Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak ZTM oszukuje pasażerów

Utworzony przez xfactor, 18 maja 2010 r. o 23:38 Powrót do artykułu
podobnie jak z informacja ze linia w calosci obslugiwana jest przez pojazdy niskopodlogowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo ludzi dzięki tej fałszywej informacji zaopatrzyło się w bilety wcześniej,przez co jest zmuszone korzystać z pojazdów ZTM.Taki obrót sprawy spowodował pustki w autobusach prywaciarzy,nawet przy ich niezwykłej agresji walki o klienta.Więc poprosili o wsparcie medialne w postaci ostatnich artykułów w lokalnych gazetach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wprowadźcie całkowity zakaz sprzedaży biletów u kierowców!!!! jak sama nazwa wskazuje kierowca to kierowca ma jechać a nie sprzedawać bilety!!! może jeszcze papierosy bo przecież jak kioski są zamknięte to gdzie kupić jak nie u kierowcy. Durny urząd ochrony konsumenta może niech zbada czy kierowca jest również kioskarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten caly ZTM to prywatna spola jaka czy samorzadowa? Zarzad realizuje wlasne pomysly czy wykonuje polecenia wlasciciela? Teraz trzeba koniecznie powolac Koordynatora ZTM zeby byl kolejny podmiot do rozmywania odpowiedzialnosci. Ratusz i tak wozi sie tu i tam sam-ochodami sluzbowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam pomysł wprowadzenia karnetów czy tez biletów z dopłatą jest słuszny. Jednakże sposób wprowadzenia tego rozwiązania przez ZTM sprawił iż poległ on na samym początku. Jednym słowem, wielka niemoc i brak jakiego kolwiek myślenia i działania sensownego... ale to tubtin - tu się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta Ewa Wiszniowska, dyrektor lubelskiej delegatury UOKiK, nie ma ważniejszych problemów niż ochrona palantów co im się nie chce kupować biletu w kiosku. Dziwne, że te wszystkie łosie bez biletów pamiętają o papierosach. Dlaczego kupuje 20 papierosów gdy chce zapalić tylko jednego. Sądzę że pani dyrektor lubelskiego UOKiK zamarzyło się startować w wyborach na jesieni i zaczęła robić sobie kampanię wyborczą kosztem pasażerów którzy spóźniają się do pracy przez imbecyli kupujących bilety u kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój już z tymi biletami,to i tak walka z wiatrakami,wielu się już łudziło że jeżeli powstanie Zarząd Transportu Miejskiego to zmieni się coś na lepsze a jak jest to każdy widzi.Tego towarzystwa wzajemnej adoracji nie wykurzy nawet bomba atomowa.Jako kierowca pracujący w MPK mogę powiedzieć tylko tyle że kochani pasażerowie sami siebie nie szanujecie oraz czyjegoś czasu bo dla mnie sprzedaż biletów jest obojętna,ja i tak jestem w pracy i płacą mi na godzinę.Najwyżej nie zrobię jednego lub dwóch kursów a ktoś będzie czekał na przystanku i klął że autobus nie przyjechał ale to już nie mój problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ta Ewa Wiszniowska, dyrektor lubelskiej delegatury UOKiK, nie ma ważniejszych problemów niż ochrona palantów co im się nie chce kupować biletu w kiosku. Dziwne, że te wszystkie łosie bez biletów pamiętają o papierosach. Dlaczego kupuje 20 papierosów gdy chce zapalić tylko jednego. Sądzę że pani dyrektor lubelskiego UOKiK zamarzyło się startować w wyborach na jesieni i zaczęła robić sobie kampanię wyborczą kosztem pasażerów którzy spóźniają się do pracy przez imbecyli kupujących bilety u kierowcy.
A ty jak chcesz kupić samochód to czemu jeden a nie 20? Jak lecisz samolotem to też nie kupujesz ich 20. Nigdzie nie słyszałem o takim absurdzie jak kupowanie po 5 biletów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ty jak chcesz kupić samochód to czemu jeden a nie 20? Jak lecisz samolotem to też nie kupujesz ich 20. Nigdzie nie słyszałem o takim absurdzie jak kupowanie po 5 biletów.
A jak jedziesz do hurtowni to dla czego musisz kupować ilości hurtowe ?? A nie pojedyńcze sztuki ?? Podaj również makro do UOKiK-u. Chcesz kupić pojedyńczy bilet ?? idź do kiosku, Nie pomyślałeś wcześniej, kup 5 u kierowcy albo nie kupuj wcale, może ci się uda. Jeżdżę codziennie komunikacją. Codziennie na tych samych przystankach te same osoby kupują po jednym bilecie, pomimo otwartego kiosku tuż obok wiaty. I czy nie jest to chore ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca PiS. napisał:
A jak jedziesz do hurtowni to dla czego musisz kupować ilości hurtowe ?? A nie pojedyńcze sztuki ?? Podaj również makro do UOKiK-u. Chcesz kupić pojedyńczy bilet ?? idź do kiosku, Nie pomyślałeś wcześniej, kup 5 u kierowcy albo nie kupuj wcale, może ci się uda. Jeżdżę codziennie komunikacją. Codziennie na tych samych przystankach te same osoby kupują po jednym bilecie, pomimo otwartego kiosku tuż obok wiaty. I czy nie jest to chore ??
