Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Mój mąż z zawodu jest dyrektorem..." Tekst ten z filmu "Poszukiwany, poszukiwana" będzie niestety zawsze aktualny... Czy któykolwiek "polytyk" po dojściu do korytka i późniejszym "odpadnięciu" poszedł zarejestrować się do urzędu pracy jakzwykły człowiek? Tak się skłąda, że każdy z tych "polytyków" jest z zawodu dyrektorem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga pani Lublinianko Wilk ma zawód,jest prawnikiem. . l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Panie Pośle gratulujemy, z racji tego że już Pana kadencja niedługo się skończy to zapewne Pan nie będzie pracował, a jak Panu się uda to będzie to w drodze konkursu... ps. proszę uważnie czytac polskie prawo, chyba że Pan Poseł jest Posłem na papierze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję redaktorom zapisac dobrze sobie ten list Pana Posła i jak już Posłem nie będzie przypomniec jemu jego list - pewno gdzies będzie pracował, bez konkursu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wilk nie daj się Pan, bierz się do roboty i niech nasz Lublin się dalej rozwija, a Pan Prezydent niech Posła zaprosi do Ratusza i przedstawi problemy Lublina, o które będzie Pan Poseł zabiegał - ale bez podania kawy i herbaty, bo to nie transparentne :-) zblaźnił się Pan Poseł, oj szkoda go....ale w sumie ma dobrey wzorzec - z Biłgoraja :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wilk nie daj się Pan, bierz się do roboty i niech nasz Lublin się dalej rozwija, a Pan Prezydent niech Posła zaprosi do Ratusza i przedstawi problemy Lublina, o które będzie Pan Poseł zabiegał - ale bez podania kawy i herbaty, bo to nie transparentne :-) zblaźnił się Pan Poseł, oj szkoda go....ale w sumie ma dobrey wzorzec - z Biłgoraja :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kabaciński,a cóż takiego Pan w swojej "wieloletniej" karierze w partii o niezwykle ugruntowanej pozycji zrobił dla Nas???? Pan Wilk ma duże osiągnięcia w swym dorobku i jest odpowiednią osobą na to stanowisko.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojciechu,niech Pan robi swoje i w ogóle się nie przejmuje takimi wypowiedziami z ust osób takich jak poseł Kabaciński.Trzymamy kciuki za Pana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Poseł idź Pan teczke szefowi Januszowi podawac lub do roboty sie weź!!! na dobre wszsytkim to wyjdzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabaciński weź się zamknij,bo racji nie masz a ujadasz jak pies na łańcuchu,który tylko dużo szumu robi,a gów.o może zrobić! Panie Wilk gratulacje z powodu objętego stanowiska :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Pana Wojtka! A poseł Kabaciński niech się weźmie do roboty i niech poszuka nieprawidłowości tam gdzie one są faktycznie,a nie zastrasza Pan uczciwych ludzi,nie mając żadnych dowodów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nóż w kieszeni się otwiera!Dorwal się młody do stanowiska i mądrzy się...daj Pan spokój Kabaciński!Daj dobrze pracować dobrym ludziom takim jak Wilk....!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chorzy ludzie, klaskający dla urzędasa Wilka.. Wilk jest u budżetowego koryta, bo jest nieudacznikiem i nie potrafi se znaleźć żadnej roboty u prywaciarza, bo wie, że nie zarobi tam więcej jak 2 - 3 patyki na miesiąc. Lepiej za nic nie odpowiadać, nie być rozliczanym z niczego i brać 5 - 10 patyków za friko. Pierwszy raz widzę, że internauci tak gremialnie klaskają dla zwykłego urzędasa, ktory żyje na państwowym garnuszku, czyli za pieniadze każdego Polaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech Kabaciński się wytłumaczy dlaczego jest Kabaciński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk nawet nie musial startowac w żadnym konkursie, żeby objac to stanowisko (wczesniejszy artykuł z "Dziennika Wschodniego"). Ale kmiotki przy kompach wychwalają Wilka pod niebiosa. Jedna banda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest z wami ludzie??? tylko kazdego potraficie krytykowac... nie chodzi mi o bronienie Kabacinskiego ale kazdy kto cos powie publicznie od razu jest krytykowany?! Polska nigdy nie bedzie bogatym krajem gdy w kraju panuje taki kapitał społeczny jak teraz! A wiecie dlaczego? przez takich ludzi jak wy tu!!! i sobie odpuscie i nie wazne czy to jest PIS,PO,RP,SLDczy nawet PSL! przemyslcie sami czy cos jest na rzeczy w Tych wypowiedzich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wilk rób to co nalezy dotwych obowizków jak najlepiej a reszte zostaw do nastepnych Wyborów ,bo wiekszosc twych wyborców wie co za panskiej bytnosci było załatwione,dla miasta Krasnik i regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nienapisze jak sie szarogesi PSL jak wszystkie mozliwe stołki obsadza dajcie naprawde z wymyslaniem Głupot spokój,popatrzcie co wyczynia Wasz poseł Palikot tego niewidzicie???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Wilk nawet nie musial startowac w żadnym konkursie, żeby objac to stanowisko (wczesniejszy artykuł z "Dziennika Wschodniego"). Ale kmiotki przy kompach wychwalają Wilka pod niebiosa. Jedna banda. [/quote] [quote name='xxx' timestamp='1338400773' post='635381'] Wilk nawet nie musial startowac w żadnym konkursie, żeby objac to stanowisko (wczesniejszy artykuł z "Dziennika Wschodniego"). Ale kmiotki przy kompach wychwalają Wilka pod niebiosa. Jedna banda.
ja nie jestem z jednej bandy, ja z przeciwnej, ale o Wilku dobre rzeczy słyszałem, po owocach go poznamy!!! POwodzenia i PISwidzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedna wielka Banda...i tyle..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...