Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nasz kraj POLSKA, jest krajem katolickim. Tak więc działacze w/w fundacji niech sobie protestują, albo won nad Morze Śródziemne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babka z tej fundacji sie jebnie w głowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Doroto Wójcik nie życzę sobie żeby decydowała Pani czy moje dziecko może brać udział w Jasełkach czy nie. Polska to wolny kraj, nie chce Pani żeby Pani dziecko bralo udział w Jasełkach to prosze je wycować z udziału i po problemie. Polska to kraj w którym większość ludzi to katolicy i zapewne większość rodziców chciałaby żeby ich dzieci brały udział w Jasełkach. Ale kto nie chce to niech nie bierze w tym w udziału, nikt nikogo nie zmusza przeciez. Czy ktoś każe komuś chodzić do kościoła czy na lekcje religii? Czy ktoś komuś każe brać ślub w kościele, chrzest czy organizować katolicki pogrzeb? Prosze mi tutaj odpowiedzieć czy ktoś Panią do tego zmusza? Jeśli nie to za przeproszeniem prosze się odczepić od Katolików. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Doroto Wójcik nie życzę sobie żeby decydowała Pani czy moje dziecko może brać udział w Jasełkach czy nie. Polska to wolny kraj, nie chce Pani żeby Pani dziecko bralo udział w Jasełkach to prosze je wycować z udziału i po problemie. Polska to kraj w którym większość ludzi to katolicy i zapewne większość rodziców chciałaby żeby ich dzieci brały udział w Jasełkach. Ale kto nie chce to niech nie bierze w tym w udziału, nikt nikogo nie zmusza przeciez. Czy ktoś każe komuś chodzić do kościoła czy na lekcje religii? Czy ktoś komuś każe brać ślub w kościele, chrzest czy organizować katolicki pogrzeb? Prosze mi tutaj odpowiedzieć czy ktoś Panią do tego zmusza? Jeśli nie to za przeproszeniem prosze się odczepić od Katolików. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.
 
Pani Doroto Wójcik nie życzę sobie żeby decydowała Pani czy moje dziecko może brać udział w Jasełkach czy nie. Polska to wolny kraj, nie chce Pani żeby Pani dziecko bralo udział w Jasełkach to prosze je wycować z udziału i po problemie. Polska to kraj w którym większość ludzi to katolicy i zapewne większość rodziców chciałaby żeby ich dzieci brały udział w Jasełkach. Ale kto nie chce to niech nie bierze w tym w udziału, nikt nikogo nie zmusza przeciez. Czy ktoś każe komuś chodzić do kościoła czy na lekcje religii? Czy ktoś komuś każe brać ślub w kościele, chrzest czy organizować katolicki pogrzeb? Prosze mi tutaj odpowiedzieć czy ktoś Panią do tego zmusza? Jeśli nie to za przeproszeniem prosze się odczepić od Katolików. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.
 Popieram Marku w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Rybniku, jak rodzice nie chcieli, by ich dzieci uczestniczyły w zajęciach gender, dzieci zostały z przedszkola po prostu wyrzucone. Niech się pani Dorota cieszy, że nikt jej dziecka nie wyrzuca. Ale cóż się dziwić, tak się prześladuje tylko tych, którzy są wierni tradycujnym wartościom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupota rodzica,który wbrew własnym poglądom podporządkowuje się większości?!Po licha męczyć dziecko udziałem w jasełkach czy innych szopkach?Nie podoba się-nie biorę udziału. Zaręczam,iż dla większości maluchów i dzieci jest to coś pięknego,chętnie angażują się w przygotowania,a piękno prezentowanych jasełek dostarcza radości nie tylko im,ale również rodzicom,dziadkom oraz gościom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dorota, proszę pamiętać, że nie może Pani decydować za innych rodziców. Jeśli Pani nie chce żeby dziecko brało udział w jasełkach to trudno, ale nie może Pani tego odmawiać innym dzieciom - one też mają rodziców, którzy zdecydowali inaczej - też mają prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chyba czegoś nie rozumiem - synek tej pani bierze udział w Jasełkach a ona protestuje że nie powinno ich być? Wbrew swoim zasadom uczy pani dziecko zakłamania. Smutne.... Moja córka też chodziła do przedszkola i jakoś nie było problemu z dziećmi, które z jakiś przyczyn nie brały udziału w JAsełkach - brały za to potem czynny udział w kolejnych przedstawieniach np. na dzień mamy. To był taki naturalny podział. TEraz w szkole córka ma w klasie dwójkę dzieci, które nie uczęszczają na lekce religii. Jedno dziecko pogodzone ze stanem rzeczy - są święta i przedstawienia, są prezenty czy na Mikołaja czy na Dzień Kobiet lub Chłopaka i dziecko uczestniczy w imprezach. Rodzice drugiego dziecka - zabraniają mu uczestnictwa w takich jak to określają "szopkach", ale dziecko chętnie przyjmuje cukierki przyniesione np. na imieniny w klasie czy prezent na dzień chłopaka..... jest to już 3 klasa i myślę, że dziecko ma już prawo decydować o takich rzeczach samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JEŚLI NIE WIECIE GDZIE WYPOŻYCZYĆ STROJE NA JASEŁKA I KARNAWAŁ TO POLECAM FIRMĘ DECOMERC NA UL. LOTNICZEJ 3, SAME NOWE STROJE (W TYM LICENCJONOWANE) I PRZYSTĘPNE CENY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieto z fundacji, ty nie będziesz decydować  w czym moje dzieci bedą uczestniczyć a wogóle co ty robisz w katolickim kraju, jedź se na Saharę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej szkole była liczna grupa dzieci Świadków Jehowy i nikt nigdy nie zmuszał tych dzieci do udziału w uroczystościach szkolnych typu ślubowanie,jasełka,choinka szkolna itp.Nie ma indoktrynacji tam gdzie rodzice przyjmują właściwą postawę jasno określając poglądy i wymagania.Dzieci są tylko dziećmi i niejednokrotnie widać było,że bardzo chciałyby uczestniczyć w tych uroczystościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOoooo, jeśli ktoś w nic nie wierzy jest niczym. To takie proste !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam : http://otourl.pl/filmy_za_darmo_cda  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądre szkoły!Brawo! Chcialabym, żyby moje dziecko do takiej chodziło.Jasełka to piękne i wzruszające widowisko silnie wpisane w polska tradycję.Pani, która protestuje jest powaznie niedouczona. Nie dajmy się zwariować oszołomom spod znaku Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tych szkół - tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy piękne tradycje świąteczne i nie tylko.Ale jak czytam ,,won nad ..",jeźdź na Saharę,oszołomach, je***iu w głowę i temu podobnych to zaczynam się zastanawiać czy na tym polega nauka kościoła katolickiego.Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego doświadcza Pani Dorota Wójcik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego ta bezbożna fundacja chce w Naszym Katolickim Kraju. Czy ci nie douczeni filozofowie nie   nie wiedzą, że w okresie ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA wystawiane są JASEŁKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udział w jasełkach, to obcowanie ze sztuką. Nie rozumiem sprzeciwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANI DYREKTOR tak trzymać.kundelki szczekają a MY robimy to co powinniśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...