Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeśli nie studia, to szkoła policealna. Trwa rekrutacja. Jakie są kierunki w Lublinie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 sierpnia 2017 r. o 11:18 Powrót do artykułu
super, że są takie opcje :) ja połączyłam studia ze szkołą policealną. studiuję pedagogikę i jako uzupełnienie kwalifikacji wybrałam terapeutę zajęciowego w szkole policealnej pro civitas. polecam ***procivitas.edu.pl!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie wydaje się, że jednak studia dają dużo więcej możliwości niż szkoła policealna i chociażby gdybym nie studiowała to nie miałabym nigdy szansy na wyjazd z ***s://***campamerica.pl/ a zdecydowanie to była największa przygoda jak i doświadczenie jakie mogło mi się przytrafić i ameryka naprawdę jest magiczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc, ja wybrałem policealna szkołę żak i uważam, że to najlepsza opcja z możliwych. Szkoła jest zaoczna, dla dorosłych i ma wiele kierunków do wyboru. Myśle, że warto sobie zobaczyć to co oferują, bo wiele kierunków jest też darmowych :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama kończyłam szkołę policealną i nie żałuję tej decyzji. Ja wybrałam kierunek technika administracji w szkole ŻAK, bo przeczytałam o nich wiele pozytywnych opinii. Nic dziwnego, że jest ich tyle. Naukę wspominam bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się nie udało z maturą, więc zapisałam się do policealnej Cosinus w Lublinie, myślę że to spoko opcja żeby nie mieć roku w plecy :)) jestem bardzo zadowolona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja skończyłam kosmetykę w cosinusie, teraz działam na swoim i robię dodatkowo kursy, żeby móc zaoferować swoim klientom więcej możliwości. Podczas zajęć bardzo dużo praktyki, co pomogło mi na początku mojej działalności. Jeżeli szukacie szkoły gdzie nie płaci się kar za nie chodzenie, czy materiały na zajęcia czy podejście do egzaminu Państwowego to polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja realizuje naukę w szkole policealnej Cosinus. Bardzo fajna opcja, ponieważ szkoła jest BEZPŁATNA. Zakres wiedzy na poziomie bardzo satysfakcjonującym, ponieważ po ukończeniu szkoły lub nawet trakcie szkoły zamierzam już rozpocząć swoją działalność branży kosmetycznej. Na zajęciach praktycznych mamy wiele zabiegów przygotowujących nas do roli kosmetyczki. Szkoły policealne to bardzo fajna opcja ludzi chcących dalej się rozwijać i to za darmo. Nauczyciele i sale dobrze przygotowani. Ja jestem zadowolona z nauki w szkole Cosinus, ponieważ widzę swój rozwój w ciągu tych zaledwie 4 miesięcy. A wcześniej realizowałam już studia i to za każdym razem była to płatna nauka, a ukończyłam 2 kierunki studiów... Tutaj jestem naprawdę mile zaskoczona poziomem szkoły, a także mam świetną grupę ludzi z pasją. Pozdrawiam, Angelika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami j edną z najważniejszych kwestii związanych z wyborem szkoły policealnej są koszty. Co warte podkreślenia, nie wszystkie szkoły reklamujące się jako "bezpłatne" są nimi naprawdę. Czasem bowiem zdarza się, że dodatkowe opłaty są pobierane za sam zapis, bądź przy okazji wydania dokumentów czy rezygnacji. :( Dlatego też najlepiej korzystać z usług tych szkół policealnych, które zapewniają pełną bezpłatność - by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek jeśli ktoś liczy się z kosztami. Ja wybrałam dlatego szkołę Cosinus z polecenia koleżanki. Nauka za darmo, nie płacę co miesiąc za naukę w szkole i wiedza przez to nie jest okrojona. Badania lekarskie miałam wykonane za darmo, lekarz medycyny pracy pojawił się w szkole, przyjomował nas na przerwach. Szkoła dodatkowo oferuje za darmo karty rabatowe ze znizkami do różnych partnerów.  Jeśli więc pytacie  dla kogo jest szkoła policealna , najłatwiej powiedzieć: dla ludzi świadomych wymagań stawianych na rynku pracy. Dlatego ja po studiach wybrałam Cosinus i mogę powiedzieć, że również wiele się uczę! A przede wszystkim dużo praktycznych zajęć. g_angelika, 20/02/2020r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje kierunku technik elektryk. To jest dobry zawód. Kilka szkół oferuje wprawdzie naukę tego zawodu ale koszt horrendalnie wysoki. Moim zdaniem jeśli ktoś nie planuje żadnych studiów, ten fach będzie dla niego idealny. Dobrze płatna praca i bez obciachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uczę się w cosinusie, póki co w liceum ale zaraz po zakończeniu zapisuję się na technika usług kosmetycznych. Szkoła całkowicie bezpłatna, znajome, które kończyły kosmetykę były bardzo zadowolone: dobrze wyposażona pracownia, kosmetyki za darmo, dużo zajęć praktycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się koniec końców przeniosłam do Cosinusa i wybrałam terapeutę zajęciowego. Potraktowałam to jako uzupełnienie opiekunki dziecięcej, którą już miałam skończoną i chciałam się rozwijać, zyskać dodatkowe kwalifikacje. Dzięki temu znalazłam lepiej płatną pracę jako specjalista, a naukę miałam za darmo :) Polecam, dobrze, że to są takie skzoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła policealna to dobry wybór, zwłaszcza w określonej sytuacji życiowej... Ja musiałem iść do pracy na pełen etat, a chciałem się uczyć. Na studia zaoczne nie było mnie stać. Poszedłem do szkoły Cosinus, która była darmowa i zaoczna - żadna uczelnia nie proponuje czegoś takiego. Myślałem, że będzie to na chwilę, na przeczekanie, ale spodobało mi się i skończyłem u nich technika BHP. Pozwoliło mi to znaleźć lepiej płatną pracę, studia dzięki temu zacząłem już rok później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...