Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Już za chwilę szkolna gorączka zakupów. Ponad połowa rodziców kupuje wyprawkę w markecie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 sierpnia 2017 r. o 18:55 Powrót do artykułu
a moje nie dostaje 500+, bo dla cholernych pieprzonych pisowców jestem za bogata za to, że pracuję i mój dochód na osobę w rodzinie wynosi 805 zł, przy tym wynajmujemy mieszkanie, gdzie bogaci mający milionowy dochód dostają na drugie i kolejne na waciki do uszu, a ja nie mam na życie, zgroza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ma dochód na osobę 925 złzłotyci jedno dziecko i też nie dostaję i kredyt na mieszkanie spłacamy i na życie ledwo starcza, do dupy z taką polityką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tylko że to 500+ nie należy się pracującym z jednym dzieckiem, korzysta jak zwykle margines tudzież wielodzietne rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to ma być po Bożemu, dzielenie na lepsze dzieci i gorsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To glosujcie na nowoczesnych.PO, to wam jeszcze podatek za dzieciaka podniosą i będziecie happy. Program 500+ ratuje gospodarkę w całej Polsce. Płatni Oszuści zawsze byli przeciwni oddaniu tego ludziom, co w PKB wszyscy wypracowali. Widzę, że tym razem nie pomyliłem się oddając swój głos na PiS. Gdy czytam wpisy tych hien, które innym zazdroszczą biedy. Powaliło was? Dziecko to znacznie większy wydatek jak to 500 zeta, a jednak wielu odważyło się na ten krok w czasach rządów totalitarnej opozycji, gdy za ubustwo karano odbieraniem dzieci i przekazywanie ich obcym osobom za 2.500 zł/mc. Czemu wówczas nie szczekaliście i nie łżeliście na PO-ZSL??? Obecnie nawet PO gratuluje PiS, że za jednym posunięciem zlikwidowali ubóstwo rodzin, pobudzili gospodarkę i poprawili demografię. A wszystko za mizerną kwotę, którą co miesiąc zgarniała z rynku mafia. Więc komu lepiej przekazać te pieniądze do rodzin, czy do mafii? No i gdzie ta wasza przedwyborcza logika... rzucić robotę i zgarniać te "łatwe" 500+? Tylko jak z tej kwoty wyżyć, zadbać o dziecko i... splacić kredyt? Może teraz zrozumie ciolek tutaj wypisujący te głupoty, jak poczyta wpisy nieszczęśliwych lemingów, że inni żyją biedniej i państwo ich wspiera, a nie daje na Majorkę dla czcicieli Tusko i jego europejskich pomysłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filuś napisał:
To glosujcie na nowoczesnych.PO, to wam jeszcze podatek za dzieciaka podniosą i będziecie happy. Program 500+ ratuje gospodarkę w całej Polsce. Płatni Oszuści zawsze byli przeciwni oddaniu tego ludziom, co w PKB wszyscy wypracowali. Widzę, że tym razem nie pomyliłem się oddając swój głos na PiS. Gdy czytam wpisy tych hien, które innym zazdroszczą biedy. Powaliło was? Dziecko to znacznie większy wydatek jak to 500 zeta, a jednak wielu odważyło się na ten krok w czasach rządów totalitarnej opozycji, gdy za ubustwo karano odbieraniem dzieci i przekazywanie ich obcym osobom za 2.500 zł/mc. Czemu wówczas nie szczekaliście i nie łżeliście na PO-ZSL??? Obecnie nawet PO gratuluje PiS, że za jednym posunięciem zlikwidowali ubóstwo rodzin, pobudzili gospodarkę i poprawili demografię. A wszystko za mizerną kwotę, którą co miesiąc zgarniała z rynku mafia. Więc komu lepiej przekazać te pieniądze do rodzin, czy do mafii? No i gdzie ta wasza przedwyborcza logika... rzucić robotę i zgarniać te "łatwe" 500+? Tylko jak z tej kwoty wyżyć, zadbać o dziecko i... splacić kredyt? Może teraz zrozumie ciolek tutaj wypisujący te głupoty, jak poczyta wpisy nieszczęśliwych lemingów, że inni żyją biedniej i państwo ich wspiera, a nie daje na Majorkę dla czcicieli Tusko i jego europejskich pomysłów.
jaki ty pieprznięty, nie stać na dizecko to się nie robi, chcesz dawać innym to dawaj ze swojego majątku, a nie kuźwa zapieprzałam wczesniej na swoje bo mi nikt nie dawał 500+ za darmo a teraz dalej mając 39 lat pracy zapieprzam na czyjeś bachory. Mnie nikt kredytu nie spłacał, sama musiałam. Ine naklepałeś tych bachorów, że tak chwalisz, ile bierzesz za darmo, za to, że je naklepałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...