada sukienki różowej w błocie taplać.Miasto od razu zrobi drogę.Nie wypada,żeby taka patronka miała kartoflisko,a jeszcze jak na końcu postawicie kapliczkę to i oświetlenie się zrobi.Do tego nie musicie używać jej imienia i większość będzie myślała,że to lubich z klanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kim w ogóle jest owa chiara? czym sobie zasłużyła na ulicę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radni to błazny, wystawiacie się na pośmiewisko, już ja wam podziękuje odpowiednio przy najbliższych wyborach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ulica Siary Lubiszy jest adekwatna Żadna inna nazwa nie wchodzi w grę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nasi fantastyczni radni podejmą wreszcie słuszna decyzję i nazwa ulicy pozostanie taka, jaka widnieje na planach miasta od lat, czyli SŁAWINEK!!!! Kiarze Lubich dziękujemy!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka patronka taka i nawierzchnia. Może to jest właśnie ukryty przekaz radnych, którzy tak się upierają przy tej włoskiej nawiedzonej katoliczce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem, aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza, dla naszej ulicy, Przewodniczący Siczek Krzysztof, naszego klubu Tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – marny mieszkaniec ulicy Błotnej, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! (...) To jeszcze ja – marny mieszkaniec ulicy Błotnej, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam Przewodniczący naszego klubu. Niech żyje nam. To śpiewałem ja – marny mieszkaniec ulicy Błotnej. P.S. Wybory, wybory, wybory ... (śpiewać na melodię 'Wojenko, wojenko!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie nazwę Donalda Tuska. Jaki Płemieł takie drogi, jakie drogi taki Płemieł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...