Masz rację-i wszyscy macie rację! Ludziom to straszny problem kupić kilka biletów! A popatrzcie jakie pieniądze ludzie przed Świętami przeznaczają na"żarcie"i niechciane prezenty(ale w tym temacie nikt się nie zastanawia i nie dyskutuje,bo po prostu głupio się tłumaczą,że: "TAK TRZEBA"!)-a ileż tego jedzenia później"leci"do kosza!-ale na to nikt nie zwraca uwagi...-bilet to nie jedzenie i nie zmarnuje się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ty jak chcesz kupić samochód to czemu jeden a nie 20? Jak lecisz samolotem to też nie kupujesz ich 20. Nigdzie nie słyszałem o takim absurdzie jak kupowanie po 5 biletów.
To jedź do Przemyśla-tam już od wielu lat tak jest i nikt nie dyskutuje!-no tyle,że tam jest w karnecie troszkę taniej...-no fakt,że mogli by w Lublinie też taniej w karnecie wprowadzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ta Ewa Wiszniowska, dyrektor lubelskiej delegatury UOKiK, nie ma ważniejszych problemów niż ochrona palantów co im się nie chce kupować biletu w kiosku. Dziwne, że te wszystkie łosie bez biletów pamiętają o papierosach. Dlaczego kupuje 20 papierosów gdy chce zapalić tylko jednego. Sądzę że pani dyrektor lubelskiego UOKiK zamarzyło się startować w wyborach na jesieni i zaczęła robić sobie kampanię wyborczą kosztem pasażerów którzy spóźniają się do pracy przez imbecyli kupujących bilety u kierowcy.
Nie porównuj biletów do papierosów zakuty barani łbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostałem wyproszony wraz z żoną w 9 miesiącu ciąży z autobusu o numerze 2208 lini 26 po tym jak odmówiłem zakupu 5 biletów, kierowca ostatni CHAM!!!, sprawę zgłosiłem. Czy można coś jeszcze zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasa napisał:
Zostałem wyproszony wraz z żoną w 9 miesiącu ciąży z autobusu o numerze 2208 lini 26 po tym jak odmówiłem zakupu 5 biletów, kierowca ostatni CHAM!!!, sprawę zgłosiłem. Czy można coś jeszcze zrobić?
Sam jesteś CHAM-bo nie zadbałeś o to,aby Twoja żona w ciąży miała spokojną ciążę i podróż!!! A co to -kuźwa!-kierowca ma się martwić Twoją ciążą?!-może jeszcze powiesz,że poród też kierowca powinien odebrać?!-Ty podły Kutafonie!-jak Ci nie wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
Sam jesteś CHAM-bo nie zadbałeś o to,aby Twoja żona w ciąży miała spokojną ciążę i podróż!!! A co to -kuźwa!-kierowca ma się martwić Twoją ciążą?!-może jeszcze powiesz,że poród też kierowca powinien odebrać?!-Ty podły Kutafonie!-jak Ci nie wstyd!!!
Ale jesteś zjeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
Sam jesteś CHAM-bo nie zadbałeś o to,aby Twoja żona w ciąży miała spokojną ciążę i podróż!!! A co to -kuźwa!-kierowca ma się martwić Twoją ciążą?!-może jeszcze powiesz,że poród też kierowca powinien odebrać?!-Ty podły Kutafonie!-jak Ci nie wstyd!!!
jak Ci nie wstyd pisac takie glupoty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
jak Ci nie wstyd pisac takie glupoty ?
To prawda jest dla Was głupotami?-to co wobec tego jest prawdą? Ja mam żonę poważnie niepełnosprawną,ale w żadnej mierze nie oczekuję od kierowców MPKów aby w jakikolwiek sposób użalali się nad nami i "obdarzali nas"jakimiś względami i przywilejami! Po prostu: facet jest nieodpowiedzialny i tyle!-dziecko umiał zrobić,ale już żonie w ciąży zapewnić bilet (np.podbiec do kiosku lub mieć bilety na zapas)i spokojną podróż-to już dla niego"Kosmos"! Czemu-kuźwa!-my z osobami niepełnosprawnymi umiemy się zorganizować tak,aby nie utrudniać kierowcom pracy i nie przedłużać innym podróży -a ludziom zdrowym to tak ciężko jest cokolwiek dać od siebie??? Najlepiej i najprościej własne gnojostwo wytłumaczyć"chamstwem"kierowcy-ot co... Widzę,że nie umiecie uszanować pracy kierowcy-a wręcz przeciwnie: chcielibyście jeszcze,aby i papierosy sprzedawał,baby w ciąży przenosił i wiele innych rzeczy robił-no i jeszcze przede wszystkim się NIE SPÓŹNIAŁ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
To jedź do Przemyśla-tam już od wielu lat tak jest i nikt nie dyskutuje!-no tyle,że tam jest w karnecie troszkę taniej...-no fakt,że mogli by w Lublinie też taniej w karnecie wprowadzić...
To, że gdzieś jeszcze nie można kupić pojedynczego biletu wcale nie oznacza, że jest to normalne. Już lepiej wcale nie sprzedawać niż kazać kupować karnety. Na co dzień mieszkam w Warszawie, w Lublinie czasem odwiedzam znajomych i 5 biletów jest mi niepotrzebnych. Co najwyżej 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalni ludzie kilka razy w tygodniu kupują po jednym opakowaniu mleka . Mają kupić krowę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalni ludzie kupuja bilety w kiosku a bydlo w wiekszosci studenci musza kupic u kierowcy bo przeciez sa tak tepi ze nie rozumieja podstawowych zasad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...