Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Julia Hartwig odbierze w Lublinie honory

Utworzony przez anna, 26 października 2009 r. o 10:36 Powrót do artykułu
Kochana Pani Julio jestem Pani wielbicielką, ale czegoś mi brak w promowaniu Pani osoby. Za mało mówi się o Pani wspaniałym 0jcu i Siostrze Zosi. Znałam Pani Tatę i Siostrę - to byli wspaniali ludzie i szkoda, że miasto nie nadało żadnej ulicy imienia Pani Taty. Myślę, że po dzisiejszej uroczystości Radni podejmą taką decyzję. Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę dalszych sukcesów i dużo zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
Kochana Pani Julio jestem Pani wielbicielką, ale czegoś mi brak w promowaniu Pani osoby. Za mało mówi się o Pani wspaniałym 0jcu i Siostrze Zosi. Znałam Pani Tatę i Siostrę - to byli wspaniali ludzie i szkoda, że miasto nie nadało żadnej ulicy imienia Pani Taty. Myślę, że po dzisiejszej uroczystości Radni podejmą taką decyzję. Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę dalszych sukcesów i dużo zdrowia.
A JA PANI JULIO CZYTAŁEM O PANI MĘŻU ŻYDOWSKIEGO POCHODZENIA,KTÓRY TO SŁAWIŁ "OJCA NARODÓW " JÓZEFA STALINA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...