Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak zrozumieć kota? Startuje behawiorystyka zwierząt

Utworzony przez Barbara Ubryk, 18 listopada 2012 r. o 08:35 Powrót do artykułu
To bardzi potrzebny kierunek.Może dzięki takim specjalistom uda nam się zrozumieć o co tak na prawdę chodzi PiSowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smiem watpic, czy w Polsce ten kierunek bedzie mial przyszlosc, ale w/g mnie jest ciekawy. Chetnie bym poszla na cos takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszym studentem bedzie Jarosław (Polske zbaw) Kaczynski, który nie dogaduje się dobrze ze swoim nowym kotem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Czekamy na behawiorystykę roślin. Dlaczego mój kwiatek jest smutny, jak przygotować kaktusa na przyjście dziecka. Absolwenci na pewno nie będą mieli problemów ze znalezieniem pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że przyda się i taki kierunek. Ale bardziej przydała by się edukacja bezdusznych ludzi. Świeża chociażby historia z lubelskiego, gdzie o mały włos nie został zagłodzony pies na oczach dzieci. Co najlepsze podobno normalna rodzina. http://www.facebook.com/events/293787480733003/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że będziemy się uczyć rozumieć koty -a jakże daleko nam jest do zrozumienia innych ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski napisał:
Brawo! Czekamy na behawiorystykę roślin. Dlaczego mój kwiatek jest smutny, jak przygotować kaktusa na przyjście dziecka. Absolwenci na pewno nie będą mieli problemów ze znalezieniem pracy
to lepiej idź na pedagogikę, po niej z pewnoscia znajdziesz pracę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny kierunek ale niestety prawda jest, ze w Polsce bardzo ciezko jest wprowadzic cos nowego. Tak samo bylo z psychologami. Ludzie nie korzystali z ich uslug "bo przeciez to smieszne. Nie bede opowiadal obcemu o swoich problemach". Albo np. terapeuci malzenscy tez nie sa zbyt popularni. Taka jest metalnosc Polakow niestety :/ wiec teraz pytanie czy taki Polak bedzie chodzil ze swoim psiakiem do behawiorysty. Mysle ze Polacy nie sa jeszcze gotowi na tego typu nowosci. Ale kierunek super. Ewentualnie za granica mozna cos myslec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...