Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeden remont, a pół miasta w korkach (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez korek, 19 września 2013 r. o 13:00 Powrót do artykułu
zamkneli ul.filaretów tylko zapomnieli wyłączyć światła i czeka się na samochody widma które mają wyjechać z zamkniętej ulicy bo mają zielone.Genialne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzadnego znaku terz niepostawili natwt typu: pocałujcie nas drogowców w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnicka - zamknięta... Filaretow  - Zamnkięta... Armii Krajowej  - zwęzona... JP II - zwężona.... Czyli "paraliż miasta"..."ambicjonalne plany'....wprowadzenia sieci trolejbusowej oraz "niby" poprawy infrastruktury drogowej legły w "korkach"....!!! Całe osiedla pracujacych spóźnia sie do pracy....komunikacja stoi w korkach!!!! Dobrze , że sa ciągi piesze....które Pan Prezydent chce otworzyć....adres Łegi 20. 09....godz. 15.30....Zapeaszam....zmotoryzowanych !!!!     PS. Zamknijmy Krochmalną.... wszak trzeba budować dojazd do......STADIONU....????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remont powinni w sobotę zaczynać, a nie kończyć. W sobotę  i niedzielę byłoby mniej problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dziś od rana w celach służbowych w Lublinie i jeszcze nigdzie wcześniej nie widziałem takiego braku organizacji ruchu! Żeby przez zamknięcie jednej ulicy zakorkowac pół miasta... Po prostu wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego wyświetlacze autobusów marki Autosan z nr autobusu migają na nagraniach cyfrowych? Wyświetlacze solarisów i mercedesów na nagraniach kamerą cyfrową są bez tego efektu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i wydało się!! migają bo ten film jest specjalnie zmontowany a tak naprawdę korków nie ma :D wszak Pan Kieliszek twierdzi, że wszystko jest ok.  pozdrowienia dla.... (boję się pisać bo skończy się jak z pielgrzymami w Chełmie) z Ratusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady. budują - źle. nie budują - źle. można wytrzymać te kilka dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam oj tam nie przesadzajmy.3 dni i z głowy.Ja wyjechałam do pracy 20 min wcześniej i dojechal bez problemu bez pośpiechu i na czas.Polecam melise dla nerwusow ;)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd do kraść i z d.py spaść ;) Jak sie jest w mieście 4 razy do roku to taki korek to rzeczywiście masakra.Jak tu sobie poradzić w takim tłoku ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd do kraść i z d.py spaść Jak sie jest w mieście 4 razy do roku to taki korek to rzeczywiście masakra.Jak tu sobie poradzić w takim tłoku
Byłem dziś od rana w celach służbowych w Lublinie i jeszcze nigdzie wcześniej nie widziałem takiego braku organizacji ruchu! Żeby przez zamknięcie jednej ulicy zakorkowac pół miasta... Po prostu wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o rondo przy zus to trzeba napisać iż bez remontu sami kierowcy je blokuja i nie patrzą na oznakowanie. Także zapraszam policjantów po remoncie aby sie temu przyjrzeć. Miałem okazje dzisiaj stać w tym czymś i kultury raz brakowało także trochę pokory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden remont, a pół miasta w korkach (wideo, zdjęcia), co za trafny tytuł!!! Jaki jeden a Filaretów, Boh. M. Cassino to co?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto rozwala całe miast w jednym czasie !!!! rozumku PO, rozumku!!! Lublin to nie Kraśnik!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korek w 50% spowodowali sami kierowcy, ponieważ albo nie patrzą na znaki, albo nie znają PRD. Tyle w tym temacie, aczkolwiek wypowiedź policji zakrawa na jawną hipokryzję... jak to mój kolega kiedyś śpiewał: trzech synów matka miała (...) a trzeci co był głupi, poszedł do policji... sami sobie laurkę wystawiają... przykre, bo do munduru zawsze mam szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd do kraść i z d.py spaść Jak sie jest w mieście 4 razy do roku to taki korek to rzeczywiście masakra.Jak tu sobie poradzić w takim tłoku  
A ja odpowiadam widziałem takiego cymbała z poza Lulblina co blokował wszystko bo nie miał pojęcia o jeździe po mieście. A tak na serio to chyba sami malkontenci nie mieszkają w LUBLINIE ! przecież już za 3 dni będzie ok. nie można tak to sobie wytłumaczyć tylko mendolić ! Wstyd. A KAŻDY TAK JEST SUPER ? OJ CHYBA NIE WIĘC ???dajmy spokój jutro będzie ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory się zbliżają, więc będzie się czym pochwalić....  wyremontowane ulice, stadion...  Nieważne, że miasto zadłużone jak nigdy dotąd, kredytów zaciągniętych całe mnóstwo - kiedyś ktoś spłaci.... a jak nie, to jeszcze jedną kadencję posiedzieć przy żłobie a później niech inni się martwią.    Tak się teraz rządzi w POlsce......  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...