Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest nowy prezes MOSiR w Lublinie

Utworzony przez obserwator, 28 grudnia 2012 r. o 19:57 Powrót do artykułu
Tylko ze ten poprzedni przynajmniej nad zalewem, odwalił kawał dobrej roboty za co mu serdecznie gratuluje. Zobaczymy co zrobi nowy powodzenia. Może powoli zmodernizują cały zalew, dopóki jest kasa z unii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będzie konkurs na wiceprezesa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to kuzyn prezydenta miasta, stad ten wybor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam osobiście, ale często widziałem ja pilnował interesu Miasta iako wiceprezes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no gratulacje, pokonał dwóch kontrkandydatów (a kogóż to niby?) - a czym to ujął szanowną radę? - chyba więzami krwi z prezydentem. Ciekaw jestem jaki to sposób zarządzania będzie wrożony i realizowany no i ile jeszcze poleje się potu i łez w firmie? bo bezkrwawo na pewno nie będzie. Cieszę się , ze mogę być tylko biernym obserwatorem , komentatorem, krytykiem ,ale żal mi ludzi , którzy tam pracują - pracowałem kiedyś z Z.H i wiem co mówię - powodzenia ludziska !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Zdzicha od 50 lat znam jego rodinę bliższą i dalszą i wiem ,że prezydeent Lublina nie jest jego rodziną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę znam nowego Prezesa. Jest facetem z jajami. Myślę, że podciągnie do góry infrastrukturę sportową byleby miał kto z niej korzystać bo obecnie młodzież woli siedzący tryb - gry komputerowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w MOSiR Lublin niby POnowemu ale POzostają dawne układy i układziki a może by tak zmienić Prezydenta Miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, konkurs na stanowisko Prezesa MOSiR ogłoszono 18.12, z terminem składania dokumentów 24.12, a spotkania z kandydatami 27-28.12. Niech mnie ktoś przekona, że to wszystko było w porządku. A może jednak, kluczowa była znajomość z Panem Prezydentem K. Żukiem? Rada Nadzorcza wybrała kandydata, czy tylko zatwierdziła wybór.... Tak zarządza się publicznymi pieniędzmi w Mieście Lublinie. Koledzy z PO, jak zwykle górą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ustawiony temat od początku do końca.struktura mosiru od nowego roku podporządkowana pod kątem hołysza,wybory były tylko fikcją potwiedzającą wcześniejsze ustalenia w gabinecie prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...