Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Udział w tym programie nie wart był tych problemów które oni teraz przez niego mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, to był bardzo dobry pomysł zapowiadać wizytę sanepidu na łamach dziennika z drugiej strony, teraz w tym barku albo będą musieli mieć codziennie czysto i zjadliwe produkty albo nawet jak posprzątają to pewnie za kilka dnia dalej będzie to samo. Jeszcze powinni im zważyć to co podają czy czasem skoro nie mają kasy czy nie oszczędzają na porcjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwileczkę czy to nie ta pani, której nie wyszedł interes gastronomiczny w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Przecież to się nie da jeść. - Kotlet z psa, trzeciej kategorii, pomielony razem z budą. - Suką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marynara napisał:
Chwileczkę czy to nie ta pani, której nie wyszedł interes gastronomiczny w Lublinie?
nie w tym kościele dzwonią wpisz w google "gessler franczyza"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś dziwnie brzmiąca nazwa - jakby żydowska, a przecież to tak zadbani i czyści ludzie. Nic tu nie rozumiem. Przecież Pani Magdalena Gessler wynajmowała chyba budynek w Kazimierzu (Esterka) na cele gastronomiczne i co tam zrobiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tej tłustej baby zwanej Gessler (jakieś żydowskie nazwisko) to taki kulinarny autorytet jak z koziej d..py trąbka. TVN po raz kolejny udowadnia, że zniszczyć Polaka to "no problem" ale na żyda złego słowa powiedzieć nie pozwoli. Izrael TiWi - tak się powinni nazywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę przyznac że Pani Magdzie brak klasy, a kuchenne rewolucje powinna zrobić w swoich rest. w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wszystkowiedząca baba niech wreszcie weźmie się do innej roboty,bądź zatrudni się w sanepidzie-darmozjad jeden.Wszystkie rozumy już pozjadała,nie znosi żadnej krytyki pod swoim adresem-jednym słowem wstrętne,zarozumiałe i pyszałkowate babsko.Niech spada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ka napisał:
a wszystkowiedząca baba niech wreszcie weźmie się do innej roboty,bądź zatrudni się w sanepidzie-darmozjad jeden.Wszystkie rozumy już pozjadała,nie znosi żadnej krytyki pod swoim adresem-jednym słowem wstrętne,zarozumiałe i pyszałkowate babsko.Niech spada.
Ohoho, jaki zmasowany atak jeszburgerowców Styl "łysopałowy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można w ogóle oglądać program, w którym główną rolę odgrywa takie coś co jest tłuste, wredne, zarozumiałe i do tego ćwirćinteligentne? Idea programu to DNO, głównodowodząca - DNO, telewizja emitująca - DNO. Jednym słowem DNO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ka napisał:
a wszystkowiedząca baba niech wreszcie weźmie się do innej roboty,bądź zatrudni się w sanepidzie-darmozjad jeden.Wszystkie rozumy już pozjadała,nie znosi żadnej krytyki pod swoim adresem-jednym słowem wstrętne,zarozumiałe i pyszałkowate babsko.Niech spada.
Co, żal CI d*** ściska że kobieta potrafi i ma talent? Że ma kase i cel w życiu, a nie bidoli jak jej źle, i ze Panstwo jej nie daje kasy? A Ty jestes typowym lubelskim wiesniakiem, ktoremu wszystko nie pasuje i potrafi oceniac czlowieka po wygladzie! Ciekawe jak twoja matka, żona/mąz wyglada? Jak ja nie nawidze tych zasciankowych lublinian ktorym żal d*** sciska z kazdego powodu. Ciesze sie ze wyprowadzilem sie z tego wschodniego gówna, z dala od tych prostackich i nowobogackich lubelaków, ktorzy myślą że są nie wiem kim/ Tak wiec zanim zaczniesz oceniac ludzi po tuszy spojrz na siebie, bo moze i z ciebie warchlak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam kiedyś na Kościuszki w lokalu tej pani. Szarlotka miała zapach śledzia, od tej pory mam wstręt do sledzi i szarlotek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gessler na prezydenta! napisał:
Jak można w ogóle oglądać program, w którym główną rolę odgrywa takie coś co jest tłuste, wredne, zarozumiałe i do tego ćwirćinteligentne? Idea programu to DNO, głównodowodząca - DNO, telewizja emitująca - DNO. Jednym słowem DNO.
Widzisz, moze i ona jest gruba itp, ale jest lepsza od Ciebie w jednym . . . spełnia sie zawodowo i jest w tym swietna. A ty potrafisz tylko psioczyc ze tłusta itp. Ty chyba pojebie z PiSu jestes! Normalnie Pisowcy maja jedna gadka te ćwierćmozgi ktorych powinno sie spalic zywcem za wyglad i za to co pier***ą publicznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oktopus napisał:
Byłam kiedyś na Kościuszki w lokalu tej pani. Szarlotka miała zapach śledzia, od tej pory mam wstręt do sledzi i szarlotek.
TO jak jesteś łajzą to jadasz w knajpach! Weź sie do roboty i sama zrób cos dla siebie, a nie zgrywaj lubelskiego kozaka i nie dowartosciowuj sie jedzeniem w lokalach. Lublin to wieś, ja nie moge! A Lubelaki to takie prostaki, ktorych wzorem jest Bogdan Łysy - sorry Bugumił ahhahahahaha żenada ty psia wiosko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oktopus napisał:
Byłam kiedyś na Kościuszki w lokalu tej pani. Szarlotka miała zapach śledzia, od tej pory mam wstręt do sledzi i szarlotek.
a ty po całym dniu nie masz zapachu śledzia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając obiektywność p. Gessler po raz kolejny Dyrektor Policzkiewicz z SANEPID-u dowodzi, że ma silne parcie na media. Czy jego przełożeni tego nie widzą? Dopalacze - Policzkiewicz, uchodźcy - Policzkiewicz, cośtamburger - Policzkiewicz. Dać chłopu jakieś inne zajęcie - pogodę niech może zapowiada w TVL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac bardzo duza aktywnosc jeszburgerowców, chyba z braku klientów maja czas i siedza na przeroznych forach, bo kto inny probowal by tlumaczyc ze czarne jest białe a nieświeże mięso jest pyszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
widac bardzo duza aktywnosc jeszburgerowców, chyba z braku klientów maja czas i siedza na przeroznych forach, bo kto inny probowal by tlumaczyc ze czarne jest białe a nieświeże mięso jest pyszne
to łysy Boguś sra po gaciach i probuje uratować ten pier***nik! lysy - posiadanie lokalu na krakowskim i pieniazków mamusi ci nie pomoze. Zapier***aj na kuchnie czyscic grill i inne gówna w twoim grajdole to moze komornik cie mniej zczesze po tym jak padnie ci ta knajpina. Bogus nie poddawaj sie, wiekszego idioty nie da sie juz z siebie zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezwłosy Bogumił (nie Bogdan) ma dzisiaj ciężki dzień. Nie dość, że od rana musiał sprzątać to jeszcze musi tyle wpisów na forum zamieścić. Jak on biedny wyrobi na dwa etaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...