Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zwykle w tym mieście wybrali najgorszą możliwą opcję :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie! Koniec ze sraluchami na każdym kroku. Park jest dla ludzi,nie dla psów!!! Z psami do lasu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie popieram. Absolutnie. Koniec srania po krzakach. Psiarze wleźli by wszędzie. Nie ma dla nich żadnej świętości. Karać bardzo wysokimi mandatatami każdego kto wejdzie z kundlem. Proponuję uruchomić gorącą linię na którą będzie można natychmiast zgłosić zauważenie jeśli ktoś łamie ten regulamin.  Utworzyć lotną brykadę szybkiego reagowania która natycmiast usunie psa i ukarze właściciela. Od razu zaznaczę nie mam nic przeciwko psom i kotom ale porządek musi być. Wszędzie zapaskudzone trawniki place zabaw dla dzieci, piaskownice i chodniki. Ja wiem że psiarzom nie przeszkadza nic z tych rzeczy wąchają wyziewy swoich kundli w tych blokowiskach i są zbulwersowani że z psem nie można wejść do parku. Ale wreszcie władze miasta rozumieją innych tych normalnych mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy to jedno, ale pozostałe zapisy to drugie. Jaki jest sens otwarcia parku na całą noc? Utrudni to utrzymanie porządku. Do tego rowerzyści. Zakłócą spokój tego parku jak będą szybko jeździć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być jeszcze ubezpieczenie psa !!! Wiem, co mówię, bo moje dziecko w dzieciństwie zostało wystraszone przez piep*rzonego psa sąsiada! Dziecko się męczy z lękiem i jąkaniem oraz budzeniem sie w nocy -a durny sąsiad śmieje mi się w oczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram!Precz z zasranymi kundlami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by strazacy miejscy zrobili wreszcie porządną akcję karania mandatami takich, co po swoich psach nie potrafia posprzatac, to ludzie by sie nauczyli, a ze SM w ogole nie reaguje na to, to niestety...kupa na kupie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram!Precz z zasranymi kundlami!!!
 
Popieram!Precz z zasranymi kundlami!!!
 
Popieram!Precz z zasranymi kundlami!!!
dokładnie, mam nieogrodzony kawałek PRYWATNEGO trawnika ( danina na poczet drogi dla miasta- takie były kiedyś wytyczne). wkurza mnie sprzątanie g.. po kundlach. Ostatnio uprzejmie zwróciłam uwagę - PROSZE WYPROWADZAC PSA POD WŁASNE BLOKI  I OKNA bo nie bede sprzatac po pańskim psie i innych , poza tym śmierdzą odchody . Jaka była odpowiedź ? tu cytat " TO SE OKNO ZASŁOŃ"............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie w mieście będzie takie miejsce, gdzie obsrywacze będą mieli zakaz wstępu. Wchodzić beda i tak, bo takie jest zachowanie obsrywaczy (widzieliści, żeby któryś z nich sprzątał po swoim psie???), ale przynajmniej jak się jakiś pojawi, to będzie można od razu zadzwonić na SM lub policję. DOŚĆ TERRORU OBSRYWACZY. Trawniki w najwartościowszym lubelskim parku są dla ludzi, a nie dla psów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z zasranymi rowarzystami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!   pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!   pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!   pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!   pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się tylko ściemni lubelscy prawnicy - prokuratorzy, adwokaci i sędziowie, mieszkający na Wieniawskiej wchodzą ze swoimi psami do parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staram się rozumieć właścicieli psów, ale to co zrobili w niedługim czasie po otwarciu Ogrodu... Jedna wielka "kloaka". Od dawna wiadomo, że po psie trzeba sprzątać. I co? I bydło!   "Człowiekowi wystarczy linia, bydłu trzeba postawić płot" (S. Tym?)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku dni na trawniku przy Andersa leży ludzkie gówno oraz kilka butelek po trunkach i puszek po piwach. Wszystko to obok przystanku autobusowego. Nie widzę, żeby kogoś to bulwersowało. Przy targu na Kleeberga nie da się przejść, bo śmierdzi ludzkim moczem. I nikt nie podnosi larum, ani nawet nie krytykuje. A przecież ludzie, w przeciwieństwie do zwierząt mają kible. Nie macie większych problemów niż psie gówno, hipokryci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z zasranymi pieszymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze Ogród Saski nie był udostępniony, a właściciele psów / z Wieniawskiej/ radzili sobie. Stali przy ogrodzeniu, a ich pupile ganiały po alejkach, trawnikach. Nie sprzątali i nadal tego robić nie będą. Wszelkie zakazy niewiele pomogą, ale próbować trzeba. A poza tym chyba psa się szybciej wytresuje, niż człowieka nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierć pieszym...    niech żyją rowerzyści !!!   śmierć pieszym...    niech żyją rowerzyści !!!   śmierć pieszym...    niech żyją rowerzyści !!!   śmierć pieszym...    niech żyją rowerzyści !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie trzeba zakazu dla psów,jest monitoring to trzeba śledzić i sprawdzac jak ktoś nie posprząta to odnaleźc i mandat porządny wlepic,bo najwyższa pora żeby nauczyć włascicieli psów że sprząta się po swoim pupilku,za granicą sprzątają i potrafią wiec czemu u nas jest pozwolenie na to,niech straż miejska nie tylko fotoradarami w kierowców ale i innych sprawdza od tego też jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Wreszcie w mieście będzie takie miejsce, gdzie obsrywacze będą mieli zakaz wstępu.   
Jest zakaz picie,pełno kamer.Jednocześnie pełno butelek i puszek po piwie w oczku wodnym.A jak zrobi się cieplej to zobaczymy pawie,ludzkie pawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Koniec srania psami w parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...