Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no brawo,brawo!!jeśli taki niemądry człek może zostac dyrektorem sanepidu,to od dzisiaj stołuje się tylko w domu;) -kazdy materiał nagrany dla TV jest montowany (robi to nawet tv lublin).Więc zostało to wycięte,bo kogo interesuje mycie rąk Pani Gessler.Nie zauwazyłem także żeby ręce myli właściciele wchodząc do kuchni!! -pleśń da się wyczuć,zobaczyć (no chyba że całe zycie je się syf) -zepsute mięso także, a sformuLowanie 'jak z trupa' czy 'padlina' narzuca się samo na język przy takim poczestunku!co miała Pani Magda powiedzieć? 'pyszne te wasze trufle',a moze ładniej ubrac w słowa ten cały syf Jesz Burgera? Ja myślę,że Pan kierownik sanepidu SKOMPROMITOWAŁ ODDZIAŁ NA CAŁA POLSKĘ I TO GO TERAZ BOLI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... po wypowiedzi szefa lubelskiego Sanepidu wynika, że albo jest na "etacie" w Jesz Burgerze albo jest ich "ojcem chrzestnym"... pierwszys raz słyszę aby p.Policzkiewicz tak kogoś bronił!!! co na to CBA ?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że ten Pan ze zdjęcia to zgodnie z warszawskimi krzyżowcami powtarza....TVN to wróg. Panie P. Czas się w głowę stuknąć a wy pismaki ze sztandaru ludu nie dyskredytujcie TVN bo nie dorastacie im do pięt pastuchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki i potęzny klan GESSLERÓW (WIKIPEDIA). Pączkują na potęgę. Opanowali Polskę : 1. Magda Gessler (restauratorka, prowadzi w TVN "Kuchenne rewolucje") to była żona Piotra Gesslera, który był jej drugim mężem. Czyli, że Adam Gessler ("Wściekłe gary" TVP1 to jej były szwagier, a nie były mąż). 2. Marta Gessler (również restauratorka) miała kiedyś program kulinarny (tak jak Marta), ale w TVN Style. Marta Gessler miała w Lublinie knajpę "Qchnia artystyczna" na ul. Kościuszki, a nie Magda Gessler (ta z TVN-u). 3. Adam Gessler ("Wściekłe gary" w TVP1) i Piotr Gessler to bracia, którzy pochodzą ze starej rodziny restauratorów. Ten Adam do programu "Wściekle gary" wkręcił również swoich 2 synów. 4. Adam Gessler (ten od programu "Wściekłe gary" w TVP1) ma afery z niepłaceniem czynszu za swoje knajpy. Jego dwie byłe żony to właśnie Marta Gessler i Marta Gessler. 5. Magda Gessler i Marta Gessler to po prostu dwie byłe żony Piotra Gesslera, które jadą na znanym nazwisku swego eks-męża. 6. Adam i Piotr Gessler to synowie Zbigniewa Gesslera (restauratora i byłego posła, już nieżyjącego).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie patrze na tą damę to mija mi apetyt.Kudły się z tego sypią,łapek nie umyła a wiadomo że panie w tym wieku to w różnych miejscach sobie lubio pogrzebać.I wchodzi taka na kuchnie i krytykuje.I mówi że polędwiczka śmierdzi trupem.A rączki nie capią zepsutą rybą jak tu i tam sobie wcześniej grzebała stojąc na światłach na skrzyżowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Policzkiewicz niech sie zajmie kontrolą knajp a nie doradztwem jak produkowac programy telewizyjne (pokazywanie mycia rąk). Czy brud na grillu to tez normalka? Sprawdzanie palcem czy gorące mięso, albo szykowanie surowego mięsa i surówek bez rękawiczek? Co do pleśni to w którymś wywiadzie jeden z współwłascicieli potwierdzili ze taki fakt mial miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnych macie urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda poziom Lubelskich restauracji to żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super sanepid broni tego za co powinien karać - o tempora o mores
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę uświadomcie mnie, kim jest ojciec właścicieli? Wszyscy tak... bezinteresownie ich bronią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jet napisał:
"1. Magda Gessler (restauratorka, prowadzi w TVN "Kuchenne rewolucje") to była żona Piotra Gesslera, który był jej drugim mężem. Czyli, że Adam Gessler ("Wściekłe gary" TVP1 to jej były szwagier, a nie były mąż)" Powinowactwo jest więzią niezbywalną. Adam Gessler będzie szwagrem Magdy Gessler już na zawsze. Nie ma takiego pojęcia jak "były zięć", "były szwagier", "była teściowa". Tak więc moja teściowa zawsze będzie "teściową", co nie oznacza, że nie mogę mieć drugiej teściowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ciekawe dlaczego podlegajacy pod Pana Dyrektora kontrolerzy sanepidu udzielili mandatu JeszBurgerowi na Jasnej?tez maczaly w tym ręce,a raczej wlosy Pani Gesslerowej? widzę ,że program wywołał burzę i dobrze! widać ręka-rękę myje w Lublinie i trzeba szukać winnych niedopatrzeń wśród gości..heh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo dyrektor z PIP będzie bronił właścicieli.... w tym kraju liczą się tylko układy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha, żenada... cały lublin to żenada, dlatego wyprowadziłem się stamtąd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego facet o nazwie Paweł Policzkiewicz nie broni tak zajadle kiosków czy sklepów z artykułami kolekcjonerskimi??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mięso moze pachniec trupem skoro samo mięso w sobie jest już trupem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha glupi wlasciciel jak smakowal tego burgera sam potwierdzil, ze smierdzi a teraz zaprzecza. deb***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie można się obronić merytorycznie to trzeba zaatakować Geslerową...ehh szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynym sukcesem Tej Pani jest fakt, że była córką ambasadora PRL i mieszkała w Kubie ca 30 lat. Jest siostrą Piotra Ikonowicza szefa obecnej PPS. Nie znam Jej męzów, ale prasa podawała, że Pan Gessler ma 20 mln PLN długu. Kiedyś podawano w TVP jak Gesslerowie wygrywali przetargi na atrakcyjne lokale gastronomiczne. W przetargach przebijali stawki za czynsz a po wygraniu przetargu i urządzeniu w lokalu knajpy nie płacili misięcznych stawek czynszu. I PO sprawie. Może i się Ta Pani zna na gastronomi ale w tym programie popuściła trochę ... w bogu ducha winnych nowicjuszy zamiast dać IM poradę po fachu. A może chciała zniszczyć konkurencję przyjaciół w Lublinku? Kto wie co jest w główce tej Pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...