Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2017 w Lublinie. Już wiadomo kto wystąpi. Pełny program koncertów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 kwietnia 2017 r. o 17:15 Powrót do artykułu
Same paskudy na tym pierwszym zdjęciu :D Pozdro dla "spadającej" biedronki :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne wspomnienie na koniec :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka jednak nie umie latać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chonabibe to już "gwiazd" w Polsce nie ma? Na okrągło w Lublinie grają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic ciekawego, na kilka lat z zespołami chyba kontrakty podpisują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko proszę o ciszę o 22, o mam małe dzieci i wstaję to pracy o 6 rano, chyba że zapewnicie mi i tysiącom ludzi nocleg w cichym miejscu, proszę też posprzątać po sobie butelki i puszki po tym festiwalu alkoholizmu i hałasu, a policję i straż miejską proszę o adekwatne i niezwłoczne reagowanie na łamanie prawa przez uczestników i organizatorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"tylko proszę o ciszę o 22, o mam małe dzieci i wstaję to pracy o 6 rano, chyba że zapewnicie mi i tysiącom ludzi nocleg w cichym miejscu, proszę też posprzątać po sobie butelki i puszki po tym festiwalu alkoholizmu i hałasu, a policję i straż miejską proszę o adekwatne i niezwłoczne reagowanie na łamanie prawa przez uczestników i organizatorów " Smutną miałeś/łaś młodość prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest disco polo się pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juwenalia bez disco polo to nie juwenalia !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chonabibe to lubelski skład, może dlatego grają non stop w Lublinie? :D Tragedii nie ma z tymi zespołami. Piątek pewnie odwiedzę cały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ENEJ zamiast disco polo. opamietajcie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuzwa to mieszkaj 50 metow od bekowiska i zobazysz jak to jest, kultura, eros , natura. idz spac 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cztery nocki z głowy ale kogo obchodzą mieszkający obok Politechniki - prezydenta ?, radnych ?, księży ?. Ci pierwsi to jak by były wybory a kler to zbiórka na budowę kościoła, tak min 2 razy do roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badziew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko znowu żeby jakaś pannica porażona grypą filipińska z przyczepy nie zleciała . Natomiast nieplanowane ciąże są wskazane - dobrze wpływają na sondaże odnośnie programu 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko O.S.T.R. Y !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...