Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaka jesteś Lubelszczyzno – statystyka o naszym regionie

Utworzony przez rafalzlb, 26 grudnia 2009 r. o 13:46 Powrót do artykułu
Co moge powiedzieć o Lubelszczyźnie? Mieszkam w Lublinie ładnie tu ale tonie nie jest miasto do życia brak pracy, brak imprez masowych ludzi ponurzy. Wiem co mówię byłem za granica wracać sie nie chciało. A telewizja i prasa kłamie o tym wspaniałym kraju ''dobrobytu'' jakim jest Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo tam gdzie jest bieda to jest dużo dzieci, to typowe dla patologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako takie imprezy masowe są ale ludzie w większości nie mają pieniędzy. Więc tu się myśli o tym jak coś zarobić a nie wydawać pieniądze na imprezy. Lublin ma naprawdę potencjał ale rządzący go marnują m.in. marnując pieniądze na lotnisko. Lepiej by było jakby poprawiono transport kolejowy a zwłaszcza drogi bo to jest jakaś masakra. Świętokrzyskie wyprzedza was w tym o dekadę a może i więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bo tam gdzie jest bieda to jest dużo dzieci, to typowe dla patologii
sam jesteś patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafalzlb napisał:
Co moge powiedzieć o Lubelszczyźnie? Mieszkam w Lublinie ładnie tu ale tonie nie jest miasto do życia brak pracy, brak imprez masowych ludzi ponurzy. Wiem co mówię byłem za granica wracać sie nie chciało. A telewizja i prasa kłamie o tym wspaniałym kraju ''dobrobytu'' jakim jest Polska
a może ty nie jesteś człowiekiem do życia? bo mi się w Lublinie żyje wspaniale i wiem, że nie jestem osamotniony w tym poglądzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cr napisał:
a może ty nie jesteś człowiekiem do życia? bo mi się w Lublinie żyje wspaniale i wiem, że nie jestem osamotniony w tym poglądzie
Oczywiście, władze marszłkowskie za mało starają się. Ale oni naprawde nie potrafią robić tego lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie liczba osób utrzymujacych się z pracy w szarej strefie...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznym by było dodać jeszcz,a to że niezły interes kręca komisy samochodowe.Jeśli chcesz wejdż na www.Bezwypadkowe.net a potem szukaj w Nieuczciwi spszedawcy.Az dziw ze az tylu mamy nieuczciwych!Czy to tez statystyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie ominął kryzys bo on tu jest całyczas no przecie nie bedzie lazł jeden na drugiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na 2 tygodnie wyjechałem z Lublina i siedzę sobie w Irlandii. Co do ludzi to rzeczywiście są o niebo przyjemniejsi i pogodniejsi. Drogi są rewelacyjne. Sporo fabryk. Lepsza zabudowa przestrzenna i mniejsze zagęszczenie ludności. Tylko ta pogoda nie teges W porównaniu z nimi mamy za to więcej ludzi z założoną działalnością gospodarczą. I tyle plusów. No, ale trzeba wracać. W Lublinie kryzysu nie widać, ale FŁT i Janów Lubelski raczej nie skacze z radości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...