Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jedna zmiana. Co jeszcze wyróżnia SP 1 w Lublinie? [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 kwietnia 2018 r. o 20:10 Powrót do artykułu
Niestety poziom nauczania jest poniżej krytyki. Nie warto nawet wnikać w detale. Szkoła nr 1 to wielka wydmuszka , szkoda dzieci.Afera goni aferę. W Lublinie są lepsze szkoły . Ta jest jedną z marniejszych. Moje dziecko ma do mnie autentyczne pretensje,że je tam wysłałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety poziom nauczania jest poniżej krytyki. Nie warto nawet wnikać w detale. Szkoła nr 1 to wielka wydmuszka , szkoda dzieci.Afera goni aferę. W Lublinie są lepsze szkoły . Ta jest jedną z marniejszych.  Moje dziecko ma do mnie autentyczne pretensje,że je tam wysłałam.
 To, że Pani dziecina nie ma chęci do nauki, nie znaczy że szkoła jest zła. Jestem zdania, że jeżeli ktoś będzie chciał się uczyć to poradzi sobie wszędzie, szkoła w tym może pomóc, ale nie zrobi z dziecka orła na tym poziomie, bo jest już za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam syna w 1 klasie i polecam. Lepiej nie mógł trafić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko i ja jesteśmy zadowoleni. Oby tak dalej. Nauczyciele sprawdzają się, są z pasją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...