Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wydawało mi się, że Świdnik powinno pisać się z wielkiej litery??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nikt z władz Świdnika nie jeździ do Lublina rozpadającym się "żółtkiem". Ten złom trzeba czym prędzej zastąpić zwykłą miejską komunikacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik a nie świdnik, czyżby znowu kompleks lublinian?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już to "Kompleks tych z Cham-burga". Ot, zwykła literówka, a świdnicok już się czepia błędów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik napisał:
Świdnik a nie świdnik, czyżby znowu kompleks lublinian?
Autor tekstu pewnie za słabo nacisną shift i tyle, a Ty wysnuwasz już teorie spiskowe. lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaki kompleks? jak lubelak... ktokolwiek moze miec kompleks przy wiesniaku? w dodatku pochodzacym z wioski samych konfidentow, najgorszych na lubelszczyznie kierowcow i podnozkow kosciola z zajebistymi pomyslami na nowe swieta w swojej wsi ? we wyluzuj chlopak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat z tymi kierowcami to bym sie nie zgodzil w ciagu ostatnich 5 lat mialem niebywalego pecha i 2 moje samochody zostaly potluczone lacznie 6x (nie z mojej winy): 1x LKS 5x LU tragedia, po prostu tragedia, na czerwonym w bok, wymuszanie pierwszenstwa czy glupia zmiana pasu ruchu.. tak wlasnie jezdzi "prawdziwy lublin" najlepszy byl z czerwonego swiatla, wylecial jeszcze z samochodu do mnie z piesciami "i jak k*** jezdzisz" - jakby to byla moja, ze mialem zielone z ciekawosci jak pojedziesz do warszawy na LU trabia jak diabli lub sie odsuwaja jak tylko moga... dlaczego (bylem tego swiadkiem)? kilkukrotnie bylem tez pasazerem LSW i ani razu nic takiego sie nie zdazylo. LU smieje sie z LSW ale prawda jest taka, ze w calej polsce LU uznawane jest za zagrozenie na drodze i cos w tym musi byc "prawdziwy lublin" to wsiowi, niedzielni kierowcy - rocznie 5-10k max z jednej uliczki do drugiej "do pracy", nie maja bladego pojecia co to znaczy jazda samochodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg burmistrza Jaksona , wszyscy podróżujący zostawią swoje samochody i będą jechać szynobusem ! to po co drogi dojazdowe do lotniska się robi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W firmie naszej jest 10 samochodów firmowych. W ciągu ostatnich 3-4 lat jedyne kolizje, wypadki, stłuczki tych aut były spowodowane przez kierowców z Lublina. W firmie pracują ludzie z całego województwa, samochody są dość mocno eksploatowane ale jakimś dziwnym trafem pecha mają tylko Ci z Lublina. Wiek kierowców również nie jest normą - przedział 22 - 50 lat. Tak więc kochani kierowcy z Lublina uważam, że troszkę więcej pokory by się przydało szczególnie opluwając innych, bo daleko Wam do kultury i sposobu jazdy innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie się, ja mieszkam w Lublinie( i to wcale nie jestem lublinianinem w pierwszym pokoleniu, tak jak 3/4 mieszkańców tego miasta), ale mam w sobie trochę kultury i nikogo nie nazywam "wieśniakiem", dlatego że np. mieszka w Świdniku, który nomen omen uważam za bardzo ładne i zadbane miasto(nie ma tam tych patologicznych wielkich osiedli z wielkopłytowych wieżowców), w przeciwieństwie do Lublina, który jest bardzo zaniedbany i po prostu brudny - ciekawe czy ci chamscy lublinianie zdają sobie sprawę, że korzenie większości miastowych sięgają wsi i to wcale w nie tak bardzo odległych pokoleniach. Sądzę że niedługo, po wybudowaniu drogi ekspresowej i dojazdów do lotniska, połączenie z centrum Lublina będzie lepsze i szybsze ze Świdnika, niż z wielu dzielnic Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...