Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i tak powinno byc1 polityk moze krasc po cichu a nie prowadzic jakies prywatne firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie lepiej by było ,gdyby zrezygnowała z kontraktu.To byłby standard etyczny a tak odda legitymację,później dostanie i wałki znowu będzie kręcić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
och drodzy internauci-jeszcze się taki nie urodzil,co by Wam dogodzil !!!pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętam jak Julka została ministrem, to opowiadała jak z kolegami na ławce w parku popijała tanie wina, co było później nie opowiedziała, z racji wczesnej pory, a szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julka zapraszamy ponownie do Lublina w sprawie usunięcia Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lula napisał:
och drodzy internauci-jeszcze się taki nie urodzil,co by Wam dogodzil !!!pozdrawiam
Jestem Twoim fanem ... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne to PO , mieli popierać biznes a tu wyrzucają ludzi aktywnych którzy chcą coś robić w tym województwie,sami nic nie robią czy tak miało być,partia biznesu walczy sama z sobą , pod publiczkę i jeszcze raz walczyka ale fajnie tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julia Pitera - na widok tej baby coś mi się robi (przypomina mi się takie powiedzenie z filmu Szpital na preryferiach) "GDYBY GŁUPOTA MIAŁA SKRZYDŁA TO PANI BY LATAŁA JAK GOŁĘBICA".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktora sie wam bardziej podoba, Kopacz czy Pitera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Julia Pitera przyjechała do Lublina" .........NA GRZBIECIE PĘDZĄCEGO KRÓLIKA ,chociaż u niej POd nosem,w Warsza(f)ce -korupcją śmierdzi jak z nieoczyszczonego nocnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
ktora sie wam bardziej podoba, Kopacz czy Pitera?
KOPACZ TAK DOPILNOWAŁA SEKCJI ZWLOK W MOSKWIE,ŻE PREZYDENTOWI PONOĆ DO TRUMNY DOŁOŻYLI RĘKĘ GENERAŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...