Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz Palikot świętuje swoje urodziny

Utworzony przez Podatnik, 26 października 2009 r. o 15:19 Powrót do artykułu
I to wszystko za publiczne pieniadze - napiszcie lepiej o aktywnosci na posiedzeniach plenarnych sejmu bo za to diety i pieniadze na biuro poselskie co miesiac otrzymuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dam się zaprosić, ja mam jutro urodziny chętnie wypiję lampke wina z posłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Panie Januszu. Kiedy sie Pan rodził chodziłem do Liceum Ogólnokształcącego w Biłgoraju. Kto tamtego Biłgoraja i biłgorajszczyzny nie widział nie zrozumie jak szybko zmienia sie nasza cywilizacja. Jak się dziś starzeję, a równocześnie opanowuję nowe techniki cywilizacji to mam w duszy wielką pokorę do moich przodków, którzy nie zaznali nawet odrobiny szczęścia i spokoju w dzisiejszym tego rozumieniu. Pamiętaj Panie Pośle że to co tworzysz w dzisiejszym Sejmie może mieć też różne skutki. Oddalaj od siebie aż nazbyt widoczne w Tobie emocje i kieruj się od dzisiaj wiekszym dystansem i stateczną zadumą nad tym co widzisz, czytasz, przeżywasz. Pozdrawiam, doceniam dorobek i życzę 100 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego Najlepszego Panie Januszu!!! Sto Lat !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z KIM BĘDZIE ŚWIĘTOWAŁ....?-mało to takich na Lubelskiej Starówce,na każdym rogu stoją.Jak będzie dobrze stawiał to i do samego rana będą go chwalić-a i głosować jak będzie trzeba to zagłosują ,no chyba,że im coś w tym przeszkodzi np.chwilowa,24-ro godzinna niedysozycja ,albo nieczytelny dowód osobisty zalany denaturatem.W PRZYJAZNYM PAŃSTWIE,JAK WIDAĆ WSZYSTKO MOŻLIWE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki prezent dla URODZINY KOCHANEMU JANUSZKOWI KUPIĄ BOGACI EMERYCI I STUDENCI ?? mogą palikotowi kupić gumową lalkę do uprawiania seksu, bo jakiś taki smutny i nadęty i dowcip kiepski POd wiśelczym HAZARDOWYM humorem tuska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu, mam nadzieję, że znajdzie się psychiatra, który pana wyleczy i przestanie pan być takim imbecylem jak jest. Tego panu życzę z okazji urodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o jabcoku lub J23 to Pan Hrabia z Jabłonnej zapomniał ( ten dworek należał do Karszo-Siedleckiego).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego PAnie Januszu. Tak trzyamć i nie poddawać się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu 100 lat życia nie słucha pan tych zawistnych ludzików
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...