Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz Palikot przestanie być posłem do 31 stycznia

Utworzony przez kinol, 14 grudnia 2010 r. o 13:35 Powrót do artykułu
"Janusz Palikot przestanie być posłem do 31 stycznia".....a po 31stycznia znowu nim zostanie ???? No no jakaś nowa ordynacja wyborcza -jak widać za tych rządów wszystko jest możliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol napisał:
"Janusz Palikot przestanie być posłem do 31 stycznia".....a po 31stycznia znowu nim zostanie ???? No no jakaś nowa ordynacja wyborcza -jak widać za tych rządów wszystko jest możliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Janusz Palikot przestanie być posłem do 31 stycznia..." a do tego czasu to jeszcze będzie nim przebywał? Gdzie autor uczył się polskiego? A wykształcenie to pewnie za masło i jajka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym nie obserwował występów Palikota uwierzyłbym w jego troskę o ludzi , o Polskę. Potrafi pięknie i mądrze mówić ale na wizerunek polityka który mówi ,mówi i nieraz nie wie co mówi zapracował sam. Wyspiański:Rydel gada,gada ,gada,a deszcz pada ,pada,pada. Palikot i Kaczyński są jak bracia. Nie liczą się ze słowami,nie liczą się z ludzmi bo o Polskę im chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 31 stycznia? Tak mało oryginalnie? Ja proponuję do 31 lutego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALIGLUP GRA NA ZWLOKĘ LECZ REPERTUAR MEDIALNY WYCZERPAŁ.WSTYD ZE TAKIEGO PŁYTKIEGO MATOŁA WYNIOSŁY NA SCENĘ POLITYCZNA INNE PO- MATOŁY.POMOCNA DŁOŃ UBECKICH PROMOTORÓW DALA MU ZAROBIĆ,INACZEJ BIEGAŁBY PO BIŁGORAJU W GUMOFILCACH I SPODNIACH OD ŚLUBNEGO GARNITURU..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...