Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wakacje, pojemnik na frakcję pełny jest po tygodniu. Rok szkolny ( ulica dojazdowa do szkoły), pojemnik pełny jest na 2-gi dzień. Czyli w sezonie płacimy 3 - 4 x tyle. A bydło z domków podrzuca. Zamykany śmietnik też nie zdawał egzaminu, bo zostawiali przy ścianie śmietnika. Chyba tylko monitoring został hehe - śmietnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System poboru opłat za śmieci to największa obłuda! W blokach się nie segreguje bo jak widzę jak przyjeżdża jedna śmieciara po suche i mokre to po co ja mam sobie d... zawracać segregacją? Najlepiej jak widzę wypasionego SUVa za ponad dwieście tyś zł jak mi podjeżdża pod osiedlowy śmietnik i wory z bagażnika wywala :D - kto bogatemu zabroni? :D A podwyżka wywozu? przy obecnej cenie to chyba z 10 lat nie będzie racjonalnego wytłumaczenia by ją wprowadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś płaciłem 5 zł za śmiecie i nie segregowałem, był zakład segregacji śmieci, który zatrudniał kilkanaście osób i utrzymywał się ze sprzedaży surowców wtórnych które odzyskał.Teraz nowa ustawa, koszty wywozu śmieci 25zł/os. i dalej śmiecie muszą być segregowane. Dziwnie wysokie są te koszty wywozu,mimo już posegregowanych śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...