Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha wystartuje w wyborach na prezydenta Lublina?

Utworzony przez michal p., 1 kwietnia 2010 r. o 12:08 Powrót do artykułu
no tak a dzis 1 kwietnia :-))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z calym szacunkiem, ale gdzie koniowi cukier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według wstępnych sondaży pani poseł Mucha może liczyć na poparcie 102% mieszkańców Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot sobie jaja robi, ale po jego wypowiedzi widać, że zaczyna dostrzegać rosnącą pozycję Muchy. A Mucha o tym wie, ale nie ma parcia na szkło, bo rozumie, że na razie wyjście przed szereg, to stawianie głowy pod topór Janusza. Co do Strojkowskiej, to ona do urzędów się nie nadaje, ale ma silną pozycję. więc liczy się w stawce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, ale ja zgasił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram że głąb, na studiach widywałam ją tylko na egzaminach, weszła i wyszła....na wykłady nie chodziła, ale grunt to mieć plecy i .kase. Leper bez szkoły a też dobrze gadał, heheh. Z Palikotem się nadaje to samo dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa, a krzysiu podkański na ministra rolnictwa, buhahahahaha qrwa jego mac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kobieta nie ma meritum sprawy i sie nie nadaje na taki urzond. pluje jadem na wszystko co prawdziwie Polskie i nie zydoskie. nie popiera prawdziwych patriotow i do kosciolu nie chodzi ani ja ani moji znajomi nigdy jej tam nie widzieli i nawet chyba nie wie kto u nas biskup
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Doda na prezydenta Polski, a Michał Wiśniewski na premiera i bedzie dobrze jak w Tesco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta pani moze zajeła by sie czymś pozytecznym bo na razie w Sejmie lansuje sie jak typowa blachara z centrum handlowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...