Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aż chce się umierać!!!! Czy w przypadku od razu dwóch i więcej zwłok będą upusty? Może promocje rodzinne, bo wypadków drogowych dużo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesc niesie, ze standard Lubelskich nekropolii nie odpowiada liderom PO. PO podwyzce oplat bedzie na podniesienie standardu cmentarzy - wymarzonego miejsca spotkan panujacej wladzy z lobbystami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest polityka , pochówki to rzecz pewna a w związku z tym dochód tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga kremacja, bo przecież każdy chce zarobić na pochówku, zakłąd pogrzebowy, ksiądz. Podobnie jak tradycyjny pogrzeb. Ale to i tak taniej wychodzi niż egzystencja w tym "pięknym" kraju. Az chce się umierac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!! W Polsce partia rządząca podnosi podatek nieboszczykom na cmentarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umarli mają utrzymywać żyjacych!Jaki piękny jest ten kraj......!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo kremować się powinno od zawsze... ciała które pozostają dla robaków to głupota jedyne sensowne pozostawienie ciała to oddanie dla studentów medycyny lub np. http://www.bodyworlds.com/en.html (pewnie wiele osób uzna mnie za szarlatana albo jeszcze gorzej ale to jest moje zdanie)... Sam osobiście choć człowiek ze mnie młody mam (spisany testament a w nim) zapisane, że jeśli zejdę z tego świata jakieś organy będą się nadawać dla innego człowieka to bardzo proszę skorzystać... a całą resztę skremować... prochy zezwalam na przerobienie na diament (http://koneser.interia.pl/news/z-ludzkich-prochow-robia-diamenty,1147278) lub niech rozsypią na morzu... (bo wedle prawa Polskiego tylko tam można)... A do katolików... "Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz" ... A ciało oddać lekarzowi (studentowi) co by się nauczył na martwym ciele lepiej operować to szczytny cel... lub oddać swoje organy wewnętrzne... Cmentarze nasze nie są ni ładne ani z głową pomyślane co by za kilka lat być ładnymi... tak jak np. cmentarz w Szczecinie *(Cmentarz komunalny - Centralny (Haupt Friedhof) przy ul. Ku Słońcu. - też moje prywatne zdanie)... A po za tym skremować się "rozsypać" i żyć we wspomnieniach bliskich i w genach naszych dzieci i ich dzieci... --- Do ludzi którzy i tak chcą się chować... róbcie przynajmniej krypty całych rodzin i stawiajcie przepiękne małe kapliczki ze zdobieniami a nie płyta na płycie to już czasami gorzej wygląda niż blokowiska pozostawione za komuny... jeszcze jak chodzę po cmentarzach i widzę przepiękne rzeźby to nawet choć człowieka nie znam przystanę i aż przeczytam kto tam jest z ciekawości... i przez ten moment on żyje... w mej świadomości... dlatego lepiej stawiać małe krypty z kapliczkami na powierzchni i zdobieniami niż pojedyncze (czasami rodzinne) groby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z ananasem chociaż dla mnie obojętną jest rzeczą co stanie się z moim ciałem gdy umrę wierzę że nareszcie będę miała święty spokój chciałabym w zaświatach spotkać Mamę ale to takie mrzonki TAM jest tylko nicość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...