Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jestem niewidomy. Jestem adwokatem

Utworzony 1 sierpnia 2015 r. o 22:20 Powrót do artykułu
ma przepiękną predyspozycję do przewlekania postępowań :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to leciało... nie widziałem tego w aktach ? A tak na serio - pełen szacunek za chęć i walkę do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, to broniąc mordercę może spokojnie patrzeć w oczy rodzinie ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMENTARZE GODNE IDIOTÓW - WYCHOWAŁEM SIĘ NA GŁOWACKIEGO - POLOWA MOJEJ KLASY TO DZIECI OSÓB NIEWIDOMYCH - TYLKO NIEDOROZWÓJ UMYSŁOWY SZYDZI Z CUDZEGO KALECTWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając komentarze trudno oprzeć mi się refleksji, że poziom dzisiejszego czytelnika sięgnął bruku, a być może nawet go przebił. Pan Mecenas jest wspaniałym człowiekiem, który pomimo tak dużego ograniczenia ukończył studia i został adwokatem. Wiem, że bardzo dobrze sobie radzi w tym zawodzie - miałem okazję raz w życiu go spotkać. Ale dla komentujących nie ma już żadnych autorytetów - co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że podążamy (my jako całe społeczeństwo) w bardzo złym kierunku - całkowitego unicestwienia jakichkolwiek odruchów ludzik i głęboko rozumianego humanizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko GRATULOWAC ! wszystkiego dobrego Mecenasie A.G.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...