Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to w oddali się tak świeci na żółto pomarańczowo obrzydliwe twor jakis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to w oddali się tak świeci na żółto pomarańczowo obrzydliwe twor jakis
  można Ci tylko życzyć byś nigdy tam nie trafił (Centrum Onkologii)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Planisci i prezydent beda musieli ocenic....czyli co nie po ich mysli to do kosza. Jak ze wszystkim w tym miescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję całe stare miasto pomalować w kolory nowego gmachu COZL :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to w oddali się tak świeci na żółto pomarańczowo obrzydliwe twor jakis
 
Co to w oddali się tak świeci na żółto pomarańczowo obrzydliwe twor jakis
  To nie twór. To nowotwór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo, proszę się nie ekscytować, to ja tu jestem prezydentem i to ja zadecyduje co i jak będzie wyglądało. Możecie zgłaszać swoje uwagi i roszczenia, ale powiem Wam szczerze, nic mnie one nie obchodzą. Pozdrawiam, Wasz prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez to kolorowe gówno w tle cała, przygotowywana od lat rewitalizacja nic nie da! Ktoś powinien za to k u r e s t w o beknąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście szarymi, nieciekawymi ludźmi, skoro przeszkadza wam kolor nowego budynku POZA Starym Miastem. Wiecznie narzekacie, nic wam się nie podoba, dla takich ludzi nie warto nic zmieniać, stójcie dalej w syfie i błocie na przystankach, kupujcie skażony alkohol i ruskie fajki od przemytników z Ruskiej. To jest wasz świat. Dajcie jednak żyć ludziom o innej percepcji i horyzoncie myślowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście szarymi, nieciekawymi ludźmi, skoro przeszkadza wam kolor nowego budynku POZA Starym Miastem. Wiecznie narzekacie, nic wam się nie podoba, dla takich ludzi nie warto nic zmieniać, stójcie dalej w syfie i błocie na przystankach, kupujcie skażony alkohol i ruskie fajki od przemytników z Ruskiej. To jest wasz świat. Dajcie jednak żyć ludziom o innej percepcji i horyzoncie myślowym.
  Ty tak na serio czy już zaczałeś tankować przed swiętami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do: Jolopki - znawcy farb i kolorów ! Intensywny kolor elewacji zniknie po 3-4 latach. Deszcze, wiatry, słońce. Zapraszam do dyskusji na ten temat w 2018 roku!!!! I to by było na tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż to za żółto-pomarańczowy KOSZMAR w tle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...