Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki strój na lekcję wf? Oburzony mieszkaniec napisał aż do ministerstwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2017 r. o 12:13 Powrót do artykułu
Jakiś debil bez życia, nudzi mu się i wymyśla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za oszołom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku! Weź ty się za jakąś robotę i przestań rozpieszczać gówniaka bo na stare lata będziesz żałował... Pewnie jakiś nowobogacki wich ze słomą z butów, co chce żeby synale miał na WF tylko koszulkę z wielkim logo ARMANI SPORT albo innym cygaństwem... Niech gnój zakłada co mu karzą i uczy się trochę dyscypliny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzica na przymusowe leczenie w psychiatryku (sprawdzić czy nie z KODu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego zachowania nie da sie nawet skomentować.........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie skargi powinny być wyrzucane do kosza. Przepraszam bardzo, ale zasady powinny być i szkoła jest od tego aby wprowadzać zasady i uczyć zasad. Ja bym chciała, żeby moje dziecko tego się właśnie w szkole uczyło. Sama tez wpajam, że nie wszystko musi być tak jak ono chce i w pewnych sprawach trzeba się podporządkować. Co to ma być? w szkole wolna amerykanka?? w szkole dziecko podlega regułom szkolnym i dopóki mu krzywdy nikt nie robi takie skargi powinny zapełniać kosz na śmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma rację, niech dyrektor zajmie się zakupami sprzętu sportowego, hospitacją , a nie kolorem stroju! nauczyciel wf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Rodzica na przymusowe leczenie w psychiatryku (sprawdzić czy nie z KODu).
 sprawdziłem - z pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w co niby na się ubierać? W strój nurka? Jakim trzeba być niedorozwojem żeby robić problem z takiej pierdoły . Dostaje pajac 500+ to chyba raz na rok może wydać te 40zł na strój sportowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś zrób sobie tygodniową przerwę od swojego przysmaku Amarena i kup dzieciakowi strój na wf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory ale jakim pacanem trzeba być żeby o takie pierdoły się pieklić.... niektórym to już totalnie we łbach się powywracało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd się tacy debile biorą? w d...pach się ludziom poprzewracało już do reszty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sp nr 34 w Lublinie, dzieciaki nie mogą przychodzić do szkoły w krótkich spodenkach i bluzkach na ramiączkach, nauczyciele twierdzą, że to nie plaża 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że szkoła to nie plaża Pani Justyno nauczyciele mają rację. W pewne miejsca trzeba ubierać się stosownie i odpowiednio. Kiedyś byś wymóg fartuszka i przyszytej tarczy szkolnej i było dobrze na lekcje wychowania fizycznego też były wymagane odpowiedni stroje i jakoś wszyscy przeżyli. A teraz porobiło się i za każdym razem krzyczą o wolności. Wolność jak i Sprawiedliwość jest tylko w słowniku pod odpowiednimi literami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że totalitarna opozycja powinna podchwycić temat. Toż ta sprawa nadaje się do odwołania ministra edukacji. Nie śpijcie panowie, trzeba kuć żelazo póki gorące ;p @Justysiu...a ty uważasz, że szkoła podstawowa to plaża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gimnazjum nr 5 trzeba wlosy zwiazywac inaczej nauczyciele dostawiaja jedynki mimo ze nic takiego nie robisz na tym wf nawet jak by to bylo zapisane w statucie czy czyms kolwiek, dodatkowo jak popsikasz sie perfumami jestes brany za kogoś kto pali papierosy jesli higiena osobista po wf to skorzystanie perfum i na calym tle klasy wmawianie ze palisz fajki to co to za szkola ! z sp 34 zgadzam sie tam sa takie reguly nie raz bylo 30 stopni a ani zaslon ani nic w szkole nie bylo i potrafili nauczyciele dzwonic do rodzicow ze jest sie niestosownie ubranym czy dyrektorka potrafila oddac swoja marynarke zeby nie bylo żle widac a jak przyjdziesz w blusce na ramiączkach to jeszcze i uwage dostaniesz i bedziesz ciagle o to dopytywana a potem Dzieci zacznijcie zmieniac ubrania po wf , albo nie chodzcie w bluzach bo smierdzi potem czy jak wy tak mozecie ubierac sie grubo to jak maja sie inaczej ubierac ? tak samo bluzki z maryska czy z wyzwiskami ktos ma nawet nie swiadomie i juz problem wielki a ulubiency nauczycieli nawet im uwagi nie zwrocą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chwila, w co chce ten dzieciak ubierać te koszulki i spodenki? Też bym się pieklił jakby na WFie, zamiast ćwiczyć, kazali mi ubierać w coś koszulki. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też pamiętam jak po szkolną tarczę gnałem do domu. Kochane dzieci, wychowane na kwiatuszkach i słoneczkach zamiast ocen. W pracy to dopiero będzoecie nosić kombinezony w upale i skwarze... i żadnych ramiączek, i żadnych krótkich spodenek. Bo korporacja każe i wymaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każde krótkie spodenki są na plażę, a ciężko wytłumaczyć dziecku, że ma założyć długie spodnie w upalne lato tylko dlatego, że pewnym nauczycielom to nie pasuje. Ja rozumiem, że szkoła to szkoła a nie plaża ale bez przesady to są dzieci którym jest po prostu gorąco. Dodatkowo kolory ubrań muszą być ciemne. Ogólnie jeśli byłaby taka możliwość to dyrekcja zakupiłaby habity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Justyna       Twoje kolejne wypowiedzi utwierdzają mnie w przekonaniu, że jedyne do czego się nadajesz to bycie beneficjentką programu "500+". Szkoła to szkoła a swoich Brajanków i Dżesiki możesz ubierać jak do dyskoteki po lekcjach, aż dorosną i sami zapracują na swoje "500+". Co patrząc po Tobie stanie się o wiele szybciej jak w tych rodzinach które ubierają dzieci zgodnie z wymogami szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...