Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha: Nie rozstaję się z Lublinem

Utworzony przez Ala, 12 października 2011 r. o 15:11 Powrót do artykułu
Czy jest odpowiedź kto popiera muchę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Poseł, konkrety. Co jest nieprawdą plus np. data złożenia oświadczenia majątkowego. Wtedy będziemy mogli sobie wyrobić pogląd na sprawę a tak mamy tylko słowo przeciwko słowu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zrobiła przez 4 lata dla Lublina ,konkretnie nic ,widać frajerów nie brak ,dlatego mamy taką dziadowską reprezentację w sejmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani poseł wierzymy , ze i w tej kadencji nie będzie się pani oszczędzać dla dobra. Ale tym razem prosilibyśmy , może głową?No chyba, że straciła ją pani razem z resztakami poczucia przyzwoitości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem polega na tym, że pani Mucha kłamie. Mąż w zamian za prowo do dzieci, spłacił panią Joannę i kupił jej mieszkanie w Lublinie. Sam mieszka z synami, które pani poseł widuje od wielkiego święta, jak trzeba się POkazać. Drugie, w centrum Warszawy, 58m2 ma z Jankowiakem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MEDIA KŁAMIĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łże jak bura suka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej pijana nie błąka się po Sejmie. W polskich realiach to i tak dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Napisali idiotyzmy. Proszę spojrzeć na moje ostatnie oświadczenie majątkowe, tam adres jest zamazany, ale to mieszkanie w Lublinie – podkreśla Joanna Mucha" No i co z tego ? Jeśli FAKT kłamie to niech Mucha poda do Sądu gazetę, he he. Nie zrobi tego, bo się ośmieszy, lawirantka. Ona mieszka od dawna w Warszawie. Od 2 lat jest związana z tym Jankowiakiem (o 19 lat starszym od niej). W Lublinie tylko odwiedza synów, a to że ma swoje "M" w Lublinie to nie świadczy o tym, że tu mieszka przecież. P.S. Czy już synowie Muchy mówią do Jankowiaka "dziadku" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Proszę spojrzeć na moje ostatnie oświadczenie majątkowe, tam adres jest zamazany, ale to mieszkanie w Lublinie – podkreśla Joanna Mucha" .... mój kolega od 7 lat mieszka za granicą, ale zameldowany jest ciągle jeszcze w Lublinie. Tłumaczenie Muchy jest śmieszniejsze niż Maćka z "Klanu" jak se golnął piwko w łazience kiedyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psni Mucha 2 lata zdradzała męża w Warszawie i doprawiała mu rogi. Rozwód polityka nie jest jego prywatną sprawą. Dla wyborcy ważne są wartości i postawa moralna kandydata. Zatajenie tych faktów przed wyborcami jest niemoralne i powinno zostać zauważone przez kierownictwo partii. Mąż czuł się jak jeleń tyle lat i musiał ukrywać to przed dziećmi. TO WULGARNE i NIEPRZYZWOITE. Czy ma mieszkanie w Lublinie czy w Warszawie - mega ważne! Mucha pochodzi z okolic Warszawy i będzie z kochankiem mieszkać w Warszawie - nikt w bajki już nie uwierzy - Pani Poseł wykorzystała wyborców z Lublina aby bawić się w politykę w Warszawie. Podłe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Proszę spojrzeć na moje ostatnie oświadczenie majątkowe, tam adres jest zamazany, ale to mieszkanie w Lublinie – podkreśla Joanna Mucha" .... mój kolega od 7 lat mieszka za granicą, ale zameldowany jest ciągle jeszcze w Lublinie. Tłumaczenie Muchy jest śmieszniejsze niż Maćka z "Klanu" jak se golnął piwko w łazience kiedyś.
I właśnie Twój poziom intelektualny jest taki jak Maćka z Klanu niestety..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupszego artykułu w dzienniku wschodnim nie czytałem od dawna. Artykuł nie zaprzecza niczego co napisał fakt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belfegor napisał:
Psni Mucha 2 lata zdradzała męża w Warszawie i doprawiała mu rogi. Rozwód polityka nie jest jego prywatną sprawą. Dla wyborcy ważne są wartości i postawa moralna kandydata. Zatajenie tych faktów przed wyborcami jest niemoralne i powinno zostać zauważone przez kierownictwo partii. Mąż czuł się jak jeleń tyle lat i musiał ukrywać to przed dziećmi. TO WULGARNE i NIEPRZYZWOITE. Czy ma mieszkanie w Lublinie czy w Warszawie - mega ważne! Mucha pochodzi z okolic Warszawy i będzie z kochankiem mieszkać w Warszawie - nikt w bajki już nie uwierzy - Pani Poseł wykorzystała wyborców z Lublina aby bawić się w politykę w Warszawie. Podłe....
A co ma piernik do wiatraka, To jest jej prywatna sprawa.Ty jestes staroświecki to na nia nie głosowałeś.Inni mają to gdzieś i oceniają ją inaczej.Sadze koleś ,że ty głosowałeś na bardzo wartościową Panią Coś tam Coś tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj jak ostro się elektorat platformowej jedynki rozpisał po sromotnej trzykrotnej porażce:) widzę, że gorycz porażki jest nie do przełknięcia i trzeba opluć rywalkę Gratuluję pani Joannie świetnego wyniku:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adi napisał:
Głupszego artykułu w Dzienniku Wschodnim nie czytałem od dawna. Artykuł nie zaprzecza niczego co napisał Fakt ...
... i dlatego posłanka Mucha zrobiła z siebie kompletną idiotkę odzywając się w ogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KULWA z KUL-u... Ale wstyd!co za tania szmaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